Zdravje
62594 ogledov

Dokaz: Še ena slaba novica ob okužbi s covid-19

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 03:42 19.september 2021.

    samo naj oni še naprej bevskajo v noč,v prazno luno,medtem ko jaz mirno spim

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 22:20 18.september 2021.

    Gospoda, jaz vam že dolgo ne verjamem. Zgolj obupni poskusi slovenske vlade in njim podrejenih služb, da bi v cepljenje (nepreverjenih cepiv, če bo pa kaj narobe, bo pa to zgolj kolateralna škoda) prepričali čim večje število ljudi.

    • vzev 07:10 19.september 2021.

      Kdo jim pa še sploh kaj verjame?

  • Avatar Leon
    Leon 07:38 19.september 2021.

    Slovenska vlada je izgubila okus in vonj demokracije in ustvarja svoj fašizem .

    • joco 08:47 19.september 2021.

      A tvoj je propadel?

    • Dusan12 10:48 19.september 2021.

      Leon, po tvojem pisanju sklepam, da te je delal Ivan Maček Matija po dobri malici nekje na Šmarjetni gori blizu Novega mesta

    • Ender3 16:30 19.september 2021.

      Dusan12, prenehaj s takšnimi bednimi primerjavami in žalitvijo.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 23:28 18.september 2021.

    Jerala in podobni lažete, kot stekli psi!! Hijene požrešne, vse za €€€€€

  • Albatroz 07:46 19.september 2021.

    Vsak si bori svoj kos pogače in nekaj € za vikend, cepivo je res že lepi čas tu je pa vprašanje kaj bo pet let po cepivu? Tega še nevemo.

  • Ender3 21:36 18.september 2021.

    Jerali in drugim kvazi strokovnjakom, bi bilo to morda v pomoč...Brez cepljenja pa ne gre, kajne ! https://youtu.be/GjfR44szh4o

  • bobubob 07:51 19.september 2021.

    DOBRO JUTRO. Če boste znanost 'odkrivali' tako hitro, bomo po n-tem šusu tega 'cepiva' dokazano pomrli od samega 'cepiva'/viška S-proteina, še preden boste 'prišli' do raziskav o Ivermectinu. In o njegovi praktični kovid uporabi. https://www.sciencedaily.com/releases/2020/12/201217154046.htm Kdaj boste tudi 'ugotovili', da ...prikaži večda S-protein nastaja tako ob okužbi kot tudi ob 'cepljenju' in da je S protein tisti, ki povzroča vse težave. Dobro jutro,res.

    • Jernej65 09:36 19.september 2021.

      Ne potvarjaj zadev če nimaš pojma. Če malo spremljaš situacijo okoli sebe si že lahko ugotovil, da bomo do pomladi vsi prišli v stik z virusom in boš imel teh tvojih S-proteinov na pretek. V članku sploh ni omenjeno cepivo. ...prikaži več In ti si sedaj bolj pameten, kot strokovnjaki, ki to raziskujejo vsaj že 50 let. Ja celo si prebral en članek, katerega sporočilo je vse kaj drugega, kot hočeš ti prikazati.

    • bobubob 09:52 19.september 2021.

      Ehh, nimam več volje, da bi komentiral enoumne izjave z RTV ali NIJZ. Jernej65, dajte se za začetek poučit npr. pri Iniciativi slovenskih zdravnikov, potem pa komentirajte. Prebral sem mnogo člankov in poslušal mnogo zdravnikov in ljudi, ki delajo v ...prikaži večo v zdravstvu. Imejte svojo resnico, jaz imam svojo. Zmerjanje ni potrebno, ker vas ne ogrožam.

    • Jernej65 09:54 19.september 2021.

      Nobeden te ne zmerja. Ni se ti pa treba predstavljati za strokovnjaka, če to nisi in zavajati ljudi z prirejanjem dejstev.

    • bobubob 10:05 19.september 2021.

      Ne zavajajte s tem, da sem se predstavljal za strokovnjaka. Povedal sem svoje mnenje. Tako kot vi.

  • krucefiks 10:53 19.september 2021.

    dokler dokazujete covid z testi in ne z krvno preiskavo ,si lahko vse vezi covida nekam zatlačite,hočeš dobit krvno sliko in takrat covida ni ,ampak se samo nanaša na nekaj

  • rd2dmk2 20:10 19.september 2021.

    hm tukaj so primerjali slike 394 pacientov pred in po.. za potem mi še nekako gre, kje so pa dovili slike PREJ pa mi ni jasno. ampak, zadnjič en naš "STROKOVNJAK" iz prave strani dejal da priporočajo tretji odmerek, ni ...prikaži večni še čist jasno ( ruleta še ni pokazala pravo cifro ), amapk ne morejo se odločit ali 4 ali 5 ali 6 mesecev po drugem odmerku. pa dragi moji tukaj najdete fotke možganov, pri trejem odmerku pa.. nimate čist nobene raziskava al kaj, a bo Kekec izbral cifro ?

  • Dusan12 10:41 19.september 2021.

    Če berem Jerala, udotavljam,da je večini levih fašistov izginila siva možganovina, kar vpliva na njihovo pobalinsko obnašanje. Resen primer je razdraženost in odnos Fracija Trčka do otrok in matere samohranilke v 3 nadstropju bloka, tresoča spodnja ustnica pri betonarju Marku ...prikaži veču Bandeliju, ta bo kmalu imel v parlamentu srajco odpeto, razpeto do pasu, da bo rajcal Tino Heferle

    • Ender3 16:39 19.september 2021.

      Dusan12 ti si pobalin smrkavi, ki si očitno že rojen s pomanjkanjem možganovine, kriviš druge in ne slabe vzgoje tvojih staršev.

  • Jernej65 22:38 18.september 2021.

    Dajte no anticepilci, zresnite se malo. V kaj še vi sploh verjamete. Pametnejši ste od vsake stroke. Cepljenje svet počasi vrača v normalno stanje. Poglejte malo okoli sebe in pozabite na fuknjenbuk zgodbe, ki so za vas sveta stvar. A ...prikaži več mi boste zdaj rekli, da ste pametnejši od Dancev, Švedov in ostalih držav, kjer še stroka kaj velja in se stvari počasi normalizirajo. Če že ne mislite narediti pravo stvar za družbo vsaj nehate srat po forumih.

    • vzev 07:05 19.september 2021.

      A sedaj so pa Švedi dobra primerjava? Prej ko smo pa mi že več kot eno leto pisali, da se moramo primerjati z njimi, pa smo bili popljuvani.

    • vzev 07:08 19.september 2021.

      In če se cepim, ne bom s tem niti malo prispeval k končanju epidemije. Samo primerjava: jaz vs 60 letni cepljen Franc. Oba se lahko okuživa, oba lahko virus prenašam naprej. In nihče od naju ne bo pristal v bolnici ...prikaži več (kvečjemu bo Franc prej v bolnici, ker je tam še vedno več starih cepljenih, kot mladih necepljenih).

    • vzev 07:09 19.september 2021.

      In ko že omenjaš stroko? Koliko epidemiologov imamo v strokovni skupini? Drugod so epidemijo vodili epidemiologi, v Sloveniji pa vlada, s svojo nastavljeno "stroko".

    • bobubob 08:05 19.september 2021.

      Danci so ukrepe in grozečo zakonodajo odpravili 'čredno'. S stalnim pritiskom, s protesti proti zakonodaji o prisili v zdravstvu. O uspehu 'precepitve' pa čez mesec,dva. 'Vzor' jim bo lahko Izrael. NIJZ in podobna srenja si ne bo sama žagala veje,na ...prikaži več kateri visijo korona dodatki in posli z opremo. In tam visi tudi pomembnost, ki si je tako želijo Krek, Vlada in ostali zaslužkarji....na naš račun.

    • bobubob 08:36 19.september 2021.

      Nismo pametnejši od VSAKE stroke. Obstaja stroka o kateri se ne piše, ker stvari argumentira drugače. Nekateri poslušamo prav to stroko. Ta stroka je prav tako diplomirala/doktorirala na MF in ima ugledno bibliografijo. Profesorji medicine, direktorji klinik...praktiki šefi oddelkov.. doma ...prikaži več in v tujini...pa še izkušnje znancev, ki so zaposleni v medicini ali pa imajo osebno izkušnjo s 'cepivom' ali okužbo. In zakaj bi vse te ljudi preslišal zaradi enega Kreka ali RTVS....vlade...

    • Jernej65 09:04 19.september 2021.

      Res nekateri poslušate prav to stroko, ker jo hočete poslušati. Jaz ne poslušam nikogar. Samo opazujem okrog sebe in si sam naredim zaključek. In kaj sem ugotovil? 1. Da virus je in da ljudje umirajo okrog mene zaradi njega. 2. ...prikaži več Da cepivo obstaja in da pomaga. 3. Da v državah kjer je precepljenost velika okužbe in umrljivost upada, stvari se normalizirajo. 4. Da se pri nas stvari zaostrujejo, ker je preveč pametnih glav zaradi katerih celo telo trpi. E to so dokazi.

    • bobubob 09:42 19.september 2021.

      1- Virus je, ljudje pa umirajo s kovidom ali zaradi kovida. 2- Ta pripravek ne deluje kot cepivo. 3- Najprej umrejo oni s šibkim imunskim sistemom in bolni (npr. Švedi). Smrtnost se že povečuje zaradi posledic 'cepiva' (npr. Izrael). 4- ...prikaži več4- Tu sledimo le EU priporočilom, ta pa WHO. Ki zagovarja le 'cepljenje'. Mnogo držav pa uporablja zdravila, ki obstajajo in so z manj posledicami dokazano zmanjšala obolevnost. Tudi znanost ima dve plati. Da izbereš pravo, je treba poslušati in se učiti.

    • Jernej65 09:49 19.september 2021.

      Povsod pišeš dokazano. Še enega pravega, neizpodbitnega dokaza nisi navedel. Za mene štejejo samo dejstva, ki jih ne moreš izpodbiti.

    • bobubob 10:03 19.september 2021.

      Toliko za začetek. Sicer pa za neizpodbitnimi dokazi naprej brskajte sami, če želite pa ostanite pri 'neizpodbitni' resnici RTVS..... Na tem svetu ni nič zagotovo. Niti to ne, da bo jutri sonce vzšlo. A se lepega jutri vseeno lahko veselimo, ...prikaži več, brez čakanja na dokaze o neizpodbitnosti vzhoda.

    • Jernej65 10:13 19.september 2021.

      Bi ti prilepil kakšen dokaz, ki govorijo mojemu razmišljanju v prid, vendar jih je na milijone in nima smisla, srečuješ jih na vsakem koraku.

    • krucefiks 11:40 19.september 2021.

      Jernej65,v nekaj mesecihso pri nas pokopali veliko znancev ,zanimivo vsi po drugem cepljenju ,seveda zaradi strdka jih je kap ,nobeden zaradi hude bolezni kakršnekoli,ampak vsi na enak način.Zato zadrži to svoje mnenje zase.Tudi jih poznam ki jim ni čisto nič ...prikaži večč po cepljenju,ampak te loterije se pametni ne gremo

    • Jernej65 14:17 19.september 2021.

      krucefiks, tudi veliko takšnih, ki se niso cepili je kap, jih tudi poznam. Kap vedno nastopi od strdkov, tako da ne govori nepreverjenih neumnosti. Če se cepiš, se cepiš proti kovidu in ne proti smrti.

    • krucefiks 14:35 19.september 2021.

      jernej65 ,zabole me za tvoje mišlenje,skozi spremljam in še enkrat preberi -vsi so bili cepljeni ,nobeden ni bil bolan,celo na dopustu nekateri ,z lepega mira .Pa spremljaj še naprej ,ne samo trdit neki brezveze ,razširi obzorja ,razen če nisi tudi ...prikaži več sam cepljen ,potem tudi sam da ne boš morda.....

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 15:41 19.september 2021.

      Jernej65 Kar se Dancev tiče in njihovega zdr. sistema, si preberi kakšno knjigo od Petra C. Gøtzscheja in stvari ti bodo jasne, zakaj je pri njih tako. Na internetu imaš pa veliko strokovnjakov zdr. stroke, ki govorijo ali pišejo zakaj ...prikaži več se ni dobro cepiti. Eden izmed njih je tudi bivši direktor farmacevtske firme Pfeizer.

    • Jernej65 17:15 19.september 2021.

      jaka4, na internetu imaš še 100x več strokovnjakov zakaj se je dobro cepiti. Pa če bi ti našel samo enega, ki trdi nasprotno boš ti verjel le temu. Kar se Dancev tiče so precepljeni 80%, Belgijci 85%. Tam ne zganjajo ...prikaži več nobene panike okrog cepljenja. Tudi ni slišati da bi doživljali množične kapi od strdkov a ne krucefiks. Kako je to butast narod po tvoje. In tudi cepljen sem in vsi okrog mene, nimamo nobenih težav. Tisti tvoj morda..... se pa lahko tudi tebi zgodi.

    • krucefiks 18:08 19.september 2021.

      Jernej65 ,pojdi,čaka te tretja doza itd,ti si vbrizgavaj kemijo ,tvoja stvar,ostale pusti na miru

    • bobubob 19:33 19.september 2021.

      Kljub vsemu, kdor ima čas in mu je več za vsebino, kot obliko...'cepivo' in delta sodelujeta... https://www.youtube.com/watch?v=vRpyM1bIiCY

    • Jernej65 22:26 19.september 2021.

      krucefiks, z menoj si se spustil v konstruktivno debato. Ne delam drugega, kot da vsako tvojo trditev argumentirano in z lahkoto izpodbijem. Glede kemije pa samo to, več kot jo je v eni dozi cepiva, jo ti zaužiješ skoraj pri ...prikaži več vsakem obroku. bobubob sem opazil, da tvoji dokazi čudežno izginjajo. Zdaj sem pa res končal.

    • Kirka 10:09 20.september 2021.

      Jernej, konstruktivna debata? Argumentirano? Ah, daj no! Prebereš in deliš stvari, ki ti "pašejo", sam pa ravno tako kot stroka nimaš pojma o tem virusu in o posledicah cepljenja. Ali to, da so mRNA cepiva v 3.fazi testiranja, ni dejstvo? ...prikaži več Da je v igri milijarde € (drobtinice smo seveda dobili tudi navadni ljudje, da ne bi imeli občutka odrinjenosti od korita) ni dejstvo? Da je vsako drugačno mnenje demonizirano, ni dejstvo? Medijska blokada - ni dejstvo?

    • Kirka 10:17 20.september 2021.

      In seveda pogojevanje svobode, sredstev za preživetje, svobode govora, gibanja... s cepljenjem, ni dejstvo? Smo priča popolnega uničenja demokratičnih načel, pa samo gledamo, zazibani v prepričanje delovanja vlade, znanosti, medicine, državnih institucij zgolj in samo v korist ljudi. Morda je ...prikaži več to res, ampak le ubogljivih ovčk.

    • Jernej65 10:56 20.september 2021.

      Kirka, požvižgam se na to vlado se strinjam, da je zanič tako kot je bila tudi prejšnja. Glede cepljenja in virusa pa samo opazujem okoli sebe in sprejemam zaključke. Mi je tudi vseeno če se ti cepiš ali ne. Ta ...prikaži več glede ovčk je pa že zelo izguljena fraza vas anticepilcev, ki kakšnega res pametnega argumenta ne premorete.

    • Kirka 13:46 20.september 2021.

      Jernej, tudi meni je vseeno, če si se cepil. Če je tebi vseeno, da se jaz ne nameravam, me prosim tudi ti in ostali cepilci pustite na miru. Vi ste zaščiteni, jaz pač tvegam. Naštela sem ti dejstva. Tvoja dejstva ...prikaži več so, da je cepivo varno. Moja so, da so v 3. fazi testiranja in torej nihče ne more vedeti, če je varno. So še druga dejstva. Lani v začetku "pandemije" so na nas preizkušali, do kam lahko gredo z ukrepi. Zapirali so nas v regije, občine, natikali maske, rokavice, razkuževali itd.

    • Kirka 13:53 20.september 2021.

      Do konec avg.2020 je v Sloveniji umrl 101 človek manj kot 2019 (vir SURS). Nato so začeli vlačiti uboge starostnike iz DSO, jih v covid bolnicah "priklenili" v postelje, popolnoma izolirali od domačih in znancev, odvzeli telefone, priklopili na razne ...prikaži več cevke, špikali z injekcijami, vprašanje pa, če so jim redno dajali zdravila za bolezni, ki jih imajo starostniki ( demenca, srčne in žilne bolezni, sladkorna, pritisk.....), proti covidu pa jih niso zdravili, ker zdravila ni. Obstajajo pričevanja!

    • Kirka 14:05 20.september 2021.

      Zdravstvo je v razgradnji, prav tako šolstvo. Gospodarstvo propada, ljudje ostajajo brez služb, na otroški psihiatriji ni več prostora za pomoč vsem mladostnikom. Vse zaradi covida, katerega smrtnost je po podatkih WHO 0,14%. Te iste WHO, ki je ob izbruhu ...prikaži več 2020 prepovedala obdukcije obolelih, prepovedala HCQ, ki je bil do takrat v prosti prodaji.

    • Kirka 14:11 20.september 2021.

      V covid smrti se štejejo vse smrti znotraj 28 dni po ugotovitvi okuženosti, ne glede, od česa je človek umrl, tudi če je imel avtomobilsko nesrečo ali je naredil samomor. To je dejstvo, ki ga je povedala Beovičeva. PCR testi ...prikaži veči niso primerni za diagnostiko ( izjava izumitelja testov), pri 40 ciklih, kolikor jih delajo, pa je lahko praktično okužen vsak, saj se detektirajo delci virusov, ki smo jih že preboleli.: https://www.slovenskizdravniki.si/corman-drosten-recenzijsko-porocilo/

    • Jernej65 15:15 20.september 2021.

      Lep domišljijski spis. Ajd čao.

    • Kirka 15:22 20.september 2021.

      Jernej, spran si do amena. Naštela sem preverljiva dejstva. Vsaj odgovori, kaj od naštetega ni res. Ampak, tega od tebe ne bo, kajne? Mislim, da pri tebi domišljija deluje veliko bolj kot pri meni. Ajd, čao!

    • Jernej65 15:59 20.september 2021.

      Ti bom odgovoril, ker me že izzivaš. Temu se pravi manipulacija podatkov. Bi ti navajal podatke, ki pa govorijo drugače, vendar to nima smisla, ker jih je enostavno preveč. Samo malo si oglej dnevne novice in jih najdeš ogromno. Saj ...prikaži več res, ti jim ne verjameš. Vse kar navajaš je nekje pisalo. Kako to, da pa temu verjameš. Kot sem rekel, NE MANIPULIRAJ S PODATKI.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.