Magazin /magazin/vip
32905 ogledov

Slovenska estrada: Kdo koga vara?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 07:44 28.februar 2018.

    Članek na podn-nivoju Ane H. Fetiš. Zbrišite jo že enkrat s tega portala, ker to res ni za nikamor.

  • morček 09:01 28.februar 2018.

    ,,Za zlobne govorice nima preveč časa, ker se pripravlja na koncert...,, je napisala ,,novinarka... Kako je pa kaj s časom za človeško potrebo po hranjenju, odvajanju a za to zaradi koncerta tudi nima časa? Je res že čas, da to ...prikaži več polpismeno pisunko umaknete.

  • kapibara1 11:36 28.februar 2018.

    O Rebeki se pa ni razpisal, ko je pravila, da takrat pa še ni imela take frizure ( filmček posnet v Mons-u )

  • Vesna Dolšak 13:49 28.februar 2018.

    Pa kaj sploh koga briga, kdo koga vara in kdo koga ne? Ni to njihova stvar?

  • ginko 12:52 28.februar 2018.

    Zadnji čas je, da se slovenski narod , predvsem srednja generacija, začne brigati za svoje osebno življenje, ker jim teče voda v grlo. Pred upokojitvijo, bo ta generacija že po vodo.

  • Majazmaja 15:57 28.februar 2018.

    Ana H. Fetih, a res nimate nobenega dostojanstva, da pišete take bedaste članke?

  • Lovebites 08:18 28.februar 2018.

    Ja,Saska,dream on....pljuvala sem si v obraz (ceprav mi ni jasno,kako sam sebi pljunes v faco)ponos teptala....Me zanima,ce ti je bila tudi takrat zafrkancija,ko si izvedela.Sicer pa,ni prav lepo komentirat,ampak ce ze vrzete kost,pa pac napisemo dejstva.

  • rogixl 09:45 01.marec 2018.

    Se bojim, da dobim sladkorno.

  • tady 11:12 28.februar 2018.

    Joj,mene pa zanima le zakaj se sploh kdorkoli spušča na takšne nivoje s komentarji. Ne berem jih dostikrat, a vsakič ko jih je isto...vsak drugi komentar je namenjen tiskarskim in vsebinskim napakam člankov kar resnično mislim, da je smešno.Kar pa ...prikaži več se tiče samih komentarjev pa...le pljuvanje,žalitve,negodovanje.Žalostno.Ker mislim,da nihče od nas ni popoln,tako kot tudi nihče nima idealnega življenja.Zakaj se potem spuščati na tak nivo z obrekovanjem in obsojanjem vseh in vsakogar? Lep dan želim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.