Slovenija
41174 ogledov

Slaba novica za enkrat cepljene

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:15 02.junij 2021.

    Covid potni listi so diskriminatorni, tako za cepljene, kot necpljene, PCT pravilo je diskriminatorno, ki se bo počasi spremenilo v pravilo, da ne boš smel kupiti hrane, če nisi cepljen. Počasi, ampav vztrajno se spreminjamo v diktatorske sisteme (a.k.a Kitajska), ...prikaži več pod pretvezo zaščite zdravja. Izvaja se medicinski terorizem in ustrahovanje, mi pa kot žabe sedimo, v zaenkrat še, zmerno topli vodi. #MotorkaRevolucija

  • evelux 08:06 02.junij 2021.

    Evo sem se trdno odločil, da zaradi vaših stalnih spreminjanj strategij in načinov cepljenja ter dajanja nekih podatkov, da danes je tako dobro drugi dan spremenite dejstva, da pa sedaj pa ni tako dobro in je treba drugače .... se ...prikaži več niti pod razno nebom cepil ...... že otroci vidijo da v sloveniji nimamo strokovnjakov ampak so vsi kar nekaj samo neko kopiranje po drugih državah sami pa nesposobni narediti nekaj svojega ..... hvala za rože.....

    • janez864 08:54 02.junij 2021.

      Zelo se motiš, da v Sloveniji nimamo strokovnjakov. Svetovna kapaciteta za cepljenje je komunistični fajmošter in obramboslovec besniški Jelko Kacin. On je nadstrokovnjak za vse in še več. Zato ga že od malega kličejo cepec.

  • JZekspert 19:25 02.junij 2021.

    Cepilni potni list=jasen dokaz KORONA-FAŠIZMA! PCT=prisilno cepljenje testirancev (brez pravega- informiranega- soglasja), dela se zares neetične poskus na živih ljudeh in to vse s PRISILO, izsiljevanjem grožnjami, omejevanjem... Ljudje se niti pod razno ne cepijo zaradi virusa, ampak le zato, ...prikaži več, da bi potovali na dopust, žal mi je, da so tako pohlevni in brez karakterja. V vsakem primeru: Nuernberg vas čaka, Fuellmich, povedi nas!

  • JONIJONI 12:15 02.junij 2021.

    Dragi novinar, kdo bo delal študije, a proizvajalci cepiv, tej isti, ki so v preteklosti plačali milijonske kazni zaradi prirejanja študij in podkupovanja zdravnikov?

  • Herbert_Reyes 15:12 02.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tisto, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil odličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.