Zdravje
29064 ogledov

Slovenski primer okužbe s covidom-19, ki odmeva v svetu

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 20:46 17.oktober 2020.

    dej ne pište bedarij..najbrz je zadeva v resnici povsem drugačna ampak ok...vseh 8 se je okužil do smrti še xy ur po tistem...še un prodajalec kart ker je pogledal igralca v oči...pa kdo se verjame tem bedarijam

    • blayo 00:34 18.oktober 2020.

      Pa saj je (za spremembo) podan celo link na vir! Lahko narediš "peer review", kjer boš pač s svojo "znanstveno" (lahko tudi kmečko) razlago ovrgel njihove domneve.

  • radsemastimzmesom 21:31 17.oktober 2020.

    ma idite vsi v kur*ac. Družim se že vces čas z ljudmi, kot podjetnik sem šel že čez vsaj 1000+ ljudi in nisem bil nikoli okužen. Star sem 31 let. Povejčajte kapacitete postelj, dodajte zdr. delavce in bo vse ok za VSE!

    • Avatar vec
      vec 22:33 17.oktober 2020.

      POVEČANJE KAPACITET sem občutil, ko so poslali domov nepokretne ljudi v ponedeljek, temu se reče povečanje kapacitete postelj, povečanje kapacitet zdr. osebja pa bo bolj težka, ker ko zboli ena sama med sestra ali strežnica ostane neoskrblenih vsaj pet oseb. ...prikaži več ZAtorej le antimaskerji ala potrč in ribićka etc, pejte nekam v zaprt prostor da se prekužite in verjetno vam rata, če pa ne pa jbiga.

    • blayo 00:27 18.oktober 2020.

      Postelje se hitro nabavi, prostore v katerih bodo postelje se tudi relativno enostavno zagotovi. Problem nastane pri kadru. Če medicinske sestre raje dajejo odpovedi in se potem zaposljuje v Lidlu bomo to težko dosegli, zato je zaenkrat najbolj pomembno, da ...prikaži več ne preobremenimo trenutnega kadra, da nam še ta ne pobegne...

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 05:35 18.oktober 2020.

    Propaganda panike ne deluje več, ljudje so siti korone in strašenja, čuti se naelektrenost v zraku. Ne vlada, ne mediji nimate več kredibilnosti.

    • hudini 06:52 18.oktober 2020.

      Lej butl,tut če si sit korone je ta še vedno prisotna in vedno bolj bo zaradi takšnih kot si ti

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 06:55 18.oktober 2020.

      Zeh...

    • Avatar Leon
      Leon 08:03 18.oktober 2020.

      Težava je v načinu komuniciranju oblastnikov z drzavljani . Diktatura oblasti je kratkotrajna .

  • Pepe007 09:25 18.oktober 2020.

    No ja, zgodba je možna. Ampak, če človek ne ve, katero garderobo je uporabljal, ali ve s kom je bil te dni? Ali vsi prenašalci začutijo, da je nekaj narobe in se gredo testirati? Tu je preveč lukenj za resne zaključke.

  • Covid_1984 23:18 17.oktober 2020.

    hahahahaha, kakšne neumnosti pišete tukaj, draga moja pisunska sodrga, je pa žalostno, do kam vse grejo znanstvene cipe, samo da se piše in vzdržuje paniko korona prehlada. upam, da vam pisunskim cipam zgnijejo prsti, s katerimi pišete vse te klobase.

    • blayo 00:29 18.oktober 2020.

      Jaz vidim tebe, ko v navalu panike zanikaš vse česar ne razumeš...

  • Avatar drecos
    drecos 08:30 18.oktober 2020.

    ne verjamem tem pravljicam cisto nič

  • blayo 00:41 18.oktober 2020.

    To je dober primer, ki bi ga lahko koronaskeptiki simulirali v kontroliranem okolju. Tukaj bi dejansko lahko prišli do nekega znanstvenega zaključka z njihovo pomočjo. Covid_1984 pa mihatirs se lahko takoj prijavita, posodim loparje za squash če jih nimata.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.