Gorenjska
4254 ogledov

Skoraj 500 naročenih ni prišlo na cepljenje

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 22:16 13.avgust 2021.

    verjetno so videl plakate, pa jim je mal nerodno ratal. saj poznate, lahk mi dve kravi crkneta, samo da bo sosedu ena.. na plakatu pa piše, cepil sem se ker mi je mar za druge.. ma ne bom se cepil, ...prikaži več bom zbolel, pa bom okužu soseda, potem naj se pa kar vozi z novim avtom, če se bo lahk, hehehe

  • Avatar Leon
    Leon 07:26 14.avgust 2021.

    To je odgovor . https://www.zurnal24.si/slovenija/priznani-kirurg-beovicevi-za-cem-vse-se-v-covid-zgodbi-skriva-denar-371355?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

  • roscha 16:15 13.avgust 2021.

    Pha. Sploh ne razumem te "demokracije". Tiste ki se jim je8e prosimo na kolenih, ostale ki smo cepljeni pa jebemo v glavo z maskami in podobnimi idiotizmi. Odpret vse, kar bo pa bo. Necepljni naj sebi pripišejo. Pri komulativni smrtnosti ...prikaži več 1% (v 1,5 leta) je tole že burleska...

  • rd2dmk2 10:28 15.avgust 2021.

    včeraj sem ta tem portalu prebral tole informacijo prebolela oseba ima cca 3500 proti teles , običajna številka je 50. pa me zanima kdo ima to številko 50 . cepljeni ? ali ne cepljeni ? ali povprečje vseh skupaj z ...prikaži več prebolelimi. je pa tisti podatek zelo zanimiv, ker cepljeni po pol leta ima tako močan obrambni mehanizem, ampak je izenačen z necepljenim. cepljeni ste res uber kasta.zdej bi pa že skor upal trdit, da se pandemija umetno podaljšuje in to ravno z ceplenemi.

  • bi_ba 11:46 14.avgust 2021.

    Butli so se že cepili, normalnih pa ne boste v to prepričali, pa če postavite mobilne enote v vsako ulico.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.