Slovenija
22 ogledov

SMC jutri z NSi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 22:03 23.julij 2014.

    Kaplar ima pa all inclusive dopust na Dolenjskem. Plačamo mu ga pa davkoplačevalci.

  • Žurnalček 21:48 24.julij 2014.

    Jebo te Bog in Alah skup !

  • KLOBO 17:03 23.julij 2014.

    36 fdv-JEVCEV bo SLO pognalo po začrtani poti Alenke Bratušek, torej v propast !! SMC-jevi poslanci so nabrani iz "ansambla "fantje iz vseh vetrov", sploh se ne poznajo, oz. cmerar sploh ne pozna svojega parlamentarnega moštva. To bo pa res ...prikaži večs ekipa za rešit sLO, he, he,.. No namesto, sestavljanja vlade , si je Cmerar privoščil letni dopust, seveda SLO gre najbolje, če nima ne vlade, ne teh bedancev,

  • Uros Bukovec 23:19 23.julij 2014.

    Mimogrede volil sem cerarja , pa naj naredijo koalicijo ki bo reševala probleme in jih ne ustvarjala tako kot je bilo od leta 2004 naprej. Kar se še rešit da seveda.seveda pa moram Cerarja pozvat k SVETOSTI IN KESANJU, ...prikaži več tako kot vse ostale. In da se obrne stran od greha , poželenja, mesa itd. No dobro, mogoče me bodo pa že danes banali , saj so Jezusa tudi . In Jezus je rekel, če so mene sovražili bodo vas tudi.

  • Uros Bukovec 23:14 23.julij 2014.

    Banali so me iz siola in iz 24 ur , ker sem napisal da je metal kampa čaščenje zveri in satana . Upam da ker ne misli da je to čaščenje Boga hehe. No ker danes ne mara nihče resnice ...prikaži več , sem šetukaj da me še tu zbrišete in peljete ljudi v pogubo ali pekel. bomo videli kako dolgo boste vzdržali da me ne IZBRIŠETE hehehe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.