Zdravje
2322 ogledov

Skupinska tožba zoper nasprotnike cepljenja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rudman 16:22 21.marec 2018.

    spet neko zastrasevanje in kolibri lipov caj je sigurno boljsi kot tableta. In se enkrat moderna medicina zdravi simptome in ne vzroka. Velika verjetnost, da so zbijali vrocino in se je zadeva zakomplicirala. Moji otroci so imeli 41 vrocine in ...prikaži več nisem nikaksne panike zganjal. moderni poslusalci zdravnikov pa zbijajo ze pri 38. Vecina smrti je zaradi neodgovornosti in neznanja zdravnikov in ne zaradi starsev. Zal tako pac je.

    • mph 07:31 22.marec 2018.

      Se tvoji otroci niti ne zavedajo kakšno srečo so imeli takrat. Morda drugič ne bodo. Zato so zakoni, da ščitijo otroke. Noben lipov čaj ni preprečil niti enega poliomelitisa, smrti zaradi stekline, ni preprečil, da bi 60% Evropske populacije umrlo ...prikaži več zaradi kuge ali cca 500 milijonov zaradi španske gripe. Je pa tudi res kar praviš glede neznanja zdravnikov, seveda ne bi kar posploševal, ampak sem imel tako sam kot sorodniki nore izkušnje, ko človeku ni jasno kako je kakšen prišel do diplome.

    • Rudman 09:29 22.marec 2018.

      Otroci ne potrebujejo tukaj srece ampak odgovorne starse. In ne stars ni odgovoren ce otroka pelje na celjenje, to je prisila kar je trenutno. Kazen dobis ce ne peljes na cepljenje. Dobis pa morda pomoc, ce ti otroka pohabijo. jok ...prikaži več brate pozabi. Recimo v Italiji silijo cepljenje. zakaj? ker je lobiranje farmacije tukaj. Ce se komu da, naj pobrska po javnih podatkih kdo je komu v sorodstvu relacija politika-farmacija, pa vam bo hitro jasno, da javno zdravje ni na prvem mestu ampak denar.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:22 22.marec 2018.

    znano je kdo širi viruse ošpic. To so svetovne farmacevtske korporacije, ki si od cepljenja obetajo milijardne dobičke. Kar je pa najbolj smešno je to, da obolevajo za ošpicami tudi tisti, ki so bili cepljeni.

  • Dajanera 09:54 21.marec 2018.

    Večina nasprotnikov cepljenja v Srbiji je tako ali tako nas muslimanov in trapastih jehovih prič. Zato se pa Srbi spet spravljajo na muslimane. Spet.

  • k0libri 09:43 21.marec 2018.

    Nekaj podobnega bi moralo doleteti naše polagalce rok in pivce lipovega čaja.

    • Dajanera 09:51 21.marec 2018.

      Allah je večji kot ti in tvoja farmacija. Klanjaj Allahu, ker Allah je edini Bog, ne pa tvoje boginje v belih haljah, ki hodijo na dopuste z denarjem farmacevtske mafije, ki spreminja fantke v poženščene geje in deklice v vlačugice, ...prikaži več ki se pol gole razkazujejo po cestah.

    • Pepe007 10:01 21.marec 2018.

      Gre za zasebno tožbo. @k0libri, denar na plano in začni.

    • mph 10:41 21.marec 2018.

      @dajanera, računam, da svoje otroke, če so deklice, kopaš od rojstva oblečene v celoti, glih toliko, da ne podležeš skušnjavi. Mi ostali nimam sicer teh poželenj, morda mora bit stvar religije tudi to.

    • Vedeževalka666 11:20 21.marec 2018.

      mph Me prav zanima, kaj boš rekel, ko bo Evropa islamska in bodo muslimani vse, ki žalijo islam izsledili preko ip? PS. V Evropo prihajajo Nigerijci in Pakistanci, ki cepljenju nasprotujejo s puškami in to v času, ko vozijo motorje.

    • mph 11:31 21.marec 2018.

      @vedeževalka666, to se upam ne bo zgodilo, čeprav so nori politiki že tako naredili bistveno preveč škode s sedanjim "uvozom". In spet ne vidim kakšno vezo ima moj odgovor njemu glede "vlačugic" in "gejev", ki jih islam pobija, kjer lahko ...prikaži več ... in tvojim komentarjem glede vdora te zle ideologije v Evropo. Bi razumel, če bi jaz to podpiral. Drugače težko razumem smisel tvojega posta.

    • Vedeževalka666 10:00 22.marec 2018.

      Če bi lahko preprečila bi. Toda to je naša islamska prihodnost. https://cdn.kme.si/public/images-cache/700xX/2018/03/01/24fb48c4a0ad9df47f3f6f88ece2de83/5a9a3d694a8f2/24fb48c4a0ad9df47f3f6f88ece2de83.jpeg Vsak bo dobil štiri Dajanere in poljubno število Jelen Karleuš. In zdaj glavno vprašanje: Zakaj Srbi ne tožijo Buraka Ozcvita? https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlB1KX-q_pDN_rBpwWVxAAaIcmklq-yKMiYkuzLgx3YjSYwg Ali Srbi tako kot Dačić, Da in ...prikaži več in papež ljubijo Turško peto?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.