Slovenija
196 ogledov

Slovenec Gregor Lešnik toži Teslo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 16:58 17.maj 2016.

    Nič ne bo, Tesla ima drage advokate, pa verjetno je dilerjem plačeval svoje. Zato jih je pa najemal. Če ne bi bilo tako, bi Tesla sam vzel Lešnika in ga plačeval 52 dolarjev in ne diler po 5. Pa vprašanje ...prikaži več za kakšno kvalifikacijo je plačeval po 52 Usd. Za gradbeno zagotovo ne, če je Lešnik padel iz gradbenega odra. Do tašnih nesporazumov prihaja, ker so plačila v Ameriki nižja kot v Sloveniji, pa še zaslužiti jih je treba. Naprimer Ameriški vojak je imel v Afganistanu 1200 dolarjev (1000 Eur), slovenski pa v Afganistanu 5000 Eur.

  • jakec1575 14:30 17.maj 2016.

    Bravo Lešnik. Upam da uspes! Da razni Vuzemi in Eisenmanni plačajo, kar so se dogovorili.

  • dragec 15:22 17.maj 2016.

    Lešnik, lahko ga "popušiš", nimaš denarja za drage odvetnike

  • Avatar čavez
    čavez 17:13 17.maj 2016.

    Kako vam ni jasno da so Slovenski delodajalci poleg države največji lopovi.

  • blueone 20:48 17.maj 2016.

    38.000,00 $ letno

  • blueone 19:27 17.maj 2016.

    No se si pa malo zmotil, povprečna plača ameriškega vojaka v Afganistanu je 38.000,00 $,Je pa tako, da advokat verjetno nebi šel v tožbo, saj si denar verjetno obeta tudi od deleža odškodninskega zahtevka.

  • sprehajalec 09:59 18.maj 2016.

    Tukaj nekaj ne razumem. Če ti Mujo, zaposlen v Jožek d.o.o. nekaj dela pri tebi doma, in pade z odra, potem toži tebe in ne Jožek d.o.o. in ti si mu dolžan plačati odškodnino. Igor Golob ima prav ...prikaži več zgoraj, ni tako simpl, američani pa tudi niso diletanti.

  • Žurnalček 15:30 18.maj 2016.

    Če uspe pol pol , če ne nič !Enostaven najem advokata pri tako visokih zneskih , za oba pa pošten !

  • allstarr111 21:55 17.maj 2016.

    On bo tlele dobro odškodnino dobil, za odvetnika se mu ni treba bati, tam jih na tone čaka na tako priložnost da zmagajo v tožbi proti gigantom kot je Tesla, in tudi dobil bo tožbo 100% ter se seveda takoj ...prikaži večj posvetil sestavljanju novih pogodb s pod izvajalci, kamor se bo vnesla klavzula da so oni dejansko odgovorni, ter vodja gradbišča ne pa investitor.

  • Matejka Tomazin 16:42 17.maj 2016.

    Lahko je dobil odvetnika t.i., pro bono ali s placilom po ucinku :)

  • sprehajalec 10:02 18.maj 2016.

    Razpon plač je kar precejšen, zavisi od let služenja. Vojak začetnik ima 18.000 letno.

  • Boris Odreitz 13:41 18.maj 2016.

    dragi odvetnik še ni garancija za uspešna pravna sredstva.Vsekakor, pa bo Lešnik dosegel svoje. Mu tudi privoščim saj tako delo ni enostavno še pšosebej če te kak kreten preganje kar sem tudi jaz v Nemčiji na terenu doživel.Jaz ...prikaži več bi še tega tožil. Ima vse argumente, pa sodišče bo prej upoštevalo delavčeve argumente kot argumente zaposlitelja !

  • Igor Golob 22:29 17.maj 2016.

    Čakaj malo,tukaj tale pubec lešnik ne pove vsega po resnici,namreč sam sem delal na terenu od leta 1999 in vem kako to vse gre.Lešnik je dobil osnovno plačo po 4,4€ na uro,ostalo je dobil plačano v dnevnicah zaradi dursa,tako da ...prikaži več je dobil če je začetnik nekje od 10 do 13 eura na uro.Plus tega je imel plačano stanovanje in vse prevoze v Ameriko in tudi iz stanovanja na delovišče in nazaj.Edino kar je sam kril iz svojega žepa je hrana in podobne dodatke kot so alkohol in cigarete,to pa doma tudi mora si plačati iz svojega žepa.Tako da tale lešnik naj ne zavaja.Kar se pa tiče poškodbe in nesreče pa si je bil sigurno sam kriv,ker varnostni predpisi v USA so še strožji kot pri nas in če jih ni upošteval tudi odškodnine ni in je tudi nikdar ne bo dobil,kar je tudi prav.Najbrž ga je po mojem v bolnici našel kakšen ameriški lovec na odškodnine-odvetnik in sta tam popušila,ker si je lešnik sam bil kriv za nesrečo.Sedaj pa se je vrnil domov poln maščevanja in misli da bo kasiral.Nekaj povem temu

  • allstarr111 22:47 17.maj 2016.

    Ni se vrnil domov, kot sem prebral je naša firma hotla DA SE vrne, a se ni, je ostal tam in bo počakal prvo da se pozdravi in dobi odškodnino, in cela zadeva ne bo trajala nekaj let, in vmes ...prikaži več firma šla v stečaj ipd. Ka rv bistvu ne razumem, tud če gre firma v stečaj, še vedno nekdo mora nosit odgovornost, v tujini je že tako, sploh pri garancijah v gradbeništvu, se pač čez nekaj let pokaže da je izvajalec nekaj zajebal ali namerno ni izvedel nekih del, ma te pokličejo na odgovornost pa magar si že firmo vmes zaprl in si že v peniziji, njih to ne briga, garancija je garancija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.