Slovenija /slovenija/crna-kronika
20543 ogledov

Slovenski islamist Rok Žavbi po izgonu iz Italije napadel novinarsko ekipo

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:37 26.julij 2018.

    Izjava piar policije na TV ,da v Sloveniji zoper Žavbija ni obtožnice in se lahko svobodno giba je otročja saj gre za terorista obsojenega v EU ! Toliko o policiji in varovanju državljanov ,ki opravljajo svoje novinarsko delo .

    • asmas1965 19:48 26.julij 2018.

      Bravo vsaj eden ,ki je ostalim odprl oči.

    • softundsicher 07:46 27.julij 2018.

      No, verjetno pa je pod nadzorom varnostno obveščevalnih služb. Če ne naših, pa tujih.

    • kapibara1 11:32 27.julij 2018.

      Žal je tako, da se tudi morilec, po odsluženi 30 letni čuzi, prosto sprehaja in je vse "poplačal družbi" + je čist.. Še očitat mu tega ne smeš.. Da ne bo kaj narboe: Sem proti temu "prostemu sprehajanju".. Prvič je ...prikaži več najtežje, potlej pa vsakič lažje..

  • bebo2 19:22 26.julij 2018.

    Kakšen psiho. Upam da tudi on dobi kar mu pripada.

  • Lovebites 20:02 26.julij 2018.

    Sus v celo.Edino efektivno.

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 20:15 26.julij 2018.

      Se strinjam! Novinarjema šus v čelo, pa je konec nadlegovanja!

  • asmas1965 19:44 26.julij 2018.

    poznam nekaj njegovih sošolcev in vsi so povedali da je bil že v srednji zdravstveni "zablujen"čudi me pa to kako se mu je v italiji osvežil spomin.Naši policiji je rekel,da je šel v sirijo le kot "zdravstveni delavec" Italijanom pa ...prikaži več je priznal in celo pokazal kako je uril musliče. dajte ga meni v pest,spomin se mu bo čudežno vrnil.

  • maresem 20:48 26.julij 2018.

    A je zmanjkalo svinca za to džihadistično golazen?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:05 27.julij 2018.

    A res ni nikogar,ki bi tega vodenoglavca polomil in mu preštel kosti,da mu nikdar več ne bi prišlo na misel istovetiti se z extremnimi obrezanci?

  • asmas1965 19:46 26.julij 2018.

    papcar... zakaj pa TEBE NE SNEMAJO.Prosim odgovor

  • thetech 23:53 26.julij 2018.

    Nazaj v arest z njim.............

  • Avatar Zala
    Zala 22:50 26.julij 2018.

    Rok, nekoč se boste srečali s svojo usodo.

  • Rafaeluss 10:15 28.julij 2018.

    Baraba je baraba, ste pa tudi novinarji svojega denarja vredni, o kucanu ni ene žal besedice, temu pa na domu težili. Zakaj le in kaJ ste hoteli sploh IZVEDETI.

  • Avatar čavez
    čavez 08:37 27.julij 2018.

    Ko berem komentarje in če do česa pride v tej Sloveniji bomo imeli ogromno dela da se pobijemo med sabo.

  • Pepa 09:46 27.julij 2018.

    Nadlegovanje je kaznivo, to kar počnejo kvazi novinarji je nadlegovanje! Zakaj pa niso poklicali in vprašali če lahko pridejo, tako kot so druge novinarske hiše, katere so bile zavrnjene in niso prišle. Gre za to da ustvarjajo senzacijo. Pa da ...prikaži več bo jasno, napad na novinarja in snemalca na javni površini pa je še hujše kaznivo dejanje.

  • Holly_Wakelin 13:21 27.julij 2018.

    Vsakdo lahko zasluži 950 € na dan ... Lahko si zasluži 7258 do 8493 evrov na teden in še več, če delate kot polni delovni čas ... Preprosto sledite navodilom na tej strani, pozorno preberite od začetka do konca ... ...prikaži več To je fleksibilno delo, a dobra priložnost za too. Zaa več informacij obiščite spletno stran ........... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • leonardo 15:33 27.julij 2018.

    Kako jaz gledam na to stvar. Razumem obe plati. Novinarji vedno iščejo senzacije in evo pa so jo dobili. Razumem očeta ki brani svojega otroka, pa čeprav je pravi nebodigatreba. Razumem tega terorističnega tipa, ki bi se rad potuhnil dokler ...prikaži večr ne bo dobil povezave z džihadisti in odšel spet počet svinjarij. Mislim pa, da je stvar naše policije, da to prepreči!

  • dragec 12:50 27.julij 2018.

    menda se je včlanil v vojsko SLO šiparja in bo povabljen na najbolj ogabno Novo 24

  • chicar 10:12 27.julij 2018.

    Zanimivo, mogoče bo celo Pšajnovica, Laze v Tuhinju zaščiteno naravno območje, zaradi posebne vrste živih bitij, mikrotični veleposestniki s posebno obliko malojajčništva.

  • Lavdan 19:53 26.julij 2018.

    Novinarji imajo sebe za zaščiteno pasmo, a realnost je drugačna. Na mudžahedina, pa naj pazi policija.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 19:38 26.julij 2018.

    Snemanje hiše iz javne površine še ni kaznivo, je pa kaznivo snemanje iz javne površine ljudi ob tej hiši, predvsem če je to tarčno snemanje z namenom prikaza "poglejte to je ta, to so njegovi" in ne zgolj naključno,kot se ...prikaži več to dogaja naprimer v obljudenih ulicah.Sama uporaba zgolj fasade kot ozadja za prispevek pa ni problematična. Siljenje s kamero v ljudi in poseganje v njihov bivalni prostor je za marsikoga napad nad zasebnost in to ni edini tak primer. Reakcija je izzvana in ni nepričakovana!

    • Lovebites 20:05 26.julij 2018.

      Kreten.Daj spelji se v Sirijo,upam,da te ze v prvi minuti obglavijo,idiot blesavi.Naj snemajo potem tvojo barako,da bo folk vedel,kje je zivel debil.

    • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 21:12 26.julij 2018.

      Uf, glede na sposobnost tvojega intelekta za generiranje argumentiranega odgovora na moj komentar za kar te sploh nisem prosil ampak sem komentiral zgolj članek, bi bila vsakršna razlaga KZ-ja podprta s sodno prakso čas vržen proč. Vsak normalen človek se ...prikaži več bo ob prvi izraženi grožnji umaknil, nekateri pa takrat šele kamero prižgejo. Četudi spada med "obsojence" ga tako kot Pahorja ne smeš iz ulice snemat na zasebno dvorišče, kjer recimo pometa. Povsem nekaj drugega pa je če ga posnameš na Čopovi!

    • Lovebites 21:21 26.julij 2018.

      Pameten za en drek.Upam,da te kmalu obisce Zavbi,idiot zarukani.

    • Ivo 22:46 26.julij 2018.

      Imel sem en primer pred časom, ko me je posnel snemalec javne TV hiše. Direktno vame je meril s kamero. Zraven je stala novinarka javne TV hiše, nekakšna poročevalka in ko sem jo opozoril, da ne dovolim snemanja, je kot ...prikaži več kokoška odkokodakala "lajno", češ, da sem na javni površini in me ima pravico snamati. Ni čudno, da kdo preimenuje te novinarke in jim da vsake toliko "nadimke".

    • Pepe007 07:17 27.julij 2018.

      @Papcar : strinjam se s tvojim pogledom. Novinarji bi radi z nič truda naredili odmeven prispevek. Jebiga, kaj niso šli v Sirijo in tam snemali, kaj je ta tip delal.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:14 26.julij 2018.

    Bravo Žavbi! Tako se to dela. Mrhovinarji zmotno mislijo, da imaj pravico vtikati se v zasebnost. Res da sta stala na javni površini, vendar sta prišla z očitnim namenom motenja zasebosti in sta pokasirala tisto, kar sta iskala.

    • maresem 20:49 26.julij 2018.

      Crkni golazen primitivna. Upam, da te sreča tisto kar si vreden.

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 21:37 26.julij 2018.

      @maresem Hahahahaha, kakšen prepotenten primitivec si. Da se ne boš razpočil, ko se tako napihuješ, žaba mejhna. Pojdi malo mlekca z medom popit, da se pomiriš. Pa tudi kamilice ponavadi delujejo.

    • Ivo 22:48 26.julij 2018.

      Popolnoma se strinjam AtaAufbiks. Tile primitvni mrhovinarji so šli že predaleč. Če pa jaz kamero namestim pred svojo lastno hišo, moram pa namesto "dober dan", vsakogar pozdravit z "snemamo", da zadostim deb.ilni zakonodaji.

    • asmas1965 06:56 27.julij 2018.

      novinarji so zato da širšo javnost obveščajo o raznih dogotkih.In PRAV JE DA STA ŠLA POGLEDAT ŽAVBIJA,ČE SLUČAJNO NE PRIPRAVLJA KAKŠNO OROŽJE.To moramo vedeti,da se lahko javnost brani pred mudžahedini in ostalo navlako

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 09:10 27.julij 2018.

      @asmas Če je tako , kot praviš, pa naj novinarji še vsakodnevno nadzorujejo katolibanske farovže, ČE SLUČAJNO FARJI NE POSILJUJEJO KAKŠNEGA OTROKA. To moramo vedeti, da se lahko javnost brani pred katolibani in ostalo navlako!

    • thetech 15:57 27.julij 2018.

      @asmas1965 Ja verjetno bo kar na dvorišču pripravljal orožje kajne.. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.