Avto
21243 ogledov

Slovenec na mestu za invalide vsem razkazal, da ima ferrarija

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • TistoPravo 08:50 09.januar 2018.

    Pač ga je parkiral na mesto, na katerem je največja možnost da ko pride nazaj ven iz trgovine...da ga lepotec še čaka v enakem stanju..,brez prask, bunk ali celo udrtin in ornk šlajs....invalidi brez "uradno priznanih licenc" ste najbolj nevarni..pa ...prikaži več seveda foušija, uničevanje tuje lastnine na račun lastne nesreče v glavi...vsak bi ga imel, in če ga kdo pač ima....si dovolite, da ga pokaže in tudi maksimalno obvaruje. Avto je tako lep in vreden, tako je seveda vsak od vaših za vas....

    • mymind 09:40 09.januar 2018.

      Noben ne komentira da avto ni lep in da da kdo ne bi imel. Komentarji letijo na lastnika, ki je pač bedak, tako kot je bedak vsak, ki parkira na prostor ki ni namenjen zanj.

  • ephor 19:13 08.januar 2018.

    Parkirno karto spredaj desno, močno podobno karti invalida, je kdo opazil? Kaj pa če je invalid? Ne sme imeti ferrarija?

    • Kroos 21:44 08.januar 2018.

      Dejansko vem za invalida, ki ima zelo podobnega ferrarija. Se strinjam s karto spredaj desno, res je močno podobna karti invalida.

    • davorin13 22:30 08.januar 2018.

      Po moje vinjeta

    • Lovebites 09:29 09.januar 2018.

      Cefurcina z manjvrednostnim kompleksom in brez mozganov.

  • Ivo 19:25 08.januar 2018.

    Da bi imel jaz tak avto bi še postrani na istem mestu parkiral, ker p... slovenske kot ste iz čiste foušije drgnete s prstani, torbicami, vozički in vsem možnim po laku. Če to ne gre, pa vrata odprete kot da ...prikaži več ste prizadeti. Dokler je tako, da se to strogo ne kaznuje, čeprav je vsaka praska 100 in več € škode, se ne pritožujte...

    • davorin13 22:29 08.januar 2018.

      ivo ti si tele, upam, da boš kdaj imel kartico in da te drugi zj...be

    • mymind 09:37 09.januar 2018.

      Meni pred trgovino še nikoli niso poškodovali avta. Takega bedaka bi moral pa kakšen bager pobožat... pa ne vem zakaj se tablica briše.. jaz bi še ime napisal poleg take slike.

    • Ivo 19:40 09.januar 2018.

      davorin13 ni letelo na parkirno mesto za invalide. Letelo je na ljudi, ki poškodujejo vozila na parkiriščih in hinavsko pobegnejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.