Šport /sport/zimske-olimpijske-igre
2584 ogledov

Slovensko srebro, a tudi naše

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomislav 14:35 15.februar 2018.

    Brez zamere Hrvati, ampak lahko vam je hudo, meni bi bilo na vašem mestu tudi. Lepo od vseh, ki Jakovu kljub temu privoščite.

  • Pepe007 14:55 15.februar 2018.

    Jakov je to medaljo najprej osvojil zase, ker on je garal zanjo in njemu je bil ob rojstvu danega tudi dobršna mera talenta. Čast pa si Slovenija in Hrvaška lahko enakomerno razdelita. Če si jo bodo prištevali tudi Hrvati, jaz ...prikaži več zaradi tega ne bom imel ne več, ne manj.

  • mižimaži 16:54 15.februar 2018.

    Kje pa so zdej vse tiste pichkice ki so v izboru zastavonoše pljuvali po NAŠEM Jakovu ??? Marš golazen...poskrijte se v svoje sive podganje luknje...

  • Tadej 15:51 15.februar 2018.

    Nic novega...saj hrcki si itak samo znajo lastit uspehe drugih, ki so do tega prisli z lastnimi zuli.

  • lotus 08:44 17.februar 2018.

    Tadej,,,višek inteligence,,,,kateri so to drugi saj sam eden in edini..majstor JAKOV opaaaa

  • lotus 08:46 17.februar 2018.

    O lastinjenju pa,dej malo premisli,po moje imaš tenzije kot so jih pred leti imeli še nekateri,nič nebo,žal,Lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.