Slovenija
905 ogledov

Škatlice niso šala, globe do 33 tisočakov

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Natasa Wall 12:34 21.maj 2017.

    Kako zelo se strinjam!!! Poskrbijo naj raje za to, da bodo cigarete povsod imeli za zaprtimi omaricami. Meni kot nekadilki (in bivši občasni kadilki, ki nima nič proti, če drugi kadijo, ker je to osebna odločitev, škodi nam pa dim ...prikaži več enako kot vsa druga svinjarija, ki jo vohamo naokoli, da ne govorim, zaužijemo) res ni treba ob nakupu hrane servirati tistih gorzljivh podob na cigaretnih škatlicah. Ponekod so tako nastavljene, da moram pogled usmerjat v tla ali nekam, da jih ne vidim. Imam res slab želodec in visok nivo emocionalne občutljovsti, da me prav prizadanejo te podobe. Prav jezi me ta neumna evropska zakonodaja.

  • mph 18:37 21.maj 2017.

    ko pa si že omenil biferej, poznaš slučajno kakšnega NATAKARJA ali drugega, ki mora delat tam, ki bi si želel nazaj stare čase? Hja, saj te ne briga verjetno. Imam par prijateljev, ki so ravno to, so tudi sami kadilci, ...prikaži več ampak so vsi srečni, da zakon prepoveduje zakajat noter.

  • kartako 11:01 21.maj 2017.

    Koliko gnusnih izpuhov požremo vsi??Koliko svinjarije navlečejo ljudje v obliki deodorantov in podobnih pacarij nase in v okolje pa jih folk še odobrava??potem se pa nekateri važijo kako so....bla bla.!

  • Avatar čavez
    čavez 11:13 21.maj 2017.

    Kdo mi zstonj poštriha avto v marlboro.

  • gogi3 12:33 21.maj 2017.

    Te škatlice so za to, da mladi ne začnejo kaditi, ne za to, da bi stari kadilci nehali.

  • vzev 12:37 21.maj 2017.

    gogi3, preberi si moj sodni komentar. Mladi ne začnejo kaditi tako, da si kupijo cigareti, temveč jih dobijo od drugih. Ko se pa enkrat navadijo jim pa je čisto vseeno kakšna je škatlica. Če jim pa slike niso všeč, jih ...prikaži več pač preložijo v škatlice za cigarete.

  • Natasa Wall 12:37 21.maj 2017.

    Ahh, ko bi to držalo. Nekdo je spet mastno zaslužil.

  • Avatar RudkoG
    RudkoG 12:47 21.maj 2017.

    No, ''NPH'' ti je že ''tomaz'' odgovoril, svetujem ti pa, da se v poletni vročini zadržuješ v lokalu, zunaj je rezervirano za nas kadilce!!!!!!

  • Tupamaros 12:48 21.maj 2017.

    Ja, kdo neki? Neumneži!

  • Avatar RudkoG
    RudkoG 12:50 21.maj 2017.

    Razbito pločevino na alkohol, pa seznam zaradi alkohola razdrtih družin, oškodovanih otrok za otroštvo itd., si zadovoljen NPH, pa poleti v vročini ostani v lokalu, za celo leto imamo zunaj ''rezervirano kadilci!!!!!! ......

  • mph 15:51 21.maj 2017.

    Ha ha ha ... to pa bi po mojem. :-)

  • dimnikar 15:52 21.maj 2017.

    Kadilci se mi res, iskreno, smilite. Prav ubogi ste mi. Škoda le, da s svojo res najgnusnejšo razvado ne uničujete samo sebe, ampak tudi svoje najbližje in svoje otroke.

  • dimnikar 15:53 21.maj 2017.

    In koga misliš da bos zajebal s tem, genijalec? :D Ti kar kadi. Čimveč.

  • mph 18:38 21.maj 2017.

    Sploh ne, ne rabiš brat komentarjev, sicer se vprašam s kakšnim namenom si tu. Če pa rabite kadilci hvalospeve sami sebi, pa si organizirajate kakšen privat FB ali kaj podobnega chat.

  • Žurnalček 01:47 22.maj 2017.

    Pakelc cigaret 10€ vse ista cena , za šverc s tobačnimi izdelki - škatlica brez nalepke pa 10.000 € kazni !

  • vzev 11:55 21.maj 2017.

    Poznam ogromno kadilcev, ki so stari več kot 80 let. Poznal sem pa tudi kar nekaj oseb, ki so zelo pazile na svoje zdravje, pa so že več let pod zemljo. Tako da statistika ne pove kaj veliko. Število mrtvih ...prikaži več zaradi cigaret je tako visoko, ker ko umre kadilec, za to takoj okrivijo cigarete. Pa sam nisem kadilec, v življenju nisem sadil niti enega cigareta, toda moti me pa ta gonja proti njim. Če so cigareti res tako nevarni, naj jih prepovejo, pa je stvar rešena. Ni potrebnih nobenih sličic. Pa se bo večina od vseh kadilcev odvadila, nekaj malega si bo pa iskalo robo na črnem trgu.

  • mph 15:47 21.maj 2017.

    @Tomaž, nisem primerjal s piančevanjem, seveda ima alko bistveno hujše posledice na družbo (ne mislim neko normalno pitje, pijančevanje), ... ampak kajenje je pač ena smrdljiva razvada, ki vdira čez vsa okna v stanovanje, ko hočeš samo zračit. sem govoril ...prikaži več o faktih. Drugo še je koliko ljudi je že pokopala in še bo in to tudi takih, ki so v pasivno kajenje prisiljeni. Seveda bom naključen vdor smrada preživel, bogi so tisti, ki se temu ne morejo izognit.@kartako, kaj si kje opazhil, da podpiram izpuhe in onesnaženost? Zakaj morate nekateri takoj obrnit v smer, ki je nihče ni omenjal.

  • tomaz 11:19 21.maj 2017.

    ja res je, samo moramo biti bolj papeški od papeža...uničili so bifeje, ker z zakonom niso dovolili da bi bilo tako kot v Avstriji, promet igralnic so zmanjšali za 35 %, da ne naštevam naprej. Ne poznam nikogar, ki bi ...prikaži več, ki bi prenehal kaditi zaradi zakona ali sličic, če kdo neha neha zaradi svoje volje in ne prisile, ker se s prisilo ne da nehati, nasprotno, zaradi stresa ro še slabše vpliva na zdravje. Če smo se navadili na vsakodnevne gnusne prizore na netu in tv programih in nas ne ganejo več tako globoko, se bomo tudi na slikce, tako kot smo se na črne napise o škodljivosti tobaka. Že iz otroških let smo navajeni, da je najboljša igrača prav tista, ki nam je nekdo prepoveduje. Koristi od tega zakona ni, pa naj govorijo in pišejo karkoli hočejo. Korist je lahko le v vsakemu posamezniku, ki se sam odloča o svojemu načinu življenja.

  • Dragan Marina Mudrinic 13:47 21.maj 2017.

    TA JE ČLANEK NAPISAN ZA KADILCE

  • Aleta 14:13 21.maj 2017.

    Malo morgen....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.