Slovenija
168 ogledov

Sir s pretečenim rokom prepakirali in prodali

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • seenamojca 17:13 22.september 2014.

    Nič mi ni jasno... Glede na zadnjo sliko, kjer so samo datumi, bi človek rekel, da so se zmotili, saj je rok uporabe pet dni PRED datumom izdelave. Na drugi sliki so pa vidne tudi letnice (zakaj jih na tretji ...prikaži veči sliki ni?) in kot kaže, je to sir, ki ima rok trajanja eno leto. Če je to res tak nenavaden sir, potem teh nekaj dni gor ali dol res ni pomembnih. Ne bi pa jaz nikoli jedla svežega sira, ki ima eno leto rok trajanja!

  • mijaliza 19:07 22.september 2014.

    In kaj ste sedaj napisali novega? To je ustaljena praksa vseh trgovcev. Sir postane malo plesniv po robu, že par dni čez datum, ga lepo obrežejo zavijejo v novo foljo in ga prodajo naprej z novim datumom uporabe....doma v hladilniku ...prikaži več je takšen sir ponavadi po 5 samo še zastran. Ogromno takšnih sirčkov pa se tudi lepo na drobno zmelje in si ga potem vi veslo stresate na špagete kot parmezan.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 18:03 22.september 2014.

    To ni nič takega - v Leclercu sem enkrat kupil sir na katerem je pisalo, da ga je okoli 500g, tehtnica doma je pokazala 300.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 18:05 22.september 2014.

    Aja, da tega, da ptiče, ki zaidejo v trgovino zvabijo na lepilo na vrhu polic, kjer počasi umirajo niti ne omenjam ...

  • manch 18:48 22.september 2014.

    Tudi pekovsko pecivo (rogljičke, žepke, krofe, ipd), ki ga prodajajo v plastičnih škatlah, ni nujno sveže. Tudi tam starega prepakirajo v nove škatle z etikatami in vse imajo enako uro pakiranja. Kar poglejte.

  • erikkk 20:31 22.september 2014.

    Samo zamislit si ne morem kaj če bo takšno pakiranje pa prepakiranje neobveščanje kupcev pa nasploh prodaja take hrane enkrat pripeljalo do resne množične zastrupitve ... Pol bo še veselo .... zanima me kdo bo zato odgovarja ...

  • punca05 06:53 23.september 2014.

    ma ena presranka stranka

  • sivka 09:25 23.september 2014.

    ptiči so v vseh Hiper marketih, to se lahko dogaja tudi drugje, npr v Merkatorju, le da bo tam roba PIK Vrbovec, haha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.