Magazin /magazin/film-glasba-tv
29173 ogledov

Slovenija ima talent: Gledalci ogorčeni nad odločitvijo žirije

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • TistoPravo 13:45 12.november 2018.

    Kdor je tak talent, gre lahko mimo teh pristranskih filtriranj!

  • Anica Kozlevčar 14:41 12.november 2018.

    se ponavlja Šuštaršička. Sramota!!! Šolani naj se drugje izkažejo , ne pa amaterjem krast prostora!!!!

  • Avatar vodomec
    vodomec 17:04 12.november 2018.

    Oddajo sem prenehal spremljati, saj 70% časa zapolnjujejo reklame in brezvezno čvekanje.

  • kapibara 11:01 12.november 2018.

    Glejte in uživajte, me to ne moti. Vedite pa, da je to že vse naprej zmenjena+ dogovorjena kuhinja...

  • miki1234 13:58 12.november 2018.

    LOL ta odaja je pokazala svojo nestrokovnost in kuhinjo že v prvi sezoni, ko je zmagalo takrat tisto malo kričanje... od takrat ne spremljam, ker sapramiš in ostali niso vredni naziva strokovna žirija.

  • mizimazi 19:13 12.november 2018.

    Dokler bo mel cez roko caka-na-mis....aka podganar bo tko...

  • kladu 11:03 12.november 2018.

    tudi mi smo slabe volje,ni fer da ste skenslal punci,pa še kako to da čefur nastopa v slovenija ima talent..Haloooo....NISTE VEČ ZANIMIVI ISTI STE KOT POLITIKI...MAFIJA

  • Boris Jug 20:55 12.november 2018.

    Dragi Brane, Ana, Lado in Marjetka sram me je kot Slovenca da nimate niti malo domoljubnega prepričanja, saj to je vendar oddaja SLOVENIJA IMA TALENT vi pa potiskate na zmagovalni oder praktično že skoraj profesionalce (kar visoko šolane) pa Tomiće ...prikaži večće z neslovensko interpretacijo. Poglejte malo kako je v drugih državah.

  • McClain 08:13 13.november 2018.

    zato pa moraš biti težek butelj, da jim še plačuješ zapovrh ob telefonskem glasovanju. Ne vem če ne celo 2 evra!! Ogromno!!!

  • wingspan15 09:49 13.november 2018.

    Kdo te reality showe, kjer je rezultat že vnaprej odločen, sploh gleda. Pri glasovanju pa gre samo in edino za enormne zaslužke POP TV.

  • Janez_53 08:48 13.november 2018.

    Če je to oddaja SLOVENIJA IMA TALENT, bi bilo pošteno, da nastopajo v njej SLOVENSKI TALENTI!!! Pa nimam nič proti tujim talentom!

  • Avatar Wilissa
    Wilissa 00:00 13.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Dobrodošli = = > www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.