Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
13 ogledov

Slovenija edina v družbi z Bolgarijo

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 20:33 02.december 2013.

    Kakšno skropucalo od članka (in od avtorja - pa še sliko si je upala prilepit ;-) )

  • Žurnalček 13:21 03.december 2013.

    Ruknjen članek , dqa ne vem ali misli na obdobje socialne pravičnosti in socializma pred letom 1991 ali misli sedaj. Kako si sploh upa napisati , pa če je podatek dobila od najuglednejših ustanov , da v SLO ne pride ...prikaži več na delo dnevno 39.000 ljudi . Potem pa zraven še anketa . kot da ljudje hodijo v službo samo 5 let . Ja pa valda boš v bolniški in to vsak , ki mu operirajo slepič, žolč, zlom roke noge da o drugih napadlanih boleznih ne govorimo. Jaz sem bil na bolniški 9 mes., pa 2.5 mes., pa 2 mes., pa 1 mes. v 35 letih , nisem bil pa niti dneva po 1991 letu ,čeprav bi moral biti skupaj tam ~ 1-2 mes. pa sem se reševal z dopustom in viškom ur ter prostimi dnevi .

  • Veteran 20:16 02.december 2013.

    Draga novinarka tvoje "garaško" delo se težko primerja s pravim težkim delom in na koncu vedi, da bolezen ne izbir; lahko boš ti kmalu na vrsti!!??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.