Slovenija
117065 ogledov

Slovenija: Zgodilo se je to, česar so se mnogi najbolj bali

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • TadejM 21:59 05.julij 2020.

    Nič čudnega, da nimajo simptomov, ko pa je znano, da je pozitiven na test vsakdo, ki se je v preteklih letih cepil proti gripi. Dejansko se vse odvija po scenariju, ki je bil razkrit lansko jesen. Zdaj me niti ne ...prikaži več čudi več, kako enostavno se je zgodila zamenjava oblasti. Janša se zadnjega pol leta Sarceve oblasti sploh oglašal ni, potem pa nenadoma Šarec odstopi, Janša pa skoraj čez noč sestavi vlado. Na začetku mandata pa nikakor ni zmogel.

    • mph 22:49 05.julij 2020.

      Pa imamo novo teorijo zarote, ki se je drugje še niso spomnili. :-) Je pa ena bolj bolanih, glede na to kako malo primerov imamo glede na to, da se jih je kar nekaj cepilo. Ampak, če verjameš, da je ...prikaži več je Zemlja ravna pa to povzroči 100% imunost na koronaviruse. :-)

    • Covid_1984 09:40 06.julij 2020.

      bolan si edino ti mph, te je očitno gates dobro popikal z iglicami. v španiji in italiji so se ljudje množično cepili, tebe so pa cepili od zadaj in si sedaj vs krvav ;)

    • Žurnalček 11:09 06.julij 2020.

      Tadejček , daj no pošlji prošnjo za sprejem na delo v NIJZ ! Škoda je , da takšen veleum ne sodeluje v borbi kontra korone !

  • Avatar praufo
    praufo 20:24 06.julij 2020.

    še dobr, da je dež začel padat, okuženi naj stojijo vsaj 20 minut na dežju, brez maske, da jim dež spere virus ... to je baje priporočilo nijz ... ne vem tko sem slišal

    • Covid_1984 21:27 06.julij 2020.

      ja hahaha. to je kazen za nas plebejce, medtem ko je bela golazen v toplih pisarnah, popoldan pa se med sabo po garažah

    • Avatar praufo
      praufo 21:41 06.julij 2020.

      "... popoldan pa se med sabo po garažah" ... hmm, tega pa ne štekam

  • Beny03 20:55 05.julij 2020.

    Zgodilo se je to kar je vlada želela, zato smo dobili bone, da se nas čim več okuži

    • Covid_1984 09:41 06.julij 2020.

      virus ne obstaja, za kaj so boni, pa ti ne znam povedati. mogoče za to, da si kupijo še nekaj časa, preden vsi pocrkamo od lakote?

  • mario8 21:00 05.julij 2020.

    Poglejte si film kužna nevarnost iz 2011.je samo film. Ampak točno to se dogaja pri nas, kar se je dogajalo v kao zaigranem filmu.

    • Covid_1984 09:40 06.julij 2020.

      event 201 opiše vse. zanimiva jasnovidnost bele gosposke

  • Covid_1984 13:16 06.julij 2020.

    rešitev je v tem, da pridobimo osebe eno po eno. sem pameten virus in bom od sedaj vsakemu posebej, v vsakem podjetju, kamor bom šel, razložil, da me v resnici in in da imajo dve možnosti. ali propadejo, ker ne ...prikaži več bo strank ali pa jih bodo zaprli fašistični nebodijihtreba inšpektorčki aparatčiki.

  • SVOBODA 18:01 05.julij 2020.

    Sekta je ukinila epidemijo in z letali počastila militantno smešno odlocitev ..sramotno ...kako si drzne virus še obstajat ko je pa vrhovni svečenik to prepovedal

  • Ivo 22:38 05.julij 2020.

    Dajte ta stavek prebrati učiteljici 1. razreda osnovne šole: "Slovenija: Zgodilo se je to, kar so se mnogi najbolj bali". Koga ali česa so se mnogi najbolj bali?!? Ajme, moja Z generacija, ki piše te članke... Naj to razumemo kot ...prikaži več solidarnost s strujo, ki nasprotuje ohranitvi narodne identitete? OK, torej ste pri Žurnalu s kolesarji, ampak prosim, vseeno popravite naslov.

    • sam1 10:42 06.julij 2020.

      Zate je najboljše,če prebiraš članke rumenih jopičev oziroma Nova 24,tam namreč ni napak,pa še resnica,takšna,kot jo zagovarjaš ti in pacienti tvojega kova ti bo polepšala tvoj vsakdan...

    • Žurnalček 11:04 06.julij 2020.

      Prišle so počitnice in šefi so zaposlili svoje otroke !

    • Ivo 13:17 06.julij 2020.

      sam1 ne razburjaj se, ker škodi zdravju! Jaz berem vse kar mi pride pod roke, analiza je pa druga zgodba ;) Naslov je popravljen (hvala Žurnal!) in svet se vrti naprej ;)

  • TadejM 21:55 05.julij 2020.

    Pri čemer je znano, da je pozitiven na covid-19 vsak, ki se je cepil proti gripi. Nič čudnega, da pa nimajo simptomov.

    • mph 22:49 05.julij 2020.

      Pa imamo novo teorijo zarote, ki se je drugje še niso spomnili. :-) Je pa ena bolj bolanih, glede na to kako malo primerov imamo glede na to, da se jih je kar nekaj cepilo. Ampak, če verjameš, da je ...prikaži več je Zemlja ravna pa to povzroči 100% imunost na koronaviruse. :-)

    • Žurnalček 11:07 06.julij 2020.

      Tadejček , daj no pošlji prošnjo za sprejem na delo v NIJZ ! Škoda je , da takšen veleum ne sodeluje v borbi kontra korone !

  • Tatjana Ha 22:51 05.julij 2020.

    https://www.youtube.com/watch?v=i0kAgwHmw94&t=211s

  • Žurnalček 12:10 09.julij 2020.

    Pejte vi mal u Q in vaše novice stare 4 dni ! A ste fuknjen al kaj !!????

  • peter7 18:07 05.julij 2020.

    Še bone za 200 € bencina, nafte ali plina pa smo rešeni ...

  • Avatar Kartistella
    Kartistella 01:35 06.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Ender3 18:15 05.julij 2020.

    Virus se, kljub počitnicam in vročini, ne šali. In kaj bi bilo drugače, če bi ponovno razglasili epidemijo, da se nam drugi ne bodo, tudi zaradi tega smejali. Aja, mandatar ne pusti, sedaj razumem.😎 tudi Kreka.

  • SonnyBlack 20:34 05.julij 2020.

    virus brez simptomov...to je s5 samo en prijem,da si bodo lazje prirejali stevilo kao okuzenih...

  • Tatjana Ha 18:31 05.julij 2020.

    https://www.youtube.com/watch?v=i0kAgwHmw94

  • izy7 19:21 05.julij 2020.

    Pise takole imamo nekaj ptrjenih okuzenih brez simptomov covid 19 ne zastopim zdj potrjeno okuzeni bres simptomou covid19🤭

    • Avatar right
      right 20:27 05.julij 2020.

      vsak normalen razume, bedak pac ne

    • blayo 20:28 05.julij 2020.

      Kaj ti ni jasno? Tudi če se okužiš z virusom HIV še ni nujno, da boš zbolel za AIDS-om. SARS-CoV-2 je virus s katerim se okužiš, COVID-19 pa bolezen za katero lahko zboliš. Še kaj ni jasno?

    • izy7 08:42 06.julij 2020.

      Ja ni mi jasno da sta vidva oba dva glupa ko kurac ce vama pa kaj ni jasn se lahka pa drgac zmenmo ni panike kretena zabita ma kaj se jez z ritolizniki sploh obadam

    • Žurnalček 11:02 06.julij 2020.

      izy7@ Ponavadi in pravilno je , če ti nekdo nekaj razloži , česar nisi razumel , da se mu za to lepo zahvališ ! V katerih rovtah pa loviš interneni signal al si samo nevzgojen ?

    • Avatar right
      right 20:17 15.julij 2020.

      prav, pa se drugač zmenimo. že dolgo čakam kako priliko nekoga resetirat

  • tonite 19:33 05.julij 2020.

    Ti strateški za potrditev virusa so le 30% zanesljivi. In zdravstvo to ve pa vse eno delajo takšno paniko, ki je neutemeljena glede na kvaliteto šesterici. Vse te neštete je odobrila svetovna zdravstvena organizacija, ki pa ve , da je ...prikaži več kvaliteta šesterici, ki jih je ona sama odobrila popolnoma nezadovoljstva glede kvalitete suverenosti opravljenega testa. Skratka vse, da se naredi panika za nič. Virusa namrec sploh ni. In vse to je na tega naroda, da se bomo cepili in s tem dobili v svojo telo.

  • Covid_1984 19:18 05.julij 2020.

    seveda so skorajda vsi asimptomatični, če pa test zaznava prisotnost vsakega virusa iz široke družine korona virusov. vse skupaj je prevara, poglejte si event 201 in pomislite, kakšne so vzporednice s to korona komedijo

  • SonnyBlack 20:08 05.julij 2020.

    treba bo ven na ulico...zakurit NIJZ za zacetek..laznivci eni... me swmo zanima kaj se bojo se ti kyrci tam not spomnili... bo res treba pokazat nepokorscino drzavljanov z neupostevanjem teh lazi...to je izmisljotina ali si pa mogoce res zelijo,da se ...prikaži več bo narod vstal in uprl tak ko treba...ne z bicikli

    • Covid_1984 13:16 06.julij 2020.

      rešitev je v tem, da pridobimo osebe eno po eno. sem pameten virus in bom od sedaj vsakemu posebej, v vsakem podjetju, kamor bom šel, razložil, da me v resnici in in da imajo dve možnosti. ali propadejo, ker ne ...prikaži več bo strank ali pa jih bodo zaprli fašistični nebodijihtreba inšpektorčki aparatčiki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.