Svet
15778 ogledov

Skrajno ciničen odgovor Lavrova ukrajinskemu novinarju

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:42 09.junij 2022.

    Kdor je, spremljal novinarsko konferenco je videl, da je šlo za namerno provokacijo. Normalno, da se je Lavrov odzval , kot je bilo potrebno. Naši mediji pa to označujejo kot, cinizem. Uredništvu portala v razmislek, https://insajder.com/slovenija/ozn-ni-dokazov-da-rusija-krade-ali-izvaza-ukrajinsko-zito-so-najvisji-uradniki-eu-znova

  • igorenja 12:11 10.junij 2022.

    Kraja Sirijske nafte z strani Američanov in zaplemba Iranskih tankerjev je legalna kraja o tem pa se mora molčati ker se tako ščiti demokracija.

  • Avatar Mark035
    Mark035 19:24 09.junij 2022.

    Pri Bajdnu tak novinar niti ne pride do novinarske konference, ker ga že prej izločijo.. ampak seveda, v demokraciji novinarje preganjajo in zapirajo, v tako imenovani "diktaturi" pa lahko govorijo vsi. Narobe svet..

  • bljitva 18:56 09.junij 2022.

    ruska smrdljiva golazen...

  • bljitva 18:13 09.junij 2022.

    ne vem če sem videl že bolj odvratnega človeka kot je ta gnoj Lavrov...temu tipu se njegova zloba že na obrazu riše....v Turčiji bi ga moral aretirat in poslat direktno v Haag.

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 18:34 09.junij 2022.

      V življenju sem imel priliko govoriti z ljudmi vsaj 50 različnih narodnosti, ki so imeli kaj povedati proti čemerkoli, vendar nikoli modela kot ste vi "bljitva". Želel bi vam reči človek, vendar ste svetlobna leta od tega, ne-bi pa rad ...prikaži več užalil nobeno žival za primerjavo. Če na svetu obstajajo gnoji kot ljudje, ste vi gotovo na 1. mestu!

    • Ender3 18:36 09.junij 2022.

      bljitva vam, prikletnim so vsi levo od vašega pastirja zdijo ogabni in odvratni. Imate čudne standarde, norme in ocene po merah Iveka, velikega vodje .

    • Svobodnež 09:52 15.junij 2022.

      Bljitva, imaš slab ali pa zelo selektiven spomin. Po mojem mnenju tvoj opis Lavrova zelo spominja na osebo, ki je nedolgo tega vodila slovensko vlado. Pa še to: če boš nadaljeval v tem svojem zlobnem stilu, ti bo nekega dne razneslo žolč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.