Slovenija
4868 ogledov

"Slovenija ne bo eksperimentirala z otroki!"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 16:20 17.april 2020.

    Kaj pa če si samozaposlen, žena pa uveljavlja polovični delovnik zaradi starševskega varstva? Država ti do maja ponudi 350€, žena dobi pa 300€ (polovica minimalca)? Takrat daš otroke komurkoli, da ti jih nahrani!

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 15:05 17.april 2020.

    Kaj pa jaz ki bom moral iti v ponedeljek v službo ker delam kot Vulkanizer moja žena pa je medicinska sestra in dela med to kao pandemijo cele dneve, varstva za otroke pa ne dobiva ker noče nobena varuška delati ...prikaži več zaradi možnosti okužbe. Najini starši pa so še v službi, starih staršev pa ni več med nami da bi nam lahko čuvali otroke medtem ko bova midva v službi. Če vrtcev ne odprejo tudi gospodarstvo ne bo za-štartalo kot si oni želijo. Dopusta pa nimam ker sem na novo zaposlen.

    • Ivo 16:20 17.april 2020.

      Kaj pa če si samozaposlen, žena pa uveljavlja polovični delovnik zaradi starševskega varstva? Država ti do maja ponudi 350€, žena dobi pa 300€ (polovica minimalca)? Takrat daš otroke komurkoli, da ti jih nahrani!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.