Svet
17 ogledov

Smrt 69-letnika sprožila val nemirov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 20:13 23.maj 2013.

    Gledu par let nazaj oddajo kjer je ravnatelj neke Osnovne šole v Stockholmu razlagal kakšne probleme ima s priseljenci ipd. nakar ga novinar vpraša koliko ima šola skupaj učencev, odgovori nekje 1000, in koliko od teh 1000 je pravih švedov, ...prikaži več ravnatelj odgovori 2 :)Bila je to oddaja na Discovery channel nekje 2 leti nazaj.

  • Boschtjan Zupanchich 19:00 23.maj 2013.

    Nadvse E-Nostavna Rešitev : Odseliti jih Natanko Tja, Od Koder so se priselili - Beri priskledili - prislinili !!!

  • Ferluci 07:31 24.maj 2013.

    Tudi na Dolenjskem Švedi delajo pravi p* zda* rije

  • Ferluci 07:33 24.maj 2013.

    :) Je z našimi Švedi kaj drugače?

  • Gigii 08:25 24.maj 2013.

    http://www.youtube.com/watch?v=ZABSyFzl_98 tule pa je link

  • Boschtjan Zupanchich 15:21 24.maj 2013.

    Propad civilizacije se že kaže z povečanjem nasilja , ...

  • Gigii 08:24 24.maj 2013.

    tale posnetek si poglejte. prikazuje lepote multikulture na švedskem. in je noter tudi posnetek katerega je omenil jozek D.

  • Chazy Chazz 18:08 23.maj 2013.

    bil sem na Švedskem in vsi ti ljudje od Maročanov Gancev Nigerijcev imajo šanso se šolati in delati kar jim oblasti tudi ponujajo samo problem je v temu da nočejo delat vse kar delajo je ropajo pa prodajajo droge v ...prikaži več parkih aja pa še to me bode v oči zj če delaš štale pa ne spoštuješ zakonov kar so tam gori dost strogi pol ti pa pride črni prijatelj pa ti reče samo zato ker sem črn ne dobim dela jaa če lahka tvoj kolega dela pa ista barva kože to je ta bleda logika teh priseljencev drgač je pa ta podatek napačen 20% je pač temnopoltih med njimi pa več kot 10% ilegalnih priseljencev !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.