Šport /sport/zimski-sporti
7294 ogledov

Naš trener ostro napadel Slovenko zaradi njene odločitve

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:50 19.marec 2021.

    hm jest nič ne vem, samo slišal sem.. ko je trener bil pozitiven in ogrozil tekmovalke in ekipo in s tem njihove možnosti po uspehih pa ... bilo pa prošlo.. če bi mlada dama rekla na glas mislim da sem ...prikaži več bila v pozitibnem kontaktu , bi lahko celo ekipo zjebala, tako pa gre v miru na svoje in pusti ostalim da lahko dosežejo kar lahko. kot sem dejal, jest nič ne vem, samo slišal sem.. pa glejte kaj dogaja da boste vse zvedl.

  • marialorca 13:11 18.marec 2021.

    Ema Klinec, Špela Rogelj, Urša Bogataj in Nika Križnar .... SLOVENSKA EKIPA ..... Zakaj se zdaj okoli Jerneje dela "javni škandal"? Deklica je pravočasno povedala, da ne želi v Rusijo, da ni dovolj pripravljena za pomoč ekipi. Bi gospod trener ...prikaži večr lahko bil bolj konkreten pri razlagi svojega "ostrega napada"? Mu je morda klofuto primazala, ko jo je pobožal po roki in zašepetal: "Saj boš, Jerneja, saj boš. Ampak, ne morem ti obljubiti nastop na ekipni tekmi."

  • leonardo 14:22 18.marec 2021.

    Kaj pa če bi še ostale rekle, da ne grejo v Rusijo? Če je v slovenski reprezentanci se pač mora prilagoditi programu ali pa naj gre. Na muhah enega samega človeka je prav malo ležečega. Kaj pa se bo naslednjič ...prikaži več spomnila? Trener pa na kolena, a ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.