Slovenija
67 ogledov

Sintal: Tatvino je načrtoval, del denarja je skril

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 14:02 24.april 2013.

    ah, to pa je že nekaj drugega - pred časom si je kupil nov avto, bila je še tretja oseba.....tole pa ni več dejanje iz obupa ?!?!?

  • KOJAK 14:20 24.april 2013.

    Ja kolikor sem jaz videl se je v Slovenijo pripeljal z nekim majhnim avtomobilom... neko malo mazdo. Zdaj pa ker si je verjetno kupil nov avto (verjetno še na leasing) pa za gospoda Pistotnika to ni več dejanje iz obupa... ...prikaži več pa 1.000 € plače za tako delo in urnik.Jutri nam bodo rekli, da je vsak ki vsaj 3x tedensko je meso že bogataš in mi bomo kimali...

  • McBobo 14:39 24.april 2013.

    Dejstvo je, da se je možakar sam predal. Zdaj pa kaj drugi govorijo, je pa samo nabijanje tja v 3pm. Očitno bi rad direktor Sintala prišel do višje zavarovalnine, pa zdaj kar naenkrat ni več samo milijon, ampak ukradeni ...prikaži več znesek raste. Naj direktor raje pove, koliko je že sam pokradel. Če bi imeli delavci višje plače, bi bila tudi možnost kraje manjša. Dosti žalostno, da se še sedaj ne ve, koliko denarja je res ukradenega.

  • mezgo 15:00 24.april 2013.

    se mi zdi da bi zdaj šef rad od zavarovalnice potegnil nekaj za svoj žep. prekleta gnida kapitalistična če upa naj pokaže hriberškovo plačilno listo pa nam bo vsem jasno da je to človek naredil iz obupa

  • rogixl 15:14 24.april 2013.

    Težek lopov tale ogabni debeluhar.

  • albert 15:38 24.april 2013.

    Upam,da ti dobro zgledaš. Si poklican,da ocenjuješ druge??

  • reider 20:05 24.april 2013.

    Da ne počim od smeha hahahaha-ne vejo kolko gnara majo-srečni vi.Jaz svoje pfenige po par krat preštejem,preden zavijem v trgovino ali bilo kam drugam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.