Slovenija
51 ogledov

Slovenski vojaki udeleženi v streljanju

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 17:13 19.november 2013.

    A si ti mal preveč YU stripe bral... Kaj pa je "metek"? Čudno, da nisi napisal "olovo"...

  • Ferluci 13:00 19.november 2013.

    Uh, končno bo Bratuška zagrabla veliko puško idpeketala z Borčijem v Afganistan.. Končno mir v Sloveniji.

  • Žurnalček 15:51 19.november 2013.

    Mitja jebi jim mater po spisku !

  • Ekspert Županc 22:54 19.november 2013.

    Če bi pa ti v šoli kej poslušal pa možgane treniral bi mogoče razumel kaj je sarkazem... Če tega nisi skapiral ti ni pomoči na žalost...

  • Ekspert Županc 22:56 19.november 2013.

    Pa da ti ne govorim o orožju kaj bolj strokovno, ker tako nisi drugo ko nož v roki držal...

  • privat 07:27 20.november 2013.

    kako da ni denarja?? Samo za nas ga ni...banda!

  • dragec 08:54 20.november 2013.

    Daleč, daleč so talibani začeli streljati, naši hrabri fantje so odgovorili, izstrelili na tisoče nabojev in na koncu jim je pomagala eskadrilja letal F 16. CVRC

  • Mitja Kunstelj 12:38 19.november 2013.

    in kaj zdaj? Obveščeni so Pahor ribica in Bratuškova pepelka z rdečim čeveljcem. Res, kaj pa zdaj? Smešni ste! Ko bo prva krsta z vojakom domov prišla, takrat se oglašajte. Da se ne bo kdo po svetu preveč smejal.

  • Žurnalček 15:50 19.november 2013.

    Bil je res že skrajni čas , da tudi naši začnejo mal strelat, a neda da res. Mene je blo že mau sram , pred našimi velikimi prjatelji in zavezniki Amerikanci , še bolj mi je blo pa neroden zarad ...prikaži večd občutka , da naši tam dol samo krumpir lupjo in da Slovenci nismo za rat , medtem ko naši zavezniki nosijo svoje buče v smrtne nevarnostiv dobrobit svobode zahodne civilizacije in Vatikanske kurije ! Rupel si je že klobuk z pavjim perjem naroču , za predbožični sprejem pr Musoliniju al kako se že piše USA ambasador.

  • Ekspert Županc 14:24 19.november 2013.

    Ja ka se pa grejo naši!? Zdaj bodo moral pa 27 dni poročilo pisat kam so šli metki... Verjetno bodo moral plačat škodo za izgubljene metke... Jaz sem za to da se izstreljeni metki obdavčijo, potem ne bodo kar brez ...prikaži več veze streljal! Pa drugič ko grejo naši v napad morjo izobest zastavo z banano gor! Vso spoštovanje do vojakov!!! Ampak do naše države pa no comment... Še dreka je škoda za našo gamad politično...

  • privat 10:25 05.januar 2014.

    vsi so ti ljudje samo za strog zapor...nekoč ko bo človeštvo zrelo ,taki ljudje bodo samo lupili krompir po zaporih in ne po vojašnicah . Vse to je ne človeško in kliče po nuji ,da Slovenija pokliče svoje fante domov ...prikaži več ,da gradijo državo in ne da ji izpodkopavajo temelje civilizirane demokratične družbe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.