Slovenija
98 ogledov

Skrivnostni Tomaž

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 23:36 13.december 2011.

    Vbordel dej ti svojo mater in sestro !

  • Žurnalček 23:38 13.december 2011.

    Dobro poznam Kunstlna in vem da govori resnico. Vi hribovci za njega še slišal niste pred tem, pa se mešate!

  • Žurnalček 23:40 13.december 2011.

    Kva sem SDS -ovcem na žulj stopil. Po celi bajti hodjo in žgejo računalnike.

  • Trsten 12:11 14.december 2011.

    A se skupaj drogirata???

  • jureh 18:39 14.december 2011.

    Tole ti gre pa bolje od rok, kot pa slovenščina...

  • Žurnalček 00:22 04.januar 2012.

    Mitja jebi bando rjavosrajčniško kolker jo le moreš !

  • paraglider 13:01 13.december 2011.

    Po vseh podatkih ni prišlo do nepravilnosti,,prišlo je do neljube resnice """"SLOVENCEV JE VEDNO MANJ"""" in tu imamo sedaj dokaz!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Tomislava Ule 13:36 13.december 2011.

    Kdo je kdo, je malo pomembno, je pomembno pa to, da če napišeš komentar na FB stranke SDS, ne dovolijo nadaljnjih komentarjev, če nisi njihov oz. če napišeš, kar jim ni všeč. Tako da.......bi rekla, da so sami nacionalisti. Čudno ...prikaži več pa je, da se je JJ do Obame, predsednika ZDA ni izrekal tako, kot se v našem primeru. Očitno so mu črnci všeč, drugoi pa ne. Mene ne motijo nobeni, dokler se obnašajo normalno, kar pa ne morem reči za JJ. Meni se on ne zdi, da je njegovo obnašanje normalno.

  • Žurnalček 14:45 13.december 2011.

    O tistem, o čemer ti niti slučajno nimaš "pojma.". Pa ne sam seb plusov dajat. A kako vem ? Jaz dobro poznam SDS.

  • jureh 16:08 13.december 2011.

    Manj v zraku in ne manj u zrakuDaj potrudi se malo, ti je slovenščina materin ali kateri petnajsti jezik?

  • Ronald Reagan 17:01 13.december 2011.

    Novinarji, nehajte pisat o tem sranju ker ste že tečni in se samo ponavljate...kaj samo v pisarnah sedite in si riti grejete..?Marš na ulico in nekaj uporabnega napisatMirc Puzarjevo pa v bordel in jo pošteno nažlajfat....baba mora ...prikaži več bit do fondamenta nepotešena, da ji grejo take bedarije po glavi...Novoizvoljeni predstavniki ljudstva pa nekaj delat...Zoki koalicijo sestavljat, če jo je sploh sposoben ostali pa mu dajte mir...naj se v tej deželi končno začne nekaj delat...

  • mirko 17:37 13.december 2011.

    Komu je interes, da se v sloveniji in slovenskemu narodu dela škodo ? Sami sebi jo sigurno ne bomo. Kdo so ti novinarji ki pišejo te članke po spletišču ? Kdo ima interes, da se slovenski narod razdvoji in spre ...prikaži večre med sabo? Mar ni 41-45 leta na prav takšen način komunistična partija v naši državi prevzela oblast in po 45 letu še krvavo obračunala z ostalim delom, kateri niso bili z njimi (povojni izvensodni poboji) ?Taktika se imenuje: spri jih med sabo in nato zavladaj.Imam občutek, da nekdo manipulira z tem Majerjevim zapisom in hoče v sloveniji uvest policijsko državo, ki bo zapirala svobodno misleče ljudi.

  • Žurnalček 23:53 13.december 2011.

    Ja siguren. Sam po telih tvojih plusih , bi rekel , da ga čitajo samo SDS-ovci, s tabo vred. Pazi ti in ostali , da ne boste zanemarili proučevanja in izobraževanja iz Demokracije in skrenuli sa linije partije, pol boste ...prikaži veče pa videl kdo so ta rdeči od svojga Furerja. Pa še nekaj . Vse kar jaz napišem kot svoj članek je resnica, ko vas pa podhebavam in to delam z neverjetnim veseljem , potem pa gledam kako norite.Pa vahtite vaš Gestapo , ker se vam je pred kapijo slikal Đemo i njegov jaran iz Šehera.Tud vi niste več kar ste bili.Postajate čezdalje mehkejši.

  • Žurnalček 23:57 13.december 2011.

    Tolk so zmedeni , da so padel v prijateljsko obstreljevanje. Ejga, zdej ste ga pa nahebal od general-kaplarja.

  • Žurnalček 00:18 14.december 2011.

    Mnenje pravnikov tu ni merodajno, ker je sovražni govor naperjen proti določeni skupini in ta skupina ve ali jih je sovražni govor prizadel ali ne. . Pravniki lahko zagovarjajo samo govornike na sodišču , ne morejo pa tolmačiti sovražnega govorja ...prikaži veča , ker niso z njim prizadeti.Jaz sem ponavadi in zlasti nestrpen na blagajni trgovine.

  • jureh 18:42 14.december 2011.

    ... kakšne psihoze general-kaplarja ...

  • Srečko Bojler 12:35 13.december 2011.

    ta spam je krožil po vseh emailih že nekaj dni prej predno, ga je kdo zalepil med komentarje na sds stran in verjetno še na kakšen portal in stran ne samo od sds. Skratka vsi sploh pa ljudje, ki ne ...prikaži več znajo uporabljati niti mobilnih telefonov kaj šele rač. so ogorčeni ker vsi poročate da je to pisal sds in JJ osebno. Seveda pa prej je tri dni pošiljal ta milijon spamov (sam sem ga dobil na vsaj 5 mail nas,) Za celotno afero je krvivo samo novinarsko poročanje. več nestrpnosti je na komentarjih vašega portala kot pa v celotnem tem spam mailu ko ga ej potem ko smo ga imeli že vsi se nekdo daj na stran sds... sramota za sds da tega ne zna pojasniti .

  • Žurnalček 13:06 13.december 2011.

    Ja tolk ubrisani pa spet niso, saj imajo paravom, da bi si direktno naložili napisano z rač. SDS-a na svojo uradno stran. Tko se jim pa ne more nič očitati , ker so članek privzeli. No bo polcija ugotovila , ...prikaži večla , od koga so ga privzeli. Zakaj ta spam ni prišel do mene. Zato, ker mene SDS nima v nobenem adresarju. Zavrteli so si ga znotraj članstva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.