Slovenija /slovenija/jaz-porocam
27 ogledov

Slovenci ostali ujeti na Džerbi

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • degu 22:18 10.avgust 2011.

    4 URE na letališču.... res grozno... Človek ostane brez besed, ko vidi, za kakšne neumne zadeve ljudje kličejo na časopise. Predlagam, da bi objavili fotografijo te gospe, da bi si jo vsi uslužbenci zapomnili, in jo, v kolikor vstopi v ...prikaži več njihovo poslovalnico, vzeli naprej, preko vrste, da se ne bi zgodilo, da bi bila naslednjič pa recimo kakšna banka v časopisu, ker je morala čakati v vrsti... recimo 1/2 ure...

  • Grega 15:04 10.avgust 2011.

    Resnično ne razumem kaj je tukaj sploh strašnega. Očitno se nekateri res poredko vozilo z letali.

  • rebula 15:11 10.avgust 2011.

    Sam ste pa objavili kot da je letalo dol padlo, ta ki je klicala je sigurno prvič v življenju šla dlje kot do Umaga, drugič jo povprašajte, če je normalna, 4 ure pa res ni nič na letališču pa še ...prikaži več tak pompozen naslov ste dali in pomoje samo z namenom oblatit agencijo, ki ni nič kriva.Lahko vsak dan objavljate koliko časa se Adrio čaka na Frankfurtu.

  • Maja Hladnik 15:15 10.avgust 2011.

    aja, zdej je pa to cela novica, ker so pri manj znani agenciji zamude z letalom. meni se je to zgodilo tudi pri kompasu lani, pa ni blo nobenega haloja. letala imajo velikokrat zamudo, res je, da ne štiriurne, vendar ...prikaži več do zamud hitro pride. in tudi če bi šli z drugo agencijo, jim tam ne bi mogli povedat, kdaj bo odhod, ker največkrat do zadnje pol ure tudi sami ne vejo.

  • KOJAK 15:39 10.avgust 2011.

    Ja CELA DRAMA!!! Pa koga to zanima... drugič naj raje gre kam bližje domu, npr. samo na Šmarno ali pa kak Golovec pa se ji ne bo zgodilo kaj takega!

  • zic 15:46 10.avgust 2011.

    dejte klobasat, hotl ste mal reklame za neko neznano turistično agencijo Oasistours!??? Kolikokrat folk čaka koje med enim in drugim letom 4 ure ali več!? WTF novica!!!

  • Jasmina Islamović 14:47 10.avgust 2011.

    se strinjam...rajši to da so počakali 4 ure in da so prišli na cilj kot pa da bi se lahko zgodilo kaj hujšega!!

  • aaarri 14:44 10.avgust 2011.

    joj, očitno smo res postali kar malo preobčutljivi. 4 ure čakanja na letališču pa res ni neka katastrofa.

  • pjer 20:33 10.avgust 2011.

    Jaz sem bil med temi slovenci.Ni bilo nič strašnega samo dve ženski sta delali halo iz tega.Vsi ostali tudi tile ki so na sliki smo se bolj ali manj šalili iz tega.Ženski očitno zelo malo ali nič ne potujeta z ...prikaži večz avionom, in se jima o teh stvareh tudi ne sanja, ko bosta doživeli 9 ali 12 urno zamudo bosta na te stvari gledali malo drugače.Za nas je bilo poskrbljeno.V 4 urni zamudi smo bili postreženi enkrat z kavo,pijačami ter ob11 uri s kosilom kar sta organizirali vodički Eli in Jožica.Kar je bilo napisano o slabem delu vodičk in agencije je skrajno nesramno,ker se ti dve vodički angažirata za svoje goste ne 100% ampak 500%.Če dotične gospe spravijo že take stvari iz tira jim globoko priporočam da v bodoče ostanejo DOMA!

  • R1789 22:16 10.avgust 2011.

    Žurnal, brez zamere ampak za ta članek, bi se lahko agenciji skoraj opravičili.spodnji komentarji pričajo na to se mi zdi...

  • SF 13:05 11.avgust 2011.

    ne, ne sej določeni imajo potrpljenje čisto na podnu.....če se ji je tko mudil domu, sploh šla ne bi, ne pa da se iz vsega tega dela taka panike.......upam, da ne ponori, ko čaka v trgovini pri blagajni s kakim ...prikaži več polnim vozičkom fasunge :-) bolan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.