Slovenija
23 ogledov

"Smo žrtev varčevalnih ukrepov"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 04:50 13.november 2012.

    ja tudi policija ima nalogo ,kot vsak posameznik da uzdržuje demokracijo...kaj pomeni tudi policija ima nalogo da v red spravlja tvoje rojake ..dragec!! Cigan??

  • Stolp 22:41 10.november 2012.

    Žrtev ste?...a booogi!Boooogi ste res booooogi

  • dragec 08:40 12.november 2012.

    Ti si cigan, ki bi s policisti vzdrževal demokracijo - butec???

  • xy 19:03 12.november 2012.

    Bog na duhu si ti Stolp

  • trojka 08:18 13.november 2012.

    ... policija svoje delo naredi, poda prijavo, zbere dokaze... sodišče pa vse zkupaj zavrže... ali je sodstvo v k...., ali pa je naša zakonodaja namensko polna lukenj (mmm, le zakaj?)

  • feferon 13:43 06.december 2012.

    Ah dajte no.Največ velikih lopovov je prišlo iz vrst policije. Pa se tistim redkim opravičujem.Ker to, da ta poklic opravljaš s srcem moraš bit mal mazohist. Bolj delaš bolj te jebe,jo.Plače nikakve, zato vidijo zaslužek v sodelovanju s kriminalci. Da ...prikaži več Da pa to paše katerikoli vladi, ki smo jo imeli do sedaj je pa tak al tak jasno. Ti meni jaz tebi, ane...

  • feferon 13:45 06.december 2012.

    Ja , pa kaj tista predčasna penzija za njih še velja ali ne . To me še zanima. Mogoče gre veliko radioaktivnih materialov čez Slovenijo, pa morajo bit vedno zraven.

  • privat 22:54 08.december 2012.

    kaj jokajo ti policaji?? Naj grejo z delom služit kruha ,da vidijo čigavo uniformo so nosili...

  • Žurnalček 02:00 07.december 2012.

    Ja probite dvigent kazni za prehitro vožnjo, k Kangler. Za 5 kilometrof prehiter 1000€ , za 10kilometrof 2.000 € Za 20 kilometrof pa 5.000 evrotov. Nisem vam jaz rekel da nas zdresirajte, zdej pa jokate , da nimate za plače! ...prikaži veče! Mogoče se bi šli pa kupončke z popustom prodajat na internet . Jaz bi prec kupil eno kazen za 100 evrotof z 60% popustom ! Razmiselte !

  • privat 09:43 11.november 2012.

    Božja kazen gospodi miličniki... Šrot ,balkanski bojevniki,Viator,Interevropa,problem ciganov...ja treba je delat in vzdrževat demokracijo....

  • graff 16:32 11.november 2012.

    Ja res zanimivo, kaj je ,,javni sektor,,?? V zdravstvu rastejo plače in število zaposlenih, enako v šolstvu, odpuščajo pa samo v ,,policiji,, kjer tudi plače strmo padajo, hallooo, a so samo policaji v javnem sektorju???. Kdo zavaja že 20 ...prikaži več0 let z javnim sektorjem se tudi ve, politika mar ne. Zanimivo, policajev je bilo l. 1991 skoraj 10.000 danes jih je 7.500 se pravi četrtino manj, takrat je javni sektor štel okoli 63,.000 duš, danes pa že rekordnih 163.000. KDO KOGA FARBA V TEJ DRŽAVI????? ZAČNITE PRI POLITIČNIH PARKIRIŠČIH ZBLOJENCI, ZA ZAČETEK PTI 197 KOMISIJAH VLADE, AGENCIJAH, DIREKTORATIH, ZAVODIH, RAZNIH BOG GA VEDI ,,KVAZI,, ZNASTVENIH INSTITUCIJAH, NADZORNIH SVETIH IN UPRAVAH PODJETIJ IN BANK V DRŽAVNI LASTI (ZARADI NIH SMO V DREKU) IN POVSOD TAM, KJER SE JE V ZADNJIH 10 LETIH NENORMALNO POVEČALO ŠTEVILO ZAPOLENIH IN PREDVSEM NEHAJTE ZAVAJATI JAVNOST!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.