Slovenija
5836 ogledov

''Slovenski CSD-ji so leglo feministk, nedofu*** žensk''

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 10:07 06.avgust 2020.

    Ok, takšni komentarji, kot so navedeni v članku, res niso ok, lahko pa zase povem, da imam s CSD slabo izkušnjo.

    • Energetik 10:54 06.avgust 2020.

      Res je in zakaj bi si v nedogled zatiskali oči?

    • blayo 11:01 06.avgust 2020.

      Jaz pa vedno dobre. V bistvu če hočeva pravo sliko, se morajo javit ne samo vsi ki so imeli kdaj koli slabo izkušnjo z njimi ampak tudi vsi ki so imeli dobro.

    • lulibuc 11:44 06.avgust 2020.

      Kaj je blayči, spet ne moreš iz svoje kože? Verjetno živiš na račun sociale in zdaj trosiš samo hvalo.

    • blayo 12:04 06.avgust 2020.

      Kakšne kože? Dejstva pišem, da tebi ne bo treba ugibat in se sprenevedat. Poleg tega kje vidiš da "trosim" samo hvalo?

    • miho 14:54 06.avgust 2020.

      No, tudi jaz imam nekaj dobrih izkušenj s CSD in poleg njih nekaj slabih.

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:36 06.avgust 2020.

      sva že dva samo slabe izkušnje od CSD-ja in njihovih vzvišenih gospodičen

    • blayo 15:57 06.avgust 2020.

      Si prijavil? Če nisi, potem je brez zveze, da razpravljamo naprej.

  • mirror 10:33 06.avgust 2020.

    V CSD-jih pride na 90 zaposlenih žensk samo 10 moških. Socialna služba pa se ukvarja z odnosi med ženo in možem. Ob taki ženski premoči moški nimajo niti najmanjše možnosti.

    • mirror 10:36 06.avgust 2020.

      Podobna kadrovska zastopanost v veliki ženski premoči je po tožilstvih in vseh sodiščih. manjka nam uravnoteženosti. CSD in sodišča so po vplivom SD.

    • blayo 10:58 06.avgust 2020.

      Nisem dobil tega občutka... vedno sem bil deležen korektne obravnave. Kako pa veš da so pod vplivom SD? Kakšna bi bila pa razlika če bi bili pod vplivom SDS ali NSi? CSD-ji v globalu delajo dobro, sem pa tja so ...prikaži več primeri kje ga kdo od njih polomi ampak to nikakor ne pomeni da so pod kakršnimkoli vplivom, še posebej pa ne političnim.

    • mirror 11:19 06.avgust 2020.

      Koliko let že kader iz SD upravlja socialo?

    • blayo 11:25 06.avgust 2020.

      A če bi ga pa kader SDS, bi bil pa pod vplivom SDS? Daj ne palamudi no. Strokovni delavci CSD so pri svojem delu samostojni. Zdaj mi pa prosem povej koliko teh delavcev je včlanjenih v katerokoli stranko.

    • lulibuc 11:45 06.avgust 2020.

      Blayo, ne nabijaj ker te bom 3x okoli kepe.

    • blayo 12:00 06.avgust 2020.

      Daj kaj pametnega napiši. Kakšen argument recimo. Kakšno preverljivo dejstvo za spremembo.

  • matermila 10:11 06.avgust 2020.

    Kratko in jedrnato.V enem stavku jih je opisal do potankosti.

    • Energetik 10:53 06.avgust 2020.

      Resnica vedno boli :)

    • blayo 11:10 06.avgust 2020.

      Človek je imel očitno enkrat slabo izkušnjo z nekom iz CSD in si je na podlagi le te, v glavi ustvaril napačno sliko.

  • oneh 10:10 06.avgust 2020.

    V CSD je stvar identična, kot na drugih državnih organih (sodstvo, tožilstvo, policija, inšpektorat...). Velika večina tam zaposlenih je korektnih in poštenih nekja posameznikov pa pokvarjeno, skorumpirano, lažnivo... do obisti in še čez. Ker pa so pošteni in korektni tiho ...prikaži več so posledično tudi sami krivi za takšne zapise. Če ne ločiš tudi najmanjši drobec gnilobe od sadeža je posledično gnil cel sadež.

    • blayo 11:06 06.avgust 2020.

      Vsak inšpektor, tožilec ali sodnik je samostojen pri svojih odločitvah, prav tako strokovni delavec CSD, tako da "grupiranju" vseh v en sadež ni na mestu.

    • oneh 11:30 06.avgust 2020.

      Obstajajo pa razni kodeksi, sveti, častna razsodišča...Se je že kdaj zgodilo, da je sodni svet kakšnemu sodniku dal negativno oceno, ker smo zaradi njega fasali celo vrsto izgubljenih tožb na sodišču EU za človekove pravice? Če bi pošteni sodniki vsaj ...prikaži več glasno negodovali zaradi ravnanja sodnega sveta ali celo zahtevali nove volitve ali... Še več, ko je negodoval en sodnik (Radonjič) so napadli njega, ne pa gnilobo.

    • blayo 12:17 06.avgust 2020.

      Sigurno smo kakšno izgubili, dosti jih pa nismo. A je bil kdo nagrajen za tiste ki jih nismo? A ti ne plačaš svojemu odvetniku, če recimo izgubi oziroma ga kako drugače kaznuješ? In ja, tudi pri nad so bili sodniki ...prikaži več in tožilci že kaznovani samo si ti to že pozabil.

    • blayo 12:21 06.avgust 2020.

      Se pa strinjam, da določeni niso bili pa bi po moje lahko bili. Samo nisem jaz tu da sodim kdo bo kaznovan in kdo nagrajen...

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:38 06.avgust 2020.

      Blayo, sodniki vsi piskajo enako in po nareku, zato pa vsaka sodba pade na EU sodišču, ker upajo da se bo tožnik prej iztrošil

    • blayo 15:54 06.avgust 2020.

      Kje si dobil ta podatek, da vsaka sodba pade?

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 10:34 06.avgust 2020.

    Jezik je grd, vsebina pa pogosto in zelo drži. Opravičujem se tistim ,ki jih v tem blatu ne vidimo in delajo dobro. In če bi pisal lepo, verjetno ne bi bil tako resno razumljen.

    • blayo 11:08 06.avgust 2020.

      Pogosto? Se hecaš? Se pravi če na leto ven pride en zasran primer, je to zate pogosto? Koliko primerov je torej po tvoje rešenih slabo in koliko dobro?

    • fiston 16:44 06.avgust 2020.

      @blayo Ha, ha ne ti zajebavat. Sicer ni samo v tem problem. Problem je ker so daleč od ljudi, v bistvu birokracija. Zdaj če bi bil to res kak center za socialno delo, bi morali biti dosti več na terenu. ...prikaži več A misliš, da gredo koga obiskati, ki dobiva podporo ? Mogoče, če ga kdo kake 10 ali večkrat prijavi. No če bi šle malo na teren, bi lahko kakemu še malo popestrile življenje in bile dofukane. :)

    • blayo 20:23 06.avgust 2020.

      Oja, hodijo okrog, definitivno, samo tebi gre v nos, ker h tebi niso nikoli prišle...

  • leonardo 11:03 06.avgust 2020.

    Jaz sem na 24 kur napisal, da bi odšravfal glavo nekomu (neimensko) če bi mi ne pustili pogledati mrtvega otroka, pa me je radirka brisal. Ti ljudje, pa ki so na visokih položajih lahko poišejo kar se jim zljubi. Kaj ...prikaži več zanje ne velja kodeks obnašanja? To velja samo za nas? Sicer pa se tudi približno ne bo oglasil in okrcal izjave njihov BOSS. Twiter crknil?

  • stromar 10:56 06.avgust 2020.

    borut in vinko, vidva že vesta, iz prve roke. Glede utopitve RIP in velike sožalje staršem in svojcem. Samo jaz ne bi veliko pisal medijem, če bi pustil otroke 6, 10 in 12 let same kopati v Soči

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 11:46 06.avgust 2020.

    Mislim,da je naslov žaljiv,ker so le psihologi in tudi oni se zelo bojijo sodišč in policije... .

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:15 06.avgust 2020.

    CSD-ji so sami sebi namen, polni arogantnih žensk, ki te gledajo z viška.

    • Avatar ovca
      ovca 12:20 06.avgust 2020.

      Kakršen je tvoj nastop, tako te pa gledajo (kot tudi povsod drugod)!

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 14:11 06.avgust 2020.

      Se delno strinjam, vendar ne v v tem primeru. Moški je v večini primerov diskriminatorno gledan na CSD-ju.

    • Avatar ovca
      ovca 14:17 06.avgust 2020.

      Lolek ja in ne. Ce prides kot moski tja nadut, vseveden itd., verjamem,da te temu primerno obravnavajo. Ce pa pristopis kot s sebi enakimi,malo potisnes ego vstran pa verjemi,da ti bodo korektno svetovale. In tudi tu ne govorim na pamet. ...prikaži več Je primer iz ozje zlahte. Tudi ta je nastopil,kot sem na zacetku napisala. Ko se je, na moj poduk,baslednjic opravicil in se normalno obnasal,ga je tudi referentka drugace jemala....

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 15:25 06.avgust 2020.

      Iz tvojega besedila nekako čutim, da meniš da smo vsi moški privzeto naduti, in da, če se že kdo pritožuje nad CSD-jem, je to samo zato, ker so verjetno moški pač moški, naduti. No jaz ti lahko iz svojega primera ...prikaži več povem, da CSD osebje zna biti zelo pokroviteljsko in naduto, ko se pogovarjajo z moškim delom, in se v štartu postavijo na žensko stran. Verjamem pa da so to samo izjeme, ki delajo krivico drugim zaposlenim.

    • Avatar ovca
      ovca 16:27 06.avgust 2020.

      Lolrk,ne mislim tega,kar si napisal,o moskih. Ze celo zivljenhe delam z njimi in sem mocno hvalezna,da mi ni treba delati v zenskem kolektivu 🙂. Poznam pa zelo dobro odnos moskih,ki v moskem poklicu naletijo na zensko. Res je bil izziv,da ...prikaži več sem delo poznala bolje od njih. Ravno zaradi njihovega odnosa. Zato pa bom trdila,da je v odnosu (pvt ali sluzbenem) potrebno korektno sodelovanje. Samo tako je mozno priti do rezultatov s katerimi sta zadovoljni obe strani. Na vseh ravneh...

  • Albatroz 11:57 06.avgust 2020.

    Csd se vtikuje tam kjer mu ni mesto tam kje pa je potrebno da pristopi pa ga ni ker so neusposobljeni in popolnoma brez človeškega sočuta

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:20 06.avgust 2020.

    Sem mislil,da bom na bolj negativen odvziv naletel... .10 : 1.... .Še vidimo,nismo čoravi.HVALA 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  • kapibara1 17:40 06.avgust 2020.

    Dokler bodem živ, bom o CSD Bežigrad govoril in imel najslabše mnenje mišljenje priporočila.. !! - Če komu ni kaj jasno, naj se vsede na ograjao Bežigrajske knjižnice in gleda čez cesto.. Sedaj trenutno mu mogoče bode dolgčas..

  • Zikollino 13:54 06.avgust 2020.

    Ni žaljivo, morda malce grobo ... da pa je resnično, pa tako vemo vsi ... in sedaj na žalost večno znana ista pesem ... namesto, da bi CSD resetirali in razfukali imenovane v twitu, se bodo sedaj vsi ukvarjali s ...prikaži več twitom samim in nekom, ki je končno zapisal resnico ...

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:48 06.avgust 2020.

    Naši CSD-ji so sramota demokratične države!! Imel sem veliko problemov z njimi saj imam nezakonskega otroka in me je socialna delavka obravnavala kot tretje razrednega državljana !! Imel sem veliko dolžnosti in po njenem mnenju skoraj nobene pravice!!

  • sandi76 09:35 07.avgust 2020.

    Tudi sam imam slabe izkušnje s CSD-jem (prepričan sem , da zaradi nesposobnosti zaposlenih), ampak način komuniciranja in opisovanja v raznih medijih pa presega mejo dobrega okusa. Primerno jurišnikom časopisa Nova24 !

    • igorgeus 11:49 07.avgust 2020.

      slabe izkušnje imamo tudi z večino obrtnikov, pa ne pišemo po tviterju, da gre za tipe z dragimi avti, zaradi nadomestka majhnega penisa. mogoče zato, ker gre v veliki večini za moške? o moških se nikoli ne piše na tak ...prikaži več način, kot nekateri mislijo, da lahko žalijo ženske

  • jozef4 15:26 06.avgust 2020.

    Tako komentira lahko samo človek,ki nima niti kančka kulture v sebi,ali pa ima oprane možgane!

  • igorgeus 11:47 07.avgust 2020.

    država, v kateri se s tako lahkoto žali polovico prebivalstva (ženske), ni in ne more biti demokratična.

  • Avatar ovca
    ovca 12:19 06.avgust 2020.

    Tukaj se točno vidi,kakšni debili,brez možganov ste desnosučni.CSD kot vsaka služba,nekateri SAMO HODIJO V SLUŽBO,drugi S SRCEM OPRAVLJAJO SVOJE DELO.Očitno desnosučni samo hodite v službo,da dobite plačo.Tisti,ki nismo obremenjeni s politiko pa delo opravljamo s srcem. In ne,nisem v službi ...prikaži več na CSD-ju.Desnosučni pa vse gledate izključno skozi politiko. Stroka vam je pa španska vas, prav tako kot logika.Če bi starši naleteli na CSD na srčno osebo, bi se stvar odvila drugače!

    • mulc1 13:28 06.avgust 2020.

      Ti si pa gluača od ovce. Si se dokazala že 1000x kot butasta levičarka, če smo mi desničarski debili. Ti veš moj penis kakšni so delavci CSDja. mešani, kot povsod a z razliko, da je preveč takih, kot so že opisani zgoraj.

    • Avatar ovca
      ovca 14:05 06.avgust 2020.

      Smrkavec, vem! Sem imela tam hud opravek. In zenska pri kateri sem bila,je bila korektna,da sem bila zelo presenecena. Prav tako nad njeno strokovnostjo. Torej,ne sodi vseh po sebi!

  • jakec1575 10:47 06.avgust 2020.

    pooblaščenec za varovanje zasebnih podatkov mora biti človek, ki je moder, potrpežljiv in inteligenten. Gospod je dokazal, da ni zrel za funkcijo. Verjetno ima kakšno zasebno zgodbo vezano na csd pa vendar se stvari ne ureja tako. če je kdo ...prikaži več nedof****** je to morda prav nevroticni histericni Jakopin.

    • Energetik 10:55 06.avgust 2020.

      Najprej je treba redefinirati kaj so osebni podatki!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.