Slovenija /slovenija/crna-kronika
1509 ogledov

Šiško mora v zapor. Zaplet s pozivom.

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 23:04 16.december 2019.

    Upajo se takole izživljati nad Šiškom,slovenskim državljanom.Pri resnih organiziranih kriminalcih (Mafiji),sem prepričan,da ti dobri policisti,sodniki ne bi niti v sanjah pomislili na take bezobrazluke. Ker bi se bali najprej za svoje riti in potem za riti svojih otrok.Pesek v oči ...prikaži več naj mečejo oni komu drugemu,to so pravljice za mlade bralce.

  • vojko19 08:44 17.december 2019.

    to je nova manevrska skupina, če bi bilo kot so nam obljubljali v 90tih jih ne bi bilo!

    • Avatar praufo
      praufo 21:27 17.december 2019.

      vojsta je največ zgubila ko je država stopila v nato ... toam se zapravlja, razne misije, kupujejo neko staro šaro, imajo naz za norca, tukaj pa ni za navadne vojaške čevlje dnarja ... lepo vas prosim ... v začetku je ...prikaži več imela vojska uniforme iz goroteksa, , na nete, pa kokarde na kapapah ... no to je bla enka z "1" oznako na uniformah, potem je pa šlo samo dol, dons pa nato pa te jajca, ... folk samo beži iz vojske, res

  • Avatar praufo
    praufo 21:15 16.december 2019.

    a ni bil že v zaporu, a zdej gre pa spet ... dejte že zrihtat vojso v sloveniji da ne bodo tele varde, pa bo mir ... vosjka je zato, da varuje meje, ne pa neke varde, pri na s ...prikaži več se pa lepo šetajo vse mogoči zapečeni al polzapečeni prebežniki, ki za sabo pustijo vse kar jim od riti pade dobesedbno ... kje je tukaj varovanje meja in zakaj NATO ne pomaga, če vedno čivka, da smo kolektivni zavezkini ... čista laž na kvadrat

    • Snežinko 07:10 17.december 2019.

      No, med drugim se boš moral naučiti vsaj čistih osnov slovenščine, kajne? Velika začetnica, pravilno pisanje, preverjanje tega, kar pišeš PREDEN klikneš "objavi". Sicer nisi nič dosti drugačen od "polzapečenih". Sicer se pa strinjam, da bi lahko vojska pomagala, saj ...prikaži več v mirnem času nima kaj za početi.

    • Avatar praufo
      praufo 19:54 17.december 2019.

      pa kaj ti serješ, jest pišem kot meni paše, pač uporabljam male črke, kaj je s tem nerobe ... pišem pač po svoje, to ni roman al pa neka novela pa, ne da bom zdej še poslušal učitelco slovenskega jezika, ...prikaži več dol mi to visi, vse je napisano lepo in vse se da prebrat

    • Avatar praufo
      praufo 19:59 17.december 2019.

      nisem dosti drugačen od polzapečenih, le kako si to ugotovil? v kakšnem smislu? a ti pošljem polzapečeno sliko svoje face al kaj? bebo! in potem še napiše, da bi vojska lahko pomagala ... VOJSKA BRANI MEJO!!!, ne pa lahko pomagala, ...prikaži več ker nima kaj početi kao, mislim ko ena pič*kica ... sej to ne morš verjet, najprej me buzerira kako pišem, potem pa take oslarije ... moram bit žaljiv, žal do takih bebotov kot si ti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.