Slovenija
79 ogledov

Sklad jim ne dovoli ogleda stanovanja

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 15:21 11.november 2014.

    Meni je pa to golo norčevanje iz ljudi. Pa kdo za božjo voljo bi kupil stanovanje, ki si ga ne more ogledati pred nakupom. Ali je v tej Sloveniji res šla k vragu zdrava pamet?

  • Janez_53 09:20 11.november 2014.

    Kupci so pa tudi neumni! Potem bodo pa cvilili, kako jih je prodajalec nategnil! Mene niti približno ne bi nihče prepričal, da bi nasedel na takšno izsiljevanje! Nakup stanovanja vendar ni enak nakupu čevljev! In tudi čevlje kupec pred nakupom ...prikaži več preizkusi. Naj kar imajo ta stanovanja - še moledovali bodo kupce, naj jih kupijo!

  • erikkk 15:36 11.november 2014.

    M osnovnih šans ni da kupim nekaj kar ne vidim. To ni skladu moralo bit vndarle jasno ... Je pa zadost jasen indic da se nekaj prikrivajo...Stanovanja morajo imet hude napake ali pa so napol narejena ...

  • kapibara 13:57 11.november 2014.

    Takoj prevzamem stanovanje, ne da ga vidim...

  • mihatirs 07:32 11.november 2014.

    Hahaha, ma zabijem jim v rit vse skp...da dam ves denar za flet k ga ne vidim...pa sej ni noben tok prizadet!!!!

  • mima-šiš 07:35 11.november 2014.

    Samo v Slovenistanu.

  • maresem 07:40 11.november 2014.

    Samo bedak kupuje mačka v žaklju.

  • Pepe007 09:40 11.november 2014.

    Vzorčni primer, kako javni sektor (ponekod) gleda na državljane. Oni so modre krvi, državljani pa tlačani in morajo se sprijazniti z njihovimi pravili.

  • Papaja Popi 10:34 11.november 2014.

    Kupite mačka v žaklju, prosim lepo, prosim no, dajte že kupit.

  • maresem 10:38 11.november 2014.

    Ne nabijaj neumnosti o javnem sektorju, pa ne zato ker sem zaposlen v njem. Imej toliko inteligence, da ločiš zrno od plevela. Koji k... ima celoten JS veze s temi stanovanji?? Morda naša čistilka, ki dela za 500€ na mesec??

  • maresem 10:40 11.november 2014.

    Potem lahko jaz rečem enako za zasebni sektor... kaj vse se je zgodilo,..Bavčar, Šrot, Zidar,... so to iz JS??

  • Mihagapiha 13:39 11.november 2014.

    Mogoče jih pa še ne želijo prodat? Čez čas bo cena zaradi dogajanja na trgu nepremičnin verjetno nižja in bodo izbranci, ki so si jih že lahko ogledali do njih prišli precej ceneje. Samo na glas razmišljam.

  • Pepe007 14:21 11.november 2014.

    Ne moreš nič reč. Ne more parazit kritizirati svojega rejnika.

  • Senior 17:36 11.november 2014.

    To se lahko dogaja samo v BUTASTI SLOVENIJI, KJER IMAJO GLAVNO BESEDO BUTELJNI! Madona, a smo res prvi za bikom?

  • radsemastimzmesom 08:57 11.november 2014.

    Preden sem sam kupil svoje stanovanje, sem bil na ogledu 3x. Pa se mi je tik pred nakupom zdelo, da sem bil še premalokrat. Tega, kar se nekateri v tem primeru gredo, pa ne bi sam nikoli stori. Raje poiščem alternativo...

  • alojzr 18:11 11.november 2014.

    Leta smo številni kupovali stanovanja od Stanovanjskega sklada, brez da bi si ga lahko predhodno ogledali. Pred svetovno krizo smo bili srečni, da smo sploh lahko kupili stanovanje.Ob današnjih razmerah (več ponudbe, manj povpraševanja) kupci zahtevajo več pozornosti.

  • 4krogci 18:25 11.november 2014.

    večina ki kupuje ta stanovanja imajo denar pri roki, sepravi kupujejo brez kredita. Še manj jim je vazno točno katero stanovanje bodo dobili, saj je to nalozba za naprej za pobiranje najemnin! Če bi se skladu slo za prodajo kupcem ...prikaži večem kateri bi resnicno radi ziveli tukaj in ne oddajal bi postavli drugačne pogoje!! Oglejte si druge stanovanje tega tipa in poglejte kdo not zivi - sami studenti kateri morajo placevat visoko najemnino!!!

  • radsemastimzmesom 09:40 12.november 2014.

    BK sklad kdo bo živel noter... Ali bodo noter res živeli kupci ali študentje ali babica od kupca ali bo stanovanje prazno - njim je vseeno. Važno jim je le, da dobijo denar pred ogledom in mislim, da za vsem ...prikaži več tem stoji neka caka. Upam, da bodo ljudje, ki se odločajo za nakup, dovolj pametni in ne bodo šli BREZGLAVO v nakup. Dragi ljudje, zapomnite se, vi imate denar, vi odločate o vsem. Tudi o končni ceni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.