Slovenija
22466 ogledov

Slovensko podjetje Protocamel prepričalo skrbnike sultanovih hlevov

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bella_Torrens 17:12 25.september 2018.

    Google zdaj vsakih štiri dni plača 4368 EUR do 5285 EUR za delo na spletu od doma. Sem se pridružil tej službi pred 3 meseci in zaslužil 36297 € v prvem mesecu tega posla. To delo je res neverjetno in ...prikaži več mi daje veliko mojih prihodkov vsak dan. Vsakdo lahko to opravi in zasluži več dohodka na spletu od doma, kot semm jazz. Sledite tej strani ....... ➥➥➥ ➥➥ ➥➥➥ www.WebJob98.Com

  • romy 13:51 25.september 2018.

    Edino pravilno dekleti,pogumno naprej in v Avstriji odpret proizvodnjo..Se še spomnite kako je nekdo hotel varit pivo v Slovenistanu…???

  • Janez Janezz 14:17 25.september 2018.

    Čestitam punci, pa vendar mi zgodba ne deluje prepričljivo. Bomo videli, preveč je vse v oblakih in neoprimljivo.

  • flyaway 08:40 25.september 2018.

    Zakaj imata na glavi rute? A ni tako, da ko prideš v tujo državo da se morajo ostali prilagajati tebi?

    • satir 08:55 25.september 2018.

      Mogoče imata ruti, ker jima štrlijo ušesa? Neeee, samo izpolnjujeta zahteve in pričakovanja investitorjev in kažeta na to, da se znamo prilagajat drugim kulturam.

    • Avatar Leon
      Leon 09:03 25.september 2018.

      Slovenci smo pač večni hlapci in se vsem podrejamo ! Cerar in Pahor sta primer kako se ne dela v politiki ,če želiš biti suverena država .

    • Janez_53 09:15 25.september 2018.

      Če so bile v sultanovih hlevih, to najbrž ni bilo pri nas, kajne?

    • Snežinko 09:21 25.september 2018.

      Satir --> NE, to NE kaže na to, da se znamo prilagajat ampak da smo HLAPCI! Cela Evropa, ne samo slovenci. Zakaj? Če MI pridemo DOL, moramo imeti rute itd.. Če ONI pridejo k NAM pa se NE odkrijejo, kot ...prikaži več je kultura pri nas. Ti temu praviš "prilagajanje"? Jaz temu pravim hlapčevanje.

    • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 09:49 25.september 2018.

      Imajo rute v znak spoštovanja njihove kulture. Kot drugo, brez tega niti na obik ne bi mogle priti. Kjer je denar se vsakdo lahko prilagodi. Tudi oni, ko pridejo na zahod alkohol teče v potokih. ;)

    • Majazmaja 11:45 25.september 2018.

      Zanimivo, kako so se komentatorji vtaknili v rute, nihče pa ni izrazil navdušenja, da jima je, 22- om 24-letnici, uspel tak posel. Meni se to zdi enkratno! Vodokotlic: glede alkohola: ne teče v potokih, le ko pridejo na zahod. Nekateri ...prikaži več moji sodelavci s severne Afrike in bližnjega vzhoda so neverjetni pivci, tako ženske kot moški. Doma imajo neverjetne zaloge (vina, šnopsi, viskiji, likerji ...) Celo Žuto sem videla. Pa vedno mi naročijo, naj ne nosim sladkarij, pač pa 'nekaj konkretnega.'

    • duuudeee 13:32 25.september 2018.

      Prsežm, vsi ste v kurac šli - namest da bi pohvalili to, kako je dvema mladima puncama uspel tak posel, da sta se sami potrudili in jima malce privoščili to srečo, se bo tipičen slovenček obdregnil takoj ob rute, pa ...prikaži več ob tipično foušijo in to kako je to v Arabiji, ker pač - god forbid.

    • satir 14:06 25.september 2018.

      Če smo Slovenci spoštljivi do drugih kultur in se prilagajamo ko pridemo tja na obisk, ne pomeni da smo hlapci. Če drugi pridejo k nam in se ne prilagodijo, pomeni samo da so nespoštljivi in neprilagodljivi oni. Z nami je ...prikaži več vse v redu. Če je nekdo lepo vzgojen, ne pomeni da je bedak, če pozdravi mimoidočega namesto da ga pljune, kaj pravite... In ja seveda, čestitke našim mladim. Zaradi sposobnosti in prilagodljivosti bodo nekaj dosegli, to jim privoščim za razliko od sovražnih neprilagodljivcev.

  • jakec1575 18:56 25.september 2018.

    manever slovenskega proizvajalca je listi slovenski krpanovski nategunski manever. skoda, ker novinar ne zna izvohati za koga gre. Ker tak direktor mora leteti vceraj. puncam pa samo zelim, da se bodo arabci državli dogovorov, skrbno pazite na formulo. Ker vas ...prikaži več ne zasledujejo le tile, ampak se veliko drugih vohljacev, ki skrbijo za gospodarsko spijonazo. to ni hec. v tem so veliki denarji. kitajci ne spostujejo patentov recimo. Skratka. vrhunska ekipa. Naj vam uspe.

  • Jožef Koprivnikar 17:04 25.september 2018.

    Tehnološki presežek za pomoč pri dirkah s kamelami.Keš je važen.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:16 25.september 2018.

    Mene pa zanima zakaj sta si tedve Slovenki nadeli rute?? Mislim,da sta Arabcem podarili kaj drugega zato so kupili te kamelje dodatke!! Nekatere Slovenke so prava sramota svoje nacije!! Oblekli bi hudičevo opravo za šop dolarjev!!

  • ode 16:33 25.september 2018.

    Najbrž ni vse tako, kot piše, oziroma, kar sta izjavili. Če bi bilo to res, bi sedaj, ko se (?) proizvodnja začne v tujini, s slastjo objavili, za katero slo podjetje gre. Povsem drugače je, če nekdo prične proizvajati hrano ...prikaži več in pijačo za ljudi, ki se bo prodajala pri nas, ali pa hrana za določeno vrsto živali za določenega kupca v tujini, ki se nikoli ne bo prodala pri nas.

  • miki1234 14:41 25.september 2018.

    ko bodo kamele sredi tekme ostale brez energije, in zaostajale za ostalimi zaradi pomanjkanja "cukra" ... čas bo pokazal, če je nutricionistka imela prav ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.