Svet
21968 ogledov

Smrt hrvaškega novinarja: Niso ga želeli hospitalizirati

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 18:50 06.avgust 2022.

    Jernej65 .... verjetno si spregledal, da je imel cel kup avtoimunih bolezni..Sicer pa ne glede na to kaj je bilo vzrok smrti je nedopustno, da so mu odtegnili medicinsko pomoč...

  • popokatopetl 22:05 06.avgust 2022.

    Zdej ne vem a gre tu za splošno malomarnost do bolnikov ali za maščevanje necepljenim...

  • jakec1575 08:10 07.avgust 2022.

    Slo je za mascevanje novinarju,ki je raziskoval packarije. Tudi v hrvaskem zdravstvu. O kbc split pa samo. Leglo nesposobnosti. Nosecnice mucijo, odnos za pejt v rit. Bolje, da se vam kaj ne zgodi tam doli. Imejte coris in via helikopter v slovenijo

  • Igor Jurše 23:32 06.avgust 2022.

    Ravno on bi se moral cepiti.Seveda ga ni junaka..sam bi se pač moral odločiti.Bi bilo pa fino vedeti za njegov odnos do covida in cepljenja.Sem prepričan da je kot novinar storil vse da bi se ljudje cepili če se že sam ni mogel.

  • Jernej65 18:47 06.avgust 2022.

    Tudi pri nas je kar nekaj covid bedakov, ki še kar nočejo dojeti, da ta okužba pri nekaterih pa le ni tako nedolžna.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 19:04 06.avgust 2022.

      Zaradi nekaterih se pa že ne mislim cepit,pa če se bom stegnu je to moj problem

    • Jernej65 19:27 06.avgust 2022.

      Kdo te pa sili na cepljenje, samo drugim ne soli pamet, ki se za to odločijo.

    • rd2dmk2 19:46 06.avgust 2022.

      jernej65 če se ti ne da v detajle brat članka, potem se odreći tudi svojim komentarjem. oseba je imela težave, mogoče se je celo želele cepit, pa se smela. in na kratko ... če bi jo konkretno zdravili v bolnici, ...prikaži več z nekim slabim golfom -- mislim ventilatorjem in s še z vsemi postopki za njegove stalne bolezni, bi na koncu se srečno izšlo. tako se pa zaradi zdravniških napak in neodzivnosti ni.

    • Gandi123 20:42 06.avgust 2022.

      Raje sem zdrav covid bedak, kot pa mrtev CEPljenEC. Enako kot praviš drugim velja zate Jernej65. Ne soli ljudem pameti! Ali se bo oseba cepila ali ne je njegova izbira, ne kovid posiljevalske mafije!!!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 20:51 06.avgust 2022.

      Jernej65,kaj pa žališ vsevprek zarukanec presneti,to kar pišeš je isto kot siljenje v cepljenje

    • Jernej65 22:38 06.avgust 2022.

      Uporabljam izraze, ki jih covid teroristi uporabljate na veliko. Preberi si malo komentarje, ki jih pišete. Terorizirate večino, ki ne misli tako kot vi. V Avstriji je oseba naredila celo samomor zaradi takšnih izmečkov, ki so ji grozili. Pometite malo ...prikaži več pred svojim pragom. Nobeden vas v nič ne sili, stroko pa pustite delati in jo vsaj malo spoštujte, saj je pametnejša od vaših veleumnih kletnih ugotovitev.

    • rd2dmk2 07:04 07.avgust 2022.

      Jernej65 še enkrat ti bom odgovoril, oseba, ki je v A naredila samomor je predhodno sama izvajal teror, nad svojimi ne pacienti, - varovanci ! in še tole o tvoji tolk opevani A, pred dobrega pol leta so uvedli teror ...prikaži večr z obveznim cepljenjem, denarnimi kaznimi in celo arestom v hišni obliki. pol leta zatem , pa je ista oblast dovolila, da pozitivni hodijo okoli kjerkoli, samo da imajo maske ( niti rokavic ne rabijo) in primerjaj, zdrav ne cepljen v arestu- bolan z masko svoboden. sem te zmerjal ?

    • Jernej65 08:17 07.avgust 2022.

      Oseba v Avstriji je opravljala svoje delo. Za ukrepe, ki jih je sprejemala vlada ni bila ona kriva in ni izvajala nobenega terorja. Tudi pri nas ne bo šlo čisto brez ukrepov. Je ogromno ljudi, ki določene ukrepe tudi zahtevajo. ...prikaži več Potrebno je pa ravnovesje med njimi in da so premišljeni. Ob vsaki najavi kakšnega ukrepa ste že v zraku in zmerjate vse povprek. Preberi malo komentarje za nazaj, ki jih pišete. V Sloveniji je 2 milijona ljudi in ne samo par proti covid bedakov.

    • Gandi123 15:26 07.avgust 2022.

      Jernej65, oseba ki naredi samomor je za v bolnico, vendar kot pacient, ne zdravnik! Verjetno njena psiha ni prenesla, da je z cepljenjem naredila toliko škode ljudem! Kje na spisku covid fašističnih plačancev si, da delaš tako reklamo za smrt? (cepljenje)

    • Jernej65 17:38 07.avgust 2022.

      Gandi123, nehaj srat in obsojat 95% ljudi, ki razmišljajo drugače od tebe. Ste skoraj vsi po vrsti tu gor za psihiatrično bolnico. Ste resni bolniki.

    • Gandi123 21:49 07.avgust 2022.

      Jernej65, koliko 🐑 se je cepilo? Dobra polovica, od teh večina zaradi koristi (PCT), ne ker bi verjeli in zaupali covid nategunski mafiji! Jaz ne obsojam nikogar tako kot ti! 😂🤣😂 ne vem, kje si dobil 95%? Si mogoče dr. Krek?

    • Jernej65 22:23 07.avgust 2022.

      Ne obsojaš nikogar in govoriš o nategunski mafiji in o ovcah, o fašističnih plačancih. Nisem govoril o številu cepljenih, govoril sem o 95% ljudi, ki se obnašajo racionalno in obsojajo takšno razmišljanje, ki ga vsiljujete nekateri tu gor. Tudi jaz ...prikaži več se še zdaleč ne strinjam z vsem, kar se je sprejemalo okrog covida. Ljudje so imeli izbiro. Lahko so se cepili ali tudi ne. Nobenega se ni sililo. Ne rabiš pa biti aroganten do zdravstvenega osebja, ki je rešilo marsikatero življenje.

    • rd2dmk2 08:07 08.avgust 2022.

      jernej65, ljudje niso imeli izbire. če mogoče pri nas to tolk ne velja, pa ravno avstrija ni dal izbire. če se nisi cepil si plačal kazen. pa si lahko bil za na Luni. in tudi pri nas je bilo nekaj ...prikaži več prisile. si popzabil na delodajalce in celo na ene, ki so podkupovali z plačilom nekih storitev. ali pa grozili z odpovedjo. sorry se ne spomnim primera da bi kdo grozil da bo odpustil cepljenega. ljudje so umirali, ker ni bilo druge možnosti. in tudi ni bilo zdravstvene presoje. obnovite pozabljeno

    • Gandi123 08:13 08.avgust 2022.

      Do koga sem aroganten, v mojih zapisih nisem našel arogance, bi pa lahko bil! Recimo do polno cepljene Beopicke, ki je zbolela za kov.dom, do polno cepljenih "strokovnjakov" iz vrha NIJZ, ki so ravno tako zboleli, do covid zdravstvene mafije, ...prikaži več ki si je na račun davkoplačevalcev financno opomogla in pokupila ogromno nepremičnin....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.