Avto
53 ogledov

Slovenec z audijem na plažo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • speris 13:12 07.avgust 2014.

    mislim glede na to da je prisu nazaj z grabljami in postimal v prvotno stanje nevem ce je glih primitivc ne?

  • atzz 14:42 07.avgust 2014.

    Glavno, da se preseravamo z audiji in skuterčki po Hrvaški. Hudič je, da v takih primerih izpadeš še večja budala, kot si že.

  • maresem 12:09 07.avgust 2014.

    Takemu primitivcu bi porinil v morje njegov skuter in tista jajca od terenca.... z njim v red.

  • MK 12:58 07.avgust 2014.

    jebote glupi štajec... a mi morš delat sramoto?!jajca za 3 jurje z 400.000km

  • tecumseh_1975 12:59 07.avgust 2014.

    dobr ga je napizdu. edin prou.

  • STF 13:11 07.avgust 2014.

    Voznik Audija pac..

  • legija 14:11 07.avgust 2014.

    to ni bil Slovenec, kvečjemu čefur!

  • maresem 16:34 08.avgust 2014.

    Seveda je saniral, če se je pa na polno usral, drugače bi jih pa dobil po p... in po denarnici.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:50 07.avgust 2014.

    In pol folk kupuje šmekaste terence k niso nč druzga k okras. Pol se pa počutjo vsemogočne..češ to je terenc to je mrcina. Ma to ti ni terenc v pravem pomenu besede. To ti je en mal močnejši navadn avto ...prikaži več z bogatim izgledom. Ja glej srečo je mel da je bil paznik razumevajoč v smislu da mu je dal priložnost da poprav napako. Morm rečt da je dobr ravnal paznik pa čeprav je bil besen. Če bi policija pršla bi mogu še plačvat kazen pa to. + za Hrvata- za Slovenca+ za Slovence ki so pomagal Slovencu :p

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.