Slovenija
5919 ogledov

SMC dal košarico Šarcu, preštevajo "Janševe" poslance

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 21:08 12.februar 2020.

    Me prav zanima, če bo moška sestra zapustil SMC in kozjanskega runkla ter si poiskal novo stranko za naslednji mandat.

  • maresem 10:11 13.februar 2020.

    Kaj je levaki, se vam razblinjajo mokre sanje?

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 20:13 12.februar 2020.

    Kaj se to dogaja z levo koalicijo?Ja,saj sem v šoku.Saj so zatrjevali,da ne z Janšo.Vsi po vrsti. Cerar,da bi šel z "kriminalcem"v koalicijo.Ko je za vladavino prava,za konstruktivni dialog.Ne vem, obžalujem njegovo odločitev.

  • Avatar Leon
    Leon 08:09 13.februar 2020.

    Kolarjeva je zagrozila z razkritjem nečednih poslov na Vzajemni v kolikor SMC pristopi k SDS. Pričakujem ,da NPU sproži prijavo zoper Kolarjevo saj gre za prikrivanje kaznivega dejanja . V nasprotnem je potrebno kazensko ovaditi ministrico Katičevo ! Na inšpektorje ...prikaži veče se ne gre zanesti .

  • Avatar Leon
    Leon 08:12 13.februar 2020.

    Berem skupina državljanov ; Žiga Turk, Marko Voljč, Jordanova .....prebiram kaj striček GOOGLE zapiše ob njihovih imenih . Groza .

    • maresem 10:10 13.februar 2020.

      Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:52 13.februar 2020.

      Boli me k***c,kaj si ti Leon.Zaradi mene, če se mečeš ob tla,lahko si krokodil,slon. Sila silu lomi(poglej moj nov logotip).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.