Slovenija
48 ogledov

Slovenija poostrila nadzor na SV Slovenije

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 21:36 14.september 2015.

    Najhuje pri vsem kar si naštel, pa ni jasne meje, kdaj se bo ta eksodus oziroma kdo ga bo ustavil. 100k, 500k, milijon, 500 milijonov, ker ljudi ki si želijo europski standard je precej več kot milijardo.

  • Skippy 23:49 14.september 2015.

    Torej vsi se bodo zaščitili, razen Slovenija. Bravo!

  • Mahi 07:52 15.september 2015.

    Ta policijsko politična frajla, ki še včeraj ni vedela kaj je policija, sedaj pa jo je Cmero izstrelil na to delovno mesto čaka na ukaze Cmerota. Cmero pa čaka kaj mu bo naročila ga. Merkl, ki mu bo najverjetneje ukazala, ...prikaži več da moramo begunce sprejet.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:09 15.september 2015.

    Komu poostren nadzor koristi? Sloveniji že ne. Poostren nadzor pomen da bomo prestregli več beguncev ki sploh ne želijo bit v Sloveniji ampak želijo it naprej v Avstrijo, Nemčijo. Poostren nadzor koristi tem dvema državama, Sloveniji pa ne. Enako je z Madžarsko.

  • Tupamaros 17:37 14.september 2015.

    Končno jih je pamet srečala. Ven dar ne poostreno ampak striktno izvajanje šengena.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:33 14.september 2015.

    Noben točno ne pove kaj bomo z begunci. Namestil se jih bo v nekakšna taborišča kaj pa pol? Mislm kakšna je plan sploh? A je sploh kkšn plan razen namestitve? Kaj pa socializacija, asimilacija in delovna kvalifikacija za zaposlenost? Koliko ...prikaži več % je plan da se jih obdrži? Kakšne so projekcije? Nč! nč od nč. In to mene mot. Da ni jasnega programa. Sem zato da se jim pomaga in jim da možnost sam madona ...če jih bomo sam tm v taboriščih futral ne bo to nč. Mislm bo ampak treba je gledat dlje od enega koraka naprej ane. Naša vlada računa da bo Evropa se zmenla in dala smernice kaj naredit medtem ko bi mi že sami marsikej lahko naredil in pripravil za hitrejšo obojestransko korist tako za begunce kot tudi za državo / državljane.

  • Swap 07:38 15.september 2015.

    Toliko kot imamo mi kapacitet jih bo prislo v enem dnevu kaj pa pol??? Dejte zapret meje idioti

  • dragec 17:33 14.september 2015.

    menda je dobila navodila, da strelja že na500 m

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 17:56 14.september 2015.

    V Grčiji čaka 200 tisoč (!) beguncev. Avstrija in Madžarska sta zaprli meje. Ali naši politiki resno mislijo, da prenesemo 200.000 beguncev?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:07 15.september 2015.

    Prodal so hišo, prodal zemljišče in vse kar so še imel doma in zbrani denar uporabil zato da bi preživel (govorim za begunce ne za migrante).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.