Magazin /magazin/vip
28663 ogledov

Škandal okoli Miša Molk: Naša igralka opozorila na sprenevedanje

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 17:35 01.december 2021.

    Ob odzivih na ta intervju velika večina komentatorjev piše idiotizme, ki nimajo ničesar skupnega s temo intervjuja. Pri tem gre za neokusne poizkuse osebne diskreditacije Miše Molk in nič drugega! Meni se zdi to vrhunsko izpeljan intervju, namerno izbrane provokativne ...prikaži več notacije, seveda v usklajenem dogovoru obeh akterk, ki je nedvomno dosegel in celo presegel svoj prvotni namen. Na kakšen način? Na tak, da se vsi mediji že tri dni ukvarjajo ali je bilo postavljeno vprašanje primerno ali ne!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:46 01.december 2021.

      Ob tem pa vsi pozabljamo(jo), da je Mia Skrbinac šolana igralka, ki je naučena kontrolirati in zaigrati vse vrste občutkov. Bravo dekleti, dosegli sta to kar sta želeli, da se bo o tem še nekaj časa diskutiralo in to ni ...prikaži več bil intervju, ki gre v pozabo, ampak je bil intervju, ki sproža različne odzive in reakcije. Je pa zelo zanimivo, da se nihče ne (želi) ukvarja(ti) z pojasnilom Mie Skrbinac na napade na Mišo Molk.

    • Dusan12 23:44 01.december 2021.

      Imam v mislih, da si z palcem in jezikom malo ponagajal obema, te čisto razumem, …..

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 22:30 02.december 2021.

      StarMačk meni se zdi pa da je igralka v zelo slabi koži. Pogej jo še 1x in povej, je možno, da bi tako dobro odigrala? Če bi bila bi imela že Oskarja v roki.

    • d441a3eb6182bdfa832639adb0a11dd39ecfc1e0 19:34 03.december 2021.

      @StarMačk odgovori na @Dušanovo12 vprašanje.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 19:59 01.december 2021.

    Intimno življenje vsakega posameznika ali posameznice je njegova oz. njena lastna stvar in jo bo delil/a s tistimi, katerimi bo to sam/a hotel/a. Noben moralen človek ne bo javno spraševal nekoga o teh stvareh, razen v oddajah, ki razgaljajo take ...prikaži več stvari. Mislim, da je Miša hotela Mio spraviti v zadrego in ji zagreniti življenje. Je bila to njena lastna odločitev ali je bilo to storjeno po naročilu koga, pa ve vsaj ona. Karma jo bo že udarila in morda še koga drugega. Spoved ji ne bo pomagala.

  • jezero 13:06 01.december 2021.

    Iztrošena stara frajla. Brez vrednosti. Zato druge spravlja v zadrego, če je mogoče!

    • Dusan12 17:25 03.december 2021.

      Ne samo, da je stara frajla, je tudi biseksualna izžeta češpla.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:53 01.december 2021.

    ja. predvsem oralo se je na veliko... tak al drgač

  • andrej084 17:37 01.december 2021.

    Meni se pa zdi, da je čas, da speketa v penzijo in nas ne mori več.

  • Brittany_Edwards 15:17 01.december 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Stane Adamič 10:49 01.december 2021.

    Veste ko pogledate ali je v življenju usposobila kakšen kader, naslednika oz. naslednico? Ni jo, kot se sliši je vse perspektivne uničila. Je pa bila kader tovariša KUČANA zato je lahko harala po RTV kakor je hotela. To je moje osebno mišljenje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.