Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
4762 ogledov

Slovenska politika je rešila 1000 življenj

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 11:24 19.avgust 2020.

    Tega filma žal še ni konec in obračun kaj je "slovenska politika" rešila in koliko nas pahnila v krizo pride šele čez par let. Imam občutek, da bo pri nas zaradi stranskih učinkov anti-C19 ukrepov več prezgodaj umrlih za rakom ...prikaži več kot smrti s (ne zaradi) C19. Večino od teh tisoč, ki naj bi jih rešili pred C19, pa bo Matilda itq ujela tekom prihodnjih treh let, od osnovnih bolezni ali kake druge dodatne infekcije. Od C19 res umre tudi nekaj mlajših in načeloma zdravih, ampak veliko več vzame cesta.

    • Avatar praufo
      praufo 13:36 19.avgust 2020.

      sej tiste umrle za rakom bodo itak poknižili kot da so umrli za kovid ... nič novega

  • lulibuc 11:10 19.avgust 2020.

    Lepo in po resnici napisano.

  • bogdan76 12:37 19.avgust 2020.

    ČENI LEVIČARJEV GRE VSE NAROBE MI PA VNOVE ZMAGE ZA RDEČE BEDAKE

  • maresem 14:32 19.avgust 2020.

    Takole bom napisal. Prave levičarje celo cenim ker jim je interes zagovarjati levo politiko, ki ima tako dobre, kot slabe plati in ne zgolj maščevanje in blatenje drugače mislečih iz desne opcije, ki ima ravno tako dobre in slabe plati, ...prikaži več pač odvisno od posameznika. Tukaj prisotni levaki, anarhisti, delomrzneži in ostala gamat, pa niste za drugam, kot za v gnojno jamo in s takimi se res ne bi dalo pogovarjat, čeprav bi za skupno dobro lahko stopili skupaj in rešili marsikatero stvar za dobro vseh.

  • kana 11:46 19.avgust 2020.

    kaj pa imajo tu zraven dobrega levi politiki, ki vsemu nasprotujejo.

  • mujica 20:39 19.avgust 2020.

    Kvazi doktor!! Kolko ti je placala drzava, da nakladas taksne svinjarije??? Vsi ste prodane duse!!!

  • plibo 17:45 19.avgust 2020.

    Gospod Gams, resno? 1000? Teh 1000 nima priimkov! Imajo jih pa vsi starčki v domovih, ki predstavljajo 80% umrilh v prvem valu (80% je aboslutni EU rekord!!!). In tako leva in desna politika sta krivi, da se v domovih SPLOH ...prikaži več niso pripravili in jih je v drugem valu umrlo še dodatnih 10+. Med njimi je moja stara mama, z imenom in priimkom. Ne zanima me debata z levimi in desnimi troli tole je namenjeno piscu! PS: Aja,a gremo stavit,da bo v domovih kmalu spet frka?! Boste spet hvalili politiko?

    • plibo 17:54 19.avgust 2020.

      Saj razumem, da morate, sejnine v državne svetu so dobre. Pa tudi državna plača na IJS. A se zavedate, da nas je v tem trenutku 15.000 Slovencev (zaposlenih in samozaposlenih v glasbenem sektorju), ki so prispevali za vašo plačo in ...prikaži več sejnine, brez dela?? Vam pa verjamem, da vas ne skrbi, država bo za zaposlene v javnem sektorju poskrbela... sploh za tiste, ki hvalijo politiko!

    • plibo 17:59 19.avgust 2020.

      In še: teh imaginarnih 1000 ni rešila politika, ki je kdaj kak dan prej ali kak dan pozneje pridno kopirala vse kar se je dogajalo po EU. Rešili smo jih sami z odgovornim vedenjem! In res, ne mi hvalit leve ...prikaži več in desne politike, raje dajte na IJS, kjer so napovedali dramatične izračune mrtvih v začetku prvega vala, izračunat koliko ljudi bo umrlo zaradi zaustavutve zdravstvenega sistema. levi in desni politiki in svetniki DS tega seveda ne občutite, mi navadni ljudje jih bomo še kako.

  • igorgeus 08:47 14.september 2020.

    1000 življenja ja... onim ko so se obogatili s provizijami na račun zaščitne opreme verjetno.

  • Covid_1984 10:56 19.avgust 2020.

    slovenska politika je v spregi z belo oblečeno fašistično sodrgo in "računalniškimi modeli" rešila 1000 ljudi dostojanstva, radosti, prihodnosti, svobode in blagostanja. no, pa sem popravil naslov tako, kot mora biti :)

  • Avatar ovca
    ovca 14:03 19.avgust 2020.

    "Slovenska politika je rešila 1000 življenj" - citirano. Pozabili so pripisati - "VIC TISOČLETJA!" hahahahahahahahahaha

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 12:45 19.avgust 2020.

    Slovenska politika je rešila samo 1000 svojih denarnic v katere priteka pokraden denar od zavajanja in nategovanja z bacilčkom!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 13:23 19.avgust 2020.

    Malo naiven in zelo od vseh vetrov prinešen članek... Sicer pa je tudi moj pokojni ded rešil vsaj dvajset domobrancev, ko mu je zaštekal mitraljez...Toliko o butastem naslovu..

    • maresem 14:25 19.avgust 2020.

      Tvoj ded se je posral v hlače ker gat še imel ni in mitraljeza niti videl od blizu, bedak levičarski

    • jj1 14:58 19.avgust 2020.

      Škoda za mitraljez :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.