Avto
419 ogledov

Slovencu ukradli nekaj dni starega BMW M3

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 08:35 03.september 2017.

    Vsako stvar se objavlja na medmrežju- lopovi ga tudi uporabljajo- torej je bil skorajda na 'dražbi'.Zanimivoje tudikako si ga je prislužil.Bi morali organi pregona ''pregledati'' lastnika in potem še tatove? Želim pošten zaključek!

  • primc 22:16 02.februar 2015.

    Po lastnih izkusnjah, ko so mi ukradli avto...slovenska policija ti samo rece avto je ze cez mejo, v kosih,....in vam javimo ce bo kaj novega...in povem vam...policija sploh ne preiskuje primerov ukradenih avtov...edin ce jim po nesreci kaksen pade v ...prikaži več roke...v glavnem se nato sam poiskal avto in se je kar v slo prodajal pod drugimi papirji..sem zopet poklical policijo in potem se je kalvarija sele zacela...

  • primc 22:18 02.februar 2015.

    Zato pa, imejte zavarovane avte proti kraji, ker nasi organi pregona so popolnoma nezainteeesirani niti sposobni narediti kaj vec kot pa postaviti radar...tolevam povem iz nekaj lernih izkusenj glede mojega ukeadenga avta in obiskov inspekcij, sodisc, ...

  • Avatar čavez
    čavez 13:21 02.februar 2015.

    Prav mu je pa ne zato da mu privoščim, ampak zato ker je en hvalisav bednik.

  • Papaja Popi 11:39 02.februar 2015.

    In zakaj ga ni zavaroval proti kraji, če je že toliko dal za njega ???????????????Ali pa ga je zavaroval in sedaj malo blefira, da pokasira.

  • samo.jst 13:57 02.februar 2015.

    Diši po lumpariji... Dejstvo je da avtomobila ni več v Slo in da ni prečkal meje v enem kosu (oranžen M3... zelo neopazno, res).

  • URIAH HEEP 15:11 02.februar 2015.

    A ga vsaj poznaš?

  • jaki 16:44 02.februar 2015.

    Če mu je prav, mu privoščiš. Sicer pa bodi pomirjen, tebi ne morejo ničesar ukrast, saj imaš samo stanovanje, katerega je tvojim staršem dala OBČINA...

  • Skippy 07:05 03.februar 2015.

    A ker je dal nekaj slik na internet, mu ga ima nekdo pravico ukrasti? Kakšnih izgovorov vse še ne bomo slišali v tej državi, ki bodo upravičevali kraje.

  • Skippy 07:05 03.februar 2015.

    Seveda mu privoščijo. Tako je v tej državi.

  • URIAH HEEP 15:10 02.februar 2015.

    SIMI ga ima lepo zavarovanega, tko da nč bat.Sam čakalna doba je pol leta, se pravi po vsej kalvariji z zavarovalnico bo na novega čakal vsaj 8 mesecev. Aučh

  • Janez_53 12:02 02.februar 2015.

    Če se je frajer hvalil na Facebooku, mu pa kar malce privoščim. Človeška neumnost ne pozna meja! Po eni strani pametnjakoviči lepijo na svojo Facebook stran vsemogoče osebne podatke (fotke, potovanja, dosežke svojih otrok, dnevno gibanje itd. itd.), po drugi ...prikaži več strani pa vpijejo, kako pomembno je varstvo osebnih podatkov. Hvalisanje na tak način se mi zdi prav bedno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.