Svet
14018 ogledov

Slovenski tanki naj bi tako klavrno končali svojo pot

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 11:03 23.oktober 2022.

    Ne, naj bi, ampak so................................................................................................................................................................webtribune.rs/rusi-unistili-ukrajinski-bataljon-sastavljen-od-tenkova-iz-makedonije-i-slovenije/

    • Avatar luckyss
      luckyss 11:04 23.oktober 2022.

      webtribune.rs/rusi-unistili-ukrajinski-bataljon-sastavljen-od-tenkova-iz-makedonije-i-slovenije/

    • ico8 11:45 23.oktober 2022.

      Kaj pa pomeni tisti---.rs? Mogoce "rusko sranje"!???

    • Avatar luckyss
      luckyss 12:08 23.oktober 2022.

      Za nepismene imaš fotografije..

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 10:46 23.oktober 2022.

    Čestitke bratom Rusom za uničenje sovražnih tankov! Kar tako naprej, Slovenci vas podpiramo v boju proti nacistični Ukrajini!

    • Cccc 10:57 23.oktober 2022.

      Debil

    • Kmodri 11:22 23.oktober 2022.

      Nehajte trola futrat!

    • nostradamus 11:26 23.oktober 2022.

      Antikrist1 10:46 23.oktober 2022. ne govori v imenu slovencev sploh pa ne vseh se mi zdi prav uzivas v tej vojni in stetju mrtvih na ukrajinski strani ne zeli si da se vojna preseli na evropska tla ko zacno umirati ...prikaži večti tvoji bliznji se bos zavedel neumnosti vojne

    • Naklonsky 11:33 23.oktober 2022.

      Pustite tega antikrista - tip ima psihične težave, življenje je zavozil, zato sovraži vse, kar imajo drugi on pa ne!

    • Toma 11:48 23.oktober 2022.

      Če je Rus tvoj brat, si zagotovo nekaj pomešal glede narodnosti!

    • Jernej65 12:20 23.oktober 2022.

      Antikrist1, ko bo ta tvoj ruski brat prišel na slovenska tla in posilil tvojo drago, če jo imaš, mu boš gotovo skočil v objem.

    • janči 16:02 23.oktober 2022.

      Posiljevalci in morilci so bili vedno ukrajinski nacisti in fašisti, zapomni si to Jernej, ko se bodo prišli urit na na slovenska tla.

    • Jernej65 16:11 23.oktober 2022.

      janči to ti praviš, ko pojma nimaš. Preberi si kakšno zgodovinsko knjigo. Ruski vojaki so že med prvo svet. vojno posiljevali po Sloveniji, slovence so smatrali za manjvredne ljudi. Stalin je nekoč izjavil, da on za slovence niti migniti ni ...prikaži več pripravljen. Ne ti meni o tej pokvarjeni Ruski bandi in o tem poblaznelem morilskem Putinu. Ukrajinci so pokvarjeni a v primerjavi z Rusi in Putinom so vredni nebes. Ti pa kar poveličuj te morilce. Še Tito je vedel, da z njimi ni dobro češenj zobati.

    • Avatar Antikrist1
      Antikrist1 16:42 23.oktober 2022.

      @Jernej Ker imaš tako rad zgodovino, si preberi kaj piše o tvojih ljubih Ukrajincih na naslednji povezavi. Sicer dvomim, da znaš angleško, si pa lahko stran prevedeš. https://en.wikipedia.org/wiki/14th_Waffen_Grenadier_Division_of_the_SS_(1st_Galician)#Anti-partisans_actions_on_the_Slovenian-Austrian_border

    • janči 17:04 23.oktober 2022.

      Ukrajinci - narod, ki nima zgodovine, s katero bi se lahko pohvalil. Vedno na strani nacistov in fašistov, vedno na strani morilcev in posiljevalcev, vedno s figo v žepu, glavna vrednota pri njih denar. Korupcija in ples ob drogu sta ...prikaži več edini dejavnosti, ki tam še cvetita.

    • Jernej65 17:09 23.oktober 2022.

      Antikrist1, in kaj hočeš s tem povedati. Da je del ukrajincev sodeloval s tretjim rajhom, a misliš da, tega ne vem. A ni Stalin tudi sodeloval s Hitlerjem, da bi si razdelila vojni plen, dokler ga taisti Hitler ni napadel, ...prikaži več ker se je čutil dovolj močan zaradi uspehov, ki jih je nizal na fronti. A ni tudi del slovencev sodeloval s Hitlerjem. In to so bili ljudje, kot jih sedaj predstavljaš ti. Antikrist1 ne govori v imenu slovencev, ker si izdajalec in Rusi niso slovenski bratje.

    • Cccc 18:12 23.oktober 2022.

      Antikrist1, malo se poduči https://www.history.com/news/ukrainian-famine-stalin

    • Jernej65 22:45 23.oktober 2022.

      Antikrist1, zakaj so Ukrajinci raje sodelovali z Hitlerjem kot Stalinom ti pa nazorno piše v članku s povezave, ki ti jo je prilimal Cccc. Kot sem ti že napisal, potrebno se je malo podučiti in ne pametovati brez neke osnove ...prikaži več in na prikrojenih dejstvih.

  • Friderik1950 10:50 23.oktober 2022.

    Če se malo pošalim v teh časih bi napisal, da so bili naši tanki nevarni za obe strani, tako za Ruse kot za Ukrajince. V resnici pa je potrebno razložiti, da je vsaj po objavljenih vesteh vojna na mnogih področjih ...prikaži večih prešla v kibernetsko vojno, kjer Rusi iz roba vesolja nadzirajo ukrajinske ravnice, pri tem pa so tanki za izstrelke lahke tarče kot na igralnih postajah. Dokazuje pa tudi, da je bil Zelenski za vojno z Rusijo na segmentih obrambe zračnega prostora povsem nepripravljen. Žalostno.

    • Avatar Leon
      Leon 12:09 23.oktober 2022.

      Zelenski je žrtev svojega pohlepa in naivnosti !

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 20:31 25.oktober 2022.

    Če smo povsem natančni, NOBENE ŠKODE.

  • jozicamurn 00:57 25.oktober 2022.

    Rusi prosimo za razumevanje, bodite humani in pozabite na to žalostno tragedijo naše idiotske vlade. Prosim ne postavite nam tarčo na glavo, če pa že, vedite, da nismo vsi Slovenci krivi kajti vsi smo bili vodeni s strani kretenoidne nato ...prikaži več teroristične mafije in s strani EU narkomanov iz Bruslja kateri so na plačilni listi ZDA. Prosim zgrešite nas, saj smo preveč majhni in pilatusi vam ne morejo nič. Res nismo nikakršna grožnja, hvala, podajte nam odpustek tako kot veliki Rusi znate.

  • Grof 16:13 29.oktober 2022.

    Slej kot prej, si bili namemjeni zbiralcem odpadnega železa, a ne Marjan, ….

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 11:44 23.oktober 2022.

    Dober Ukrajinec je mrtev Ukrajinec! Bratje Rusi, breZ milosti nad nacizem!

  • Kmodri 11:23 23.oktober 2022.

    So vsaj Rusi porabili nekaj raket!

  • klemenmo 11:53 23.oktober 2022.

    preseneča me, da uporablja Rusija podobno taktiko kot NATO l.1999, ko je v Beogradu uničil električno omrežje: http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/334361.stm

  • ico8 11:00 23.oktober 2022.

    „NAS“ zurnalcek pa navduseno kot da bi Brzgletina zmagal na volitvah, bruh in fuj!!!

  • PaPajapopi 10:00 23.oktober 2022.

    Prasci ruski so pogumni samo pri uničevanju in ubijanju starcev, žensk in otrok ter uničevanju civilnih tarč ! ! ! Kakšen pogum je to ? ? ? SLAVA UKRAJINI ! ! !

    • Avatar Leon
      Leon 12:09 23.oktober 2022.

      Lahko greš pomagat Ukrajincem !

  • Jernej65 10:11 23.oktober 2022.

    Tako izgleda Ruska posebna operacija. Bombardiranje civilnih ciljev po celi Ukrajini, na fronti pa ne morejo nikamor. Če ne bo Nato in zahod odločno ukrepal, bo to velika napaka, kot je bila napaka v 2 svet. vojni, ko se je ...prikaži več preveč oklevalo proti Hitlerju. Če se Kitajski, Rusiji, Iranu in podobnim ne pristriže peruti gorje celemu svetu. Če vojaško prevladajo nad zahodom, se bo začel svetovni teror diktatorjev, pred katerim so Natove pretekle svinjarije malenkost. Rusofili zapomnite si to.

    • Slavko Krizman 10:35 23.oktober 2022.

      ja vse vojne, ki so jih zanetile zda so pa res malenkost...slepci...

    • Jernej65 10:51 23.oktober 2022.

      Če bi se ZDA potuhnile in umaknile, bi šele ti videl, kaj je teror. Ne želi si tega, še ne veš kaj zver iz vzhoda, ko jo spustiš z vajeti.

    • Slavko Krizman 11:39 23.oktober 2022.

      ha-ha zver iz vzhoda...dobra...sicer sem pa živel pod eno tako "zverjo" v bivši državi....je bla tista ena zver precej boljša, kot so sedanje zverce v ljubljani...

    • Jernej65 11:56 23.oktober 2022.

      Zanimivo razmišljanje. No res mi ni jasno zakaj je potem na 100000 ljudi zbežalo iz Rusije pred poblaznelim Putinom. Dokler se bo to dogajalo, me s tvojim hahljanjem ne boš prepričal. Sem pa tudi jaz živel v bivši državi in ...prikaži več sem imel možnost dodobra spoznati to tvojo zver. Za nobeno ceno se ne bi vrnil in poslušal hvalo nemških gasterbajterjev, ko bi prišli na dopust, kako jim gre dobro. Ja dobro se spominjam tistih časov.

    • puelasedulaest 12:04 23.oktober 2022.

      Bojim pa se kako bodo živeli Ukrajinci, če ne bodo imela elektrike in vode ter porušene mostove. Vse to je zmožen narediti pokvarjeni človek v dno duše-PUTIN!!!!

    • Avatar Leon
      Leon 12:11 23.oktober 2022.

      Za vojno sta potrebna vedno dva .

    • Slavko Krizman 12:24 23.oktober 2022.

      tisti gastrbajtarji niso bili in niso nič drugega, kot sužnji v nemčiji....meni osebno je bilo lepše v jugi in bi se vrnil....vsaj cigoti niso tepli starih ljudi...

    • Jernej65 13:31 23.oktober 2022.

      Na plebiscitu je bilo preko 95 % ljudi, da odidemo. Torej si ti bil med 5%, ki so nasprotovali.

    • Slavko Krizman 13:48 23.oktober 2022.

      Ne govori neumnosti...glasoval sem za odhod tako, kot večina.....to pa še ne pomeni, da je bilo prej tako zelo slabo, kot nekateri radi predstavljajo

    • Jernej65 15:49 23.oktober 2022.

      In noben ne ve, kako bi bilo sedaj pod Jugo, mislim da zelo podobno, kot je stanje v Srbiji. Drži, da se je tudi pod Jugo dalo živeti, tudi v Severni Koreji se nekako da živeti. Meni osebno ni niti ...prikaži več malo žal za Jugo. Ne vem kako pa morete imeti toliko pripomb čez sedanjo Slovenijo in Evropo. Evropa nam je ogromno dala, tudi kaj slabega nam je dala. Tu se pa med seboj razlikujemo. Jaz podpiram Evropo, ker vem, da bi nam v vsakem nasprotnem primeru šlo slabše. Poglej malo kam ljudje emigrirajo.

    • Slavko Krizman 16:58 23.oktober 2022.

      zakaj pripombe? Zato, ker bi se dalo marsikaj izboljšati pa se našim politikom jebe za cel svet...

    • Avatar pantani
      pantani 07:25 24.oktober 2022.

      Slavko,pusti poblaznelega Jerneja,ki še nosa pred sabo ne vidi!!!

    • radovednica 08:26 24.oktober 2022.

      Bravo Slavko Krizman. Se popolnoma strinjam. Vsekakor pa dodajam, da Putin ni tako neumen, kot ga nekateri prikazujejo. On že ve, kaj je treba uredit in tudi bo. Kar pa se tiče Hitlerja, ga je mogoče lahko komu žal, saj ...prikaži več je točno vedel katero sodrgo je bilo treba pospravit, pa ne bi cigoti harali, kot to počnejo. Je pa šel v svoji ideji malo nerodno in na nepravi način predaleč. Vsekakor pa se s teboj strinjam, da pogrešamo lahko vsi jugo, kjer nam je bilo mnogo lepše kot sedaj!

    • Jernej65 08:33 24.oktober 2022.

      radovednica, da je pa tebi žal za Hitlerjem, ki je pobil na milijone judov in ostalih ljudi, bi ti pa privoščil kakšen Dahau ali kaj podobnega med vojno. Ne piši takšnih oslarij. Res se čudim, da moderatorji ne naredijo malo ...prikaži več reda na tem forumu. Opažam, da je vse manj normalnih na tem forumu in vse več ekstremistov, ki jih povsod drugod preganjajo. Resna debata ni več možna.

    • Avatar pantani
      pantani 09:42 24.oktober 2022.

      A ti se imaš za normalnega???, vsi ostali smo pa kaj?!!!

    • Jernej65 09:52 24.oktober 2022.

      Nisem odgovarjal tebi. Če je zate poveličevanje Hitlerja normalno, potem pač tudi zate velja.

    • Slavko Krizman 15:11 24.oktober 2022.

      Niso samo judje stradali v vojni....tudi 5 miljonov rusov je umrlo....pa tudi precej slovencev je pustilo življenje v taboriščih...

    • Jernej65 16:15 24.oktober 2022.

      Janša me moti, ker izhaja iz bivšega režima in je preveč obremenjen z preteklostjo. Na silo bi rad na novo pisal zgodovino, je preveč maščevalen. V glavnem, vse bi rad delal na silo in proti 75% ljudi, ki niso njegovi ...prikaži več volilci. Tako pač ne moreš zmagati. Ljudje smo kakršni pač smo in dokler nas ne bo takšnih sprejel, bo pač v ozadju. Že 30 let ponavlja ene in iste napake. Zaradi tega se ga stranka mora losati, ker pač deluje zaviralno, žal.

    • Avatar pantani
      pantani 20:29 24.oktober 2022.

      No,tukaj se pa strinjam s tabo.

    • jozicamurn 01:00 25.oktober 2022.

      Ker nato teroristi so po Bližnjem Vzhodu, Srbiji, S. Afriki - Siriji itd. metali bombončke? Škoda le, ker so bili polnjeni z osiromašenim uranom in da so ljudje umirali v imenu demokracije še nekaj let za tem in še vedno ...prikaži več umirajo, ampak USA je za to izmislila stavek "colateral damage". Colateral damage oziroma genocid nad Aborigini v Avstraliji, nad Indijanci v USA, nad Afričani za krajo resursov in diamantov, ubili so Gadaffija in Husseina, ki ni imel orožje za množično pobijanje, ...

    • Slavko Krizman 20:44 25.oktober 2022.

      sej počasi se svet prebuja in začenja misliti tudi drugače, kot amerikanci želijo...samo poglej demonstracije proti natu zadnji teden...

    • jozicamurn 22:28 25.oktober 2022.

      nato ne sme ukrepati, ker ni napadena nato članica, dejansko so že vmešani mimo UN-a dostavljajo orožje ne-nato in ne-eu članici, kaj ti ni jasno Jernej? Pravila obstajajo, če jih je kdo prekršil, je pokazal ostalim, da lahko naredijo isto. ...prikaži več. Pravila UN so že prekršena s strani zahoda in še niso kaznovani za vojne zločine, ko bodo, bo to znak, da je pravica našla pot sprave, do takrat pa g. Putin pobijajte te zahodne hijene do maksimuma kot se le da in bistro oko želim vsem vojakom RF.

    • Jernej65 22:37 25.oktober 2022.

      jozicamurn, upam da se ta tvoj Putko čimprej stegne. To bo največja odrešitev za svet. On je največji agresor, diktator, morilec, posiljevalec, grožnja za celotni svet in še marsikaj trenutno na tem planetu. Kaj ti tu ni jasno. Tudi v ...prikaži več zgodovini Rusi niso bili nič boljši od Američanov.

    • jozicamurn 22:42 25.oktober 2022.

      jernej - zakonca clinton, bush, obama, blair, clark, ramsfeld, albright, biden, athissari, solana, kohl se je opravičil za nepravilno politiko ... grožnja celotnega univerzuma, nekateri akterji so crknili brez obtožbe drugi pa za vojne zločine še niso obtoženi lahko še ...prikaži več nadaljujemo z Francozi takratnega časa, ko je ubit Arafat, Angleži, ki so glavni za nastanek Izraela in ukradli zemljo Palestincem itn. Ne vem če se zavedaš, zakaj ti Jernej ne obsodiš še ostale akterje, zakaj samo Ruse?

    • Jernej65 22:47 25.oktober 2022.

      Jaz sem jih že zdavnaj obsodil. A si sploh prebrala moj zgornji zapis na koncu. Ko boš ti kaj takega zmogla zapisati, mi pa očitaj. Rusi in Američani si lahko podajo roke v zgodovinskih svinjarijah. Trenutno so Putinove svinjarije daleč ...prikaži več pred Ameriškimi in to se trenutno dogaja. A bo šlo?

    • jozicamurn 22:48 25.oktober 2022.

      jernej - samo obsojanje preko interneta ni nič, mora biti v praksi, sicer pa pohvalno, se ti opravičujem če je res. Torej odgovor na tvoj zadnji del: To kar se dogaja danes je posledica napačne politike zahoda in zaradi tega, ...prikaži več ker še PRED TEM zahodni niso bili obsojeni za svoje zločine. Reciprociteta.

    • Jernej65 23:04 25.oktober 2022.

      A so bili pretekli ruski zločini obsojeni. Niso bili isto kot ameriški niso bili. Svet se polarizira. Na eni strani so: Rusija, Kitajska, Sev. Koreja, Belorusija, Iran, Sirija, ki mrzijo zahod. Na drugi strani je zahod in ZDA, ostali so ...prikaži več nekje vmes. In kaj je tu najbolj zanimivo. Malo si poglej kakšni režimi so na oblasti v tej prvi skupini in jih malo analiziraj. In ti te režime zagovarjaš. A bi res raje živela v teh režimih kot recimo v Evropi ali ZDA?

    • jozicamurn 23:15 25.oktober 2022.

      Kateri pretekli, zadnje čase sem videla samo zahodne ZDA, VB, Francija, Izrael v večji meri, če govorimo na tujih tleh daleč stran od svojega kontinenta ne pa Rusi, ki so bili in ostali na svojem kontinentu in v bližini lastne ...prikaži več države, so se tujci iz drugod mešali v interese proti Rusom in proti EU od drugod. Razlika je.

    • jozicamurn 23:16 25.oktober 2022.

      Rusi so ostali kjer so, kaj pa ostali? Nove države, nove nato baze, ZDA bližje vsem ostalim, ZDA vodi EU, ZDA na kontinentu Azije in Rusije.

    • jozicamurn 23:17 25.oktober 2022.

      Je Rus prišel do ZDA in v ZDA k prijatelju na obisk?

    • jozicamurn 23:18 25.oktober 2022.

      Jernej Jernej, sej vem da zahodni natofili tega ne razumete, ampak eno je defenzivna politika na svojih tleh in za zaščito na svojem kontinentu, drugo pa je osvajalna ter pohodniška, zato imajo Američani 14 letalonosilk Rusi pa samo 1 pa ...prikaži več še to nočejo imeti, ker njihov moto nikoli ni bil osvajalni pohod tako kot pri zahodnih kriminalcih in bullyih.

    • Jernej65 23:25 25.oktober 2022.

      Zadnje čase na tujih tleh. In kaj so Rusi pred par leti delali v Siriji, ko so do tal porušili pol Sirije, uporabljali kemično orožje, hiperbarične in kasetne bombe, vse troje je prepovedano, pred kratkim agresija Krima in sedaj še ...prikaži več več Ukrajine. In kaj misliš bi iz tega nastalo če se Nato ne bi odzval. Ne želi si videti tega, da ti bo Putin odločal kdo bo vodil Slovenijo.

    • Jernej65 23:30 25.oktober 2022.

      jozicamurn, jaz sem obsodil svinjarije obeh strani, ti tega ne zmoreš, ti ne gre z jezika ali od rok, kakor koli. In ja, ti si Rusofil, jaz nikoli nisem bil in ne bom natofil.

    • jozicamurn 23:33 25.oktober 2022.

      a ne ne, ne laži Jernej, v Siriji so Američani podpirali islamski kalifat, ki so ga imenovali po cia-ejevsko kar umerjena opozicija, pomagali so jim z orožjem da vržejo legitimno izbranega predsednika Assada s pozicije. Zakaj? Ker niso mogli preko ...prikaži več Sirije izvažati nafto in gas iz Savdske Arabije do Izraela in od Izraela do EU. Američani so kreirali tudi fake propagandiste imenovane white-helmets, Rusi pa so prišli na poziv legitimno izbranega predsednika Assada.

    • jozicamurn 23:34 25.oktober 2022.

      Jernej vidim, da si pro-natovski in tukaj pri Siriji si žal padel v mojih očeh, verjameš v bajke in povesti o gorjancih kot taprav natofil. Zopet se ne strinjamo, lep večer ti želim.

    • Jernej65 23:39 25.oktober 2022.

      No, no. In tako sedaj Nato prihaja na poziv legitimno izvoljenega Zelenskega, ki je Putkotu trn v peti. A smo zopet dvolični. Ne gre in ne gre kaj.

    • Slavko Krizman 18:03 26.oktober 2022.

      nato prihaja zaradi svojih interesov....jebe se natotu za zelenkota

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.