Svet
13358 ogledov

Janša: Slovenija ne bo pomagala

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 13:25 02.april 2021.

    Vauu. za 10 jurjev cepiv se je jajceglavi odrekel solidarnosti. A to, da je njegova sdsovka zafrknila pfizer narocilo novembra, ki bi prineslo bistveno vec cepiva. In to samo zato, da prisparajo 18 mio€. Kaj je 18 mio € pri ...prikaži več vseh rabotah, korupcijah, krajah in škodi gospodarstva zaradi zapiranja, kar se šteje v mrd€?

  • Avatar Leon
    Leon 08:41 02.april 2021.

    Slovenija bi morala biti v skupini držav ,ki imajo prizadetega predsednika ! Zakaj Slovenija ni deležna celotne dobave Pfizer cepiva predvidenega v naslednjih dobavah ? Namesto 100% bo dobila samo 80% .

    • Avatar Leon
      Leon 08:42 02.april 2021.

      Verjamem ,da se bodo oglasile razne Koprive in Korenčki ,ki bodo trdili ,da se Slovenci ne želijo cepiti !

    • oneh 08:54 02.april 2021.

      A ni čudno- ker se je Slovenija odpovedala svojemu deležu so druge države zato dobile več cepiva, pa je kljub temu število cepljenih v Sloveniji višje kot v večini EU držav? Seveda levakom ne potegne dejstvo, katero ve vsaka opica ...prikaži več čepeča na drevesu-četudi je na sosednem drevesu 2x več sadežev, opica zato ni nič bolj sita.

    • Avatar NX11
      NX11 09:22 02.april 2021.

      Leon, saj vi levaki se nočete cepit. A ne bereš komentarjev na Žurnalu? Po podatkih je Slovenija na četrtem mestu na svetu po nezaupanju v cepiva.

    • JZekspert 09:23 02.april 2021.

      Eksperimentalnega cepiva za virus z IFR 0,14% je že tako preveč, glede na število cepljenja-željnih... Leon, te plačajo za EPP za eksperimentalna in dolgoročno potencialno nevarna cepiva? Jaz komentiram iz želje, da bi brezplačno delil znanje. Še pomemben podatek za ...prikaži več leto 2019: 20.500 smrti v SLO, od tega le 200 zaradi nalezljivih bolezni (vseh skupaj! Največ gripe, pljučnice, potem šele tuberkuloza, aids, itd.), vse drugo so KNB!

    • Avatar Leon
      Leon 10:06 02.april 2021.

      NX11 ....to kar pišejo v medijih ne prevaga tega ,kar ljudje želijo ! Seznam čakajočih na cepivo je vedno daljši in vlada ni zmožna zagotoviti cepiva za vse čakajoče . To je bistvo .

    • Detel5ica 10:49 02.april 2021.

      Leonček leonček. 80% je kar v redu. Kaj pa meniš o tem,da je Hrvaška naročila samo 47% količine,ki ji pripada?

    • Avatar Leon
      Leon 10:51 02.april 2021.

      Detel5ica...kaj me brigajo Hrvati ! Jaz delam in plačujem davke v Sloveniji .

    • mirror 10:52 02.april 2021.

      Ne razumem, zakaj se levičarji vsajate. Za vas je virus nateg.

    • Avatar Leon
      Leon 10:57 02.april 2021.

      mirror ....nateg je politicni prikaz Covid 19 . Zdravstvena stroka je pod vplivom političnih pritiskov ,kateri se borijo za svoje stolčke .

    • Avatar Syn
      Syn 11:13 02.april 2021.

      Jaz sem desničar in nočem niti slišat da bi se cepil s to nepreverjeno substanco. Za mene pride v poštev le NovaVax cepivo, ki je dejansko cepivo kot se spodobi in tudi najbolj kvalitetno. Vse drugo je katastrofa, nepreverjeno in ...prikaži več dolgoročno neučinkovito.

    • JZekspert 11:56 02.april 2021.

      Bistvo sem napisal zgoraj, razmerje med nenalezljivimi in nalezljivimi boleznimi je za vsako normalno leto (2020 ni bilo 'normalno', lažejo nam, kot pes teče) 100 proti 1. 8.000 srčno-žilne bolezni, 6.500 rak, pljučne bolezni, sladkorna, duševne bolezni - to so ...prikaži več problemi našega časa, ne pa vse nalezljive bolezni - vseh skupaj, če še tako praskamo- za 200 mrtvih, o katerih vsak dan 1000x nabijate. Cepite se, revčki prestrašeni, druge pa pustite pri miru, a je jasno!!!!!!!!

  • Ender3 15:56 02.april 2021.

    Kdo verjame sociopatu, ki bolj neti sovraštvo in razdor, kot Izraža skrb za varnost državljanov. Vse kar čivka po twitu je ali laž, zavajanje ali aroganca. Politično, interesno norost je potrebno ustavit za vsako ceno, čimprej to bolje, za zdravje vseh nas.

  • suineg7878 10:33 02.april 2021.

    Delitev nepreverjene, eksperimentalne genske terapije, ki je vse prej kot varna in ki naj bi scitila pred virusom, ki ima smtnost 0,1% se sedaj imenuje "solidarnostna pomoc". Mogoce bi bilo bolj primerno reci, da se deli "kill switch". Sam povem... ...prikaži več P.S. Astra Zeneca je tako popularna, da je morala zamenjat ime. :)

    • Janez_53 11:50 02.april 2021.

      Ti si očitno "strokovnjak" za cepiva. Ampak, da ne boš cvilil okrog zdravnikov, če boš ti ali kateri od tvojih bližnjih zbolel za težjo obliko bolezni! Takrat si sam izdelaj zdravilo.

    • suineg7878 14:10 02.april 2021.

      Vse vakcine so dobile izredno dovoljenje za uporabo in VSE so v fazi testiranj do konca leta 2023. Kar pomeni, da so eksperimentalne! In ljudje, ki se cepijo sodelujejo v eksperimentu. Proizvajalca vakcine ne moreš tožit za stranke učinke, v ...prikaži več EU od leta 2001. Malo manj MSM sranja poslušat in brat in malo več alternativnih strokovnjakov, med katerimi so tudi nobelovi nagrajenci. Lahko pa se seveda cepiš in upaš, da boš ok in vse to zaradi virusa, ki ima smrtnost 0,14%. P.S. Zdravilo že imam.

    • Naklonsky 17:02 02.april 2021.

      genius, nisi ravno genius. Soljenje pameti butastih idej ni ravno zdravilo ne glede na to, da ga že imaš.

  • Albatroz 08:58 02.april 2021.

    Lahko pa sami podarijo tako kot so že.

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 17:14 02.april 2021.

    Medtem ko smo bili mi zapeti ko podgane so se Čehi in Hrvati jahal po Karabah in zdaj bi oni pomoč. Ma ko vas j...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:14 03.april 2021.

    Janez je res dobrotnik, pa Pahorček tudi. Lahko onadva obljubljata cepiva po svetu, boli njiju za narod. Kaj bo imel Janez od te solidarnosti za Čeha? Zakaj Pahorček podarja 5000 cepiv Bosancem, če pa smo mi v skupini, ki ji ...prikaži več solidarnostno pomaga cela EU, zaradi nizkega števila precepljenih? To, da moremo dnevno poslušati o bolanijah naše vlade je preveč, a mi moramo še živeti po njihovih pravilih. Dragi narod, kdaj nam bo dovolj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.