Slovenija
5552 ogledov

Smrt 28-letne nosečnice ni povezana s cepljenjem

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 20:39 01.oktober 2021.

    To se lahko opiše tudi" tam, kjer je dim, je bil morda tudi ogenj. In, ko ne veš točno ustanoviš komisijo. Potem je, njim in javnosti zadoščeno.

  • Avatar jate
    jate 21:00 01.oktober 2021.

    BLABLABLA,kaj se zdaj ven vlečete,upam da si svojci izborijo pravico in vas potamanijo,matr ga ni sodišča....itak da je s ceplenjem povezano...kdo še dandanes tako umira pri nosečnosti...še bantu črnke preživijo..

    • Jernej65 23:27 01.oktober 2021.

      jate, a si sploh prebrala članek, še mogoče našla kakšno drugo informacijo o tem primeru, recimo malo razmislila, malo povezala redoslednje dogodkov? Najbrž ne. Takoj si se zadrla na forumu, ker najbrž slabo slišimo, in s tem pokazala da si ...prikaži več najbrž pri porodu na glavo padla. Kak to da ne raziskuješ kateri zdravnik je bil zraven in je odgovoren za tvoje psihične težave. Mogoče ti celo odškodnina pripada. Daj no.

    • Avatar jate
      jate 06:06 02.oktober 2021.

      pravijo in dokazal si,da tisto kar pripisuješ drugim si sam. ,želiš prikrit da si res teslo,zato s prstom kažeš na druge...sicer pa sem komentirala članek in kaj drezaš v moj komentar,ko te nisem nič uprašala...komentiraj raje članek-

    • Jernej65 08:29 02.oktober 2021.

      Kakšen dan nazaj si ravno ti prva dregnila v moj komentar in te ravno tako nisem nič vprašal. Delaš ravno to, kar očitaš meni. Celi dan visiš na Žurnalu in samo čakaš na vsak prispevek, ki se tiče covida in ...prikaži več potem vsa zblojena, kot kura brez glave trosiš neke neumnosti. Zamisli si, da bi vsi slovenci bili takšni kot si ti. Bil bi divji zahod brez policije, brez zdravnikov, brez stroke in živeli bi v jamah in se še vedno imenovali Neandertalci.

    • Avatar jate
      jate 17:50 02.oktober 2021.

      jernej ravnokar prišla iz službe in nisem cel dan na žurnalu,kadar več pišem sem ponavadi takrat fraj...ti penzionist pa si ljubosumen na delavce...in kaj ti sploh veš o meni kakšna sem,da tako sodiš...in ja bilo bi supe če bi vsaj ...prikaži več polovico Slovencev razmišljalo s svojo glavo,kot jaz...ne pa da mi drugi solijo pamet.

    • Jernej65 00:17 03.oktober 2021.

      Sem slišal da med tvojimi prijatli razsaja neka posebna gripa. Baje zbolevajo samo anticepilci. Neki estradniki menda. Neka Saška, pa ena Špelca. Neko posebno obliko baje imajo. Na NIJZ so rekli, da ne vedo kaj bi lahk blo, da še ...prikaži veče takšnih primerov ni blo. A veš mogoče kaj bi lahk to blo? Pač sam vprašam, ker pač baje razmišljaš s svojo glavo.

    • Avatar jate
      jate 04:34 03.oktober 2021.

      res si bogi ,mi se smiliš

    • Naklonsky 10:28 03.oktober 2021.

      Jate je priznana doktorica znanosti s podrošja Facebook raziskovalnih institucij in vaških gostiln. Spoštovanje prosim!

    • Avatar jate
      jate 16:15 03.oktober 2021.

      naklonski sploh nimam FB toliko v vednost

  • vzev 21:57 01.oktober 2021.

    Sprejet v bolnico en dan po cepljenju, pa to 100% ni od cepljenja. Umreš 28 dni po tem ko si imel potrjeno okužbo za kovid, pa je to 100% smrt zaradi kovida, pa tudi če te povozi vlak. Pač totalna dvoličnost.

  • djdj 08:44 02.oktober 2021.

    V Novi Gorici ni bolnišnice! Je v sosednji občini; šempeterska bolnišnica. Občina Šempeter-Vrtojba!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.