Slovenija
8567 ogledov

Komna: umrl, ko je poskušal pomagati

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:45 17.januar 2022.

    3 mrtvi v enem dnevi pa še pol ducata ostalih prijavljenih poškodb. saj boste covid prehitel.ja spet bom kritičen, tako kot sem običajno... vse za selfie !!! pa škrici pomehkuženi, ste pozabili da je lani imrl v takih razmerah gorski ...prikaži več reševalec.. ampak ne.. je treba lazit, čist povsod, mestni gamsi... dajte si nabavit orbitrek, pa mir dajte.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:48 17.januar 2022.

    In vse te adrenalinske odvisneze rešujemo na stroške vseh davkoplačevalcev. Za otroke ki rabijo operacijo ali kakšen pripomoček za olajšano življenje pa zbiramo zamaške in dobrodelne prispevke. Povsod v tujini se za takšna neodogovorna ravnanja in reševanje plačuje.

    • jakec1575 10:01 17.januar 2022.

      predlaga naj se gornisko zavarovanje. kdor nima placa.

  • Avatar pantani
    pantani 10:02 17.januar 2022.

    Sam sem gorski navdušenec,prehodil in preplezal že marsikatero zahtevno smer poleti in pozimi, pa vendar sem mnenja da so trenutne razmere daleč od idealnih. Največja nevarnost je napihan sneg,pod katerim so ponavadi ledene plošče. Trenutek nepazljivosti in zgodi se nesreča.

  • jakec1575 10:03 17.januar 2022.

    upanje, da prav tebe gora ne bo zavrnila je postal cisti darwinizem. izgubljamo tudi drage solane kadre, ki imajo ocitno neko storilnostno psiholosko motnjo. da ne morejo ne iti.

  • Igor Jurše 15:53 17.januar 2022.

    Gojzarji so že sami po sebi nevarni,ker ne veš kaj se dogaja pod nogami,na ledu pa z njimi nimaš nobenih možnosti.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:03 17.januar 2022.

    Adrenalinski odvisneži, ko jih jebe, nobene škode, tko, kot nobenga zasvojenca z bilo čem!

    • Avatar oven
      oven 10:20 17.januar 2022.

      S teboj so morali pa zelo slabo ravnati v otroštvu. Poln gneva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.