Slovenija
15 ogledov

Slovenija že na kritični točki

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 13:43 09.julij 2012.

    no potem se pa detaljno potzanimaj - pa potem piši komentarje !

  • Kevin Kiret 22:56 19.oktober 2012.

    haha, ti si zmešan

  • URIAH HEEP 11:51 09.julij 2012.

    Pa kaj so res tolko nesposobni, al pa je vse to dirigirano, da bodo glavne tuje banke in korporacije postavljenes strani NWO oz sami voditelji te ideologije, pograbili Slovenijo za drobiž. JJ, Borat in ostali kekci, pa seveda pri tem ...prikaži večm pomagajo za svoj delež dnine.

  • bojovi 11:43 09.julij 2012.

    Spet se ponavljajo leta 2004 - 2008

  • mrki 11:53 09.julij 2012.

    če ne bomo sprejeli Zlatega fiskalnega pravila se ve kaj nas čaka. In kdo govori da je sprejetja takega plavila - brezveze !?

  • mrki 11:54 09.julij 2012.

    jaz bi bil vesel če se bi ponovilo leto 2004 -2008 , ali si takrat kaj pogledal v svojo denarnico npr lata 2004 kakšno palčo si imel pa pol lata 2008 !?

  • mrki 12:07 09.julij 2012.

    kaj se čudite - kar poglejte si POP TV 24ur zvečer kako Petra Kerčmar in Tanko nabijata o EU pomoči Sloveniji , da o A kanalu Lesarci in Trebušaku sploh ne govorim: Ali mislite da tuji strokovnjaki za finance ne ...prikaži veče ne spremljajo našega tiska in televizije !

  • Darko 12:12 09.julij 2012.

    novinarčki, kaj ko bi malo pogledali kako kakšno izjavo JJ obdelate in sesujete.Ne bom rekel, da ni vsaka izjava premierja pod drobnogledom, samo to kar vi počnete je šlo preko vseh meja. Enkrat je v bolnici pri ...prikaži več psihiatru, drugič gradi sanatorij za Urško. No ko pa omeni da je situacija resna pa vi dodate svoje komentarje in njegova ugotovitev postane zanimiva tudi za resne tuje medije. Tako pač je..

  • Darko 12:15 09.julij 2012.

    V Ljubljani so se vrtci podražili,

  • bojovi 12:44 09.julij 2012.

    Pravzaprav nisem, ker takrat sem bil še dijak, ampak vempo fotrovi denarnici, večjega prepiha pa še ne.

  • bojovi 12:46 09.julij 2012.

    Če nočeš slabih novic oz. resničnih, potem pejt na Siol.

  • URIAH HEEP 16:17 09.julij 2012.

    Že res, sam zakaj bova midva oz vsi mi plačevali za slabe kredite bank...Jaz z svojimi financami delam preudarno in redno plačujem vsiljene obveznosti-davke.Če bom jaz zamudu z kako položnico me nobeden ne bo reševal, odpisoval...Res ...prikaži več je, da je potrebno javno porabo umiriti, sam to se da tudi na druge načine urediti,poberi denar požrešnim lobijem...Ne pa ljudem, ki niso nič krivi, vsekakor pa naj se JU zrihta na primerno ravan,dober delež se jih odpusti, tiste ki bodo ostali in odslej delali namesto treh, pa naj se ustrezno plača. ( seveda sem ne spadajo vsi, samo lenuhi in agencije namenjene sami sebi in odsluženim političnim kadrom).Peace

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.