Avto
74178 ogledov

Slaba novica, če še niste kupili pnevmatik

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 13:51 11.april 2022.

    Odleteli so bombončki od vlade ,še sreča da je dohodek isti a ne,vsi na volitve ,teh mamo že dovolj ,ali se pa pripravimo na hujšanje ,nekaj bo pa le dobrega ,debeli ne bomo več

  • bobubob 13:59 11.april 2022.

    Dobro nam gre...me je Janša še malo nazaj poučeval iz medijev. No, iz laži v realnost - inflacija, podražitve = plačevanje natiskanega judeževega denarja (t.i. nepovratna sredstva EU in posojila), ki ga je ta vlada 'delila' skozi t.i. ukrepe. Da ...prikaži več Da bo ljudstvo mirno odšlo na cepišča, kasneje pa še na volišča. In seveda ponovno izbralo EU hlapce, da bodo v naslednjem mandatu razdali še tisto malo, kar je sploh še ostalo od Slovenije in Slovencev. Podobno je z Ukrajino, vse zaradi EU laži.

    • hudini 17:28 11.april 2022.

      Pa kdo ti brani da ne zapustiš Slo in se preseliš v Rusijo ali Srbijo,izvoli

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:50 11.april 2022.

    Jah, če se vse draži zakaj se ne bi še gume. Mene osebno bolj skrbi in se me tudi bolj dotakne draženje hrane in raznih energentov. Gum pač ne bom imela novih, kar me ne gane prav veliko, saj ne ...prikaži več bom imela denarja za bencin.

  • Patricia_Collier 11:55 12.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • AN27 09:36 12.april 2022.

    Višje cene pnevmatik bodo prinesle še večje povpraševanje po cenejših alternativah iz JV Azije

  • Skias 10:36 12.april 2022.

    Oh kaki komentari. Seveda se draži saj špekolanti za dvig cene vzamejo vsak izgovor dudi če miš prdne. Eni omenjate politiko. Ne glede na tako zvane leve ali desne vsi so enaki in vsi dopuščajo že ob obstoja Slovenske države. ...prikaži več Edino za kar so vse vlade krive je, da so prepustile cene stihiji trga. Sedaj pa če se vlada v meša cvilite, kaj se pa politika vmešuje. Če ne naredijo nič saj je trg svoboden pa tudi cvilite kako se draži in vlada nič ne naredi

  • Skias 10:39 12.april 2022.

    Judje ste ko tisti rek: Micka Kovačeva rada pila pa ne plačala! Ali pa imeti v tistem obdobju na polno sex brez kakršne zaščite pa upati, da ne bo naraščaj. Ljudje vprašajte se kaj bi vi sploh radi!

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 21:01 11.april 2022.

    Bomo pa celoletne kupovali!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.