Svet
40823 ogledov

Slovenka, ki je umrla na Kreti, se je soočala z diagnozo. Čakala je na operacijo.

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 20:24 31.oktober 2022.

    To bo življenje, ki ne bo prenehalo; to bo dan, ki ne bo poznal noči; to bo luč, ki ne bo ugasnila; to bo mir (šalom), ki bo pomenil popoln razcvet in razvoj človekovih možnosti v Kristusu, našem edinem Odrešeniku, ...prikaži več ki je vstajenje in življenje. V tej veri v večno življenje je veliki mislec, evangeličanski pastor in nacistični mučenec Dietrich Bonhoeffer tik pred usmrtitvijo dejal: »Za mene je ta konec (smrt) začetek življenja!« Jezus, tudi mi, smo se pravzaprav rodili, da bi umrli in se s smrtjo

  • Ender3 15:20 31.oktober 2022.

    Zanimivo kdo se ob tem oglaša. Malumju ni meja..

  • vzev 13:51 31.oktober 2022.

    In zakaj morajo to objavljati javno? Zakaj morajo vsi vedeti kakšne bolezni je imela?

    • Ender3 15:18 31.oktober 2022.

      S kakšnimi težavami se ukvarjate na Trtenjakovi pa, ne objavijo. Prave žrtve ste vedno spregledane.?

    • Svobodnež 17:46 31.oktober 2022.

      Ne vem, zakaj te moti to, kar so objavili? Preberi, ali pa ne. Če osebe ne poznaš, je ne moreš direktno povezati z boleznijo. In te pač osebno ne prizadene.

    • vzev 09:32 01.november 2022.

      @Ender3 , zakaj v vsako temo mešaš politiko? Daj si preberi mojo zgodovino komentarjev, pa potem napiši ali sem za desne ali leve. Ni pa to niti malo povezano s to temo, zato je neumestno, da o tem sploh pišeš.

    • vzev 09:33 01.november 2022.

      @Svobodnež, mene ne bo čisto nič prizadelo, če vem za njeno bolezen ali pa tudi. Tudi če objavijo njene slike ob nesreči, bom čisto normalno živel. Je pa malce neokusno, da delodajalec javno objavlja zdravstvene podatke žrtve.

    • Svobodnež 16:46 01.november 2022.

      Vzev, a si prepričan, da je bila to odločitev delodajalca?

    • vzev 17:45 01.november 2022.

      Ali si prepričan, da je njena družina iz Grčije klicala njenega delodajalca, da objavi njene bolezni?

  • bi_ba 14:41 31.oktober 2022.

    Neokusen članek, nikogar njena zasebnost ne briga.

    • Svobodnež 17:42 31.oktober 2022.

      Bi_ba, tudi nas tvoj bebavi, prostaški komentar ne briga. Nisem veren, ampak zaradi tega ne sovražim ali zaničujem vernih ljudi.

  • Pierre 14:53 31.oktober 2022.

    Novinarji Žurnala ste vsi za na terapijo glede etike. Bolniki si dvigate naklado s temi članki!!!!

    • Burja 15:04 31.oktober 2022.

      In kaj je tako neetičnega v tem članku?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.