Slovenija
52 ogledov

Slovesnosti in prireditve po vsej Sloveniji

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Scott 10:57 26.april 2014.

    Zopet se bo trlo starih inkontinenčnežev v ponošenih, od moljev pojedenih suknjičih s totalitarnimi simboli na prsih; skratka maškarada bo.

  • lukaz 13:16 26.april 2014.

    Ti bi očitno raje pel ''Deutchland uber alles''.Še premal izdajalcev so pobili, ker se očitno spet vračate!!!

  • dragec 09:24 26.april 2014.

    HA...HA...HA IN SLAVNOSTNI GOVORNIK JE JANEZ JANŠA

  • mirko 18:23 26.april 2014.

    Ja res je, tudi nemško govorim poleg slovenskega jezika. Za to me je prisilila ekonomska situacija v Sloveniji. Sem Dunajski hlapec za 3.000 evrov na mesec, za isto delo sem v Sloveniji bil plačan 760 evrov, bruto, da se razumemo. ...prikaži več Tukaj v Avstriji se ljudje sploh ne obremenjujejo z nostalgijo za Hitlerjem in nacizmom tako kot se v Sloveniji z nostalgijo za Titom in komunističnim totalitarnim režimom. Upam da vam ne bo uspelo, kajti za take v EU ni prostora.

  • mirko 09:53 26.april 2014.

    Ne, to je vaš praznik, praznik komunistov, udbovcev, rdečih zvezdašev. Praznik tistih, ki so po 2.sv. vojni pobili na sto tisoče svojega lastnega naroda, brez sodnih procesov, samo zato, ker so bili na napačni politični strani. Na tisoče lastnega naroda, ...prikaži več ki so imeli isto kri, so žive zmetali v kraške jame in jih sezidali v rudniške rove. To delo se bo poveličevalo 27. aprila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.