Slovenija
34 ogledov

“Slovenci odgovornosti praktično ne poznate”

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 02:12 26.maj 2013.

    Khm... enostavno mi se ne da brati vsega modrovanja predstavnika države, ki je sproducirala to krizo, kot je tisto iz prejšnjega stoletja. Odgovornosti Američani nimajo prav nobene, silom prilik jim je odstopil en sam samcat predsednik, če bi jo imeli ...prikaži več ne bi ostajali Enroni in neštete druge firme in bla bla bla .... Mislim, da je Amerika res prav zadnja primerna, da komurkoli soli pamet in deli nasvete. V vsakem primeru, ko že odpirajo usta, pa je vse usmerjeno v korist njih samih, če pa slučajno pride kaj prav še za druge, pa bodi.

  • sintesi 07:51 26.maj 2013.

    si lahko predstravljaš da bi naš veleposlanik v zda solil pamet nijhovim politikom.......meni osebno je poln k....... vseh teh biserov iz bruslja, amerike, predvsem pa naših brihtnežev ki se tako radi hvalijo kje vse v tujini so študirali.......od vseh pa ...prikaži več samo poslušamo kaj naj prodamo da se bomo rešili. Ste slišali Tonina na Studiu City, dejal je da sta lep primer prodaje tujcem Lek in Iskraemeco. Zakaj pa sta bila prodana? Ker sta dobro delala že prej in z dobrimi podjetji tudi sami lahko uspešno upravljamo. Razlika je torej samo v tem, da sta bila 1x prodana in od tedaj dalje gredo zaslužki lastnikom v Švico in Egipt!!!!!!

  • Avatar Zala
    Zala 16:05 25.maj 2013.

    Gospod Mussomeli, vi boste Slovencem očitali neodgovornost! Vas ni sram! Pripadate narodu, ki je v zadnjih petdesetih letih povzročil na svetu največ gorja, smrti, lakote, revščine. Uničil ste države in narode. Pahnili na rob preživetja. In vi si boste drznili ...prikaži veči in očitali nam neodgovornost. Sramota, kaj si dovolite!Avgusta se vam izteče mandat v Sloveniji. Poberete se lahko že danes in s seboj vzamete slovenske podrepnike.

  • pravaresnica123 17:06 25.maj 2013.

    Joj, joj, zdaj nam pa misli že vsak zahojen jenki pamet solit. Če ne bi bil v Ameriki, bi mu še kaj verjel, tako pa...... Mi gre na kozlanje, ko vidim kako tam živijo po prikolicah, vsi masni in zavaljeni, ...prikaži več poleg tega pa glupi ko ku!rac. Saj ne trdim, da so vsi takšni, jih je pa precej več kot si človek lahko zamisli. Krivi za vse pogrome in vojne po planetu bi pa o svobodi in demokraciji. Beda na kvadrat. Tale "Musolini" bi pa bil veleposlanik kje drugje, seveda če bi kaj veljal!!!

  • Boschtjan Zupanchich 22:15 25.maj 2013.

    Podpis !!! Že Zdavnaj sem rekel, da naši vladneži Samo Zavlačujejo z časom, kot da nekaj rešujejo, V Resnici pa je To Le Pesek v oči butastemu narodu, Samo zato, da se ga lahko še dalje zažira-parazitira-uničuje-molze !!! ! !!!

  • mph 02:11 26.maj 2013.

    Khm... enostavno mi se ne da brati vsega modrovanja predstavnika države, ki je sproducirala to krizo, kot je tisto iz prejšnjega stoletja. Odgovornosti Američani nimajo prav nobene, silom prilik jim je odstopil en sam samcat predsednik, če bi jo imeli ...prikaži več ne bi ostajali Enroni in neštete druge firme in bla bla bla .... Mislim, da je Amerika res prav zadnja primerna, da komurkoli soli pamet in deli nasvete. V vsakem primeru, ko že odpirajo usta, pa je vse usmerjeno v korist njih samih, če pa slučajno pride kaj prav še za druge, pa bodi.

  • mirko 09:33 26.maj 2013.

    Zelo dobra in v 95% pravilna analiza slovenskega naroda g. Musomelija. Naši politiki bi se lahko večkrat obrnili na mnenje g. Musomelija, vendar jim njihova zvišenost to ne dovoljuje, vsaj kar se tiče levega političnega pola.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.