Pod streho /pod-streho/nepremicnine
33946 ogledov

Slovenske hiše, ki izstopajo iz povprečja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Peggy_Berkley 12:26 24.julij 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informacij ...............>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • jgm 09:10 24.julij 2022.

    Vse so škatlaste in grde.

  • Avatar F16
    F16 10:09 26.julij 2022.

    Kaj kažemo navadno turistom. Zgradbe stare 300 let in več. Je še kje kakšen arhitekt, ki je sposoben razmišljati da bo njegova zgradba "večna"

  • rd2dmk2 10:01 24.julij 2022.

    razen hiše na sliki 4 so za PODRET. pejte gledat sliki pod št. 5 cerkev, polje in potem tista grdoba. GRDOBA od hiše. le kdo to dovoli postavit. slika 6 , gozd, travnik in tista . saj ne vem kaj ...prikaži več naj rečem.slika 10. joj. arhitekti, da vas ni sram. SRAM. kaj mislite da če se greste nek kubizem,da ste kot Picaso ? guernica je že mogoče lepa slika, ampak hiša podbna tej sliki je tudi samo na papir, pa nikamro zares v prostor. in vi na fakulteti. da vas ni sram šolat kader da dela take zmazke.

  • NATASA05 17:25 24.julij 2022.

    Financiranje STEFKA KURALT VIDAMAR PODPORA TEM, KI POTREBUJEJO V primeru kakršnih koli težav ali finančnih težav se obrnite na STEFKA KURALT VIDAMAR in ne boste razočarani, ta velika dama mi je pravkar pomagala z zneskom. Bogu se zelo zahvaljujem, ker ...prikaži večker me je postavil na mojo pot 28000€ Zahvaljujoč tej majhni količini sem lahko odplačal dolg in izboljšal življenjski standard. POGOJI: Morate biti 100% Slovenci. E-naslov: kuraltvidamarstefka@gmail.com Hvala vam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.