Svet
1408 ogledov

Donald Trump in Kim Džong Un za isto mizo? Da, še pred začetkom poletja.

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • chicar 10:09 09.marec 2018.

    Če bi uspeli to srečanje pripeljati k nam, bi Slovenija lahko postala zelo dobro okolje za reševanje takšnih mednarodnih konfliktov ali perečih tematik, čeprav bi nas lahko lastna problematika z južnimi sosedi tudi grdo zasenčila, kar pa ni primerljivo s ...prikaži več tem kaj lahko mednarodna razpoznavnost sicer doprinese, probajmo se ponuditi zakaj pa ne!?

    • Avatar praufo
      praufo 12:24 09.marec 2018.

      ma daj ne seri, lepa ideja, ampak mi smo niko i ništa, za kar so poskrbeli politiki, da ne bi našteval, sicer pa, ne vidim koristi, razen medijev in neznanskih stroškov za varnost, pr, in ostalo sranje, ... slovenijo pozna ...prikaži več cel svet (korejcev je preveč za Bled), če imaš kaj prodat, prodaj, samo da ti ne bo zmanjkalo, potem boš neresen ... mislim, da se nima smisla ven metat, ker nas najdejo, vprašanje pa je koliko je od tega biznisa, sam slovenc bi vedno fehtal "a lahko kej zrihtaš?" ... to je to

    • chicar 08:13 12.marec 2018.

      Ne vem sicer kaj pravi statistika turizma, ker zadeve ne spremljam, sem pa mnenja da se da našo državo odkrivat tudi drugje ne samo na Bledu, v Postojni in Ljubljani, čeprav Ljubljano obožujem, mislim da bi lahko bilo odkrivanje Prekmurja, ...prikaži več, Logarske, pa dolenjskih krajev, Štajerske in še marsikaj veliko lepše. Strinjam se, da so posamezniki v političnem prostoru poskrbeli za očrnitev dežele, ampak vseeno, črnogledost in negativizem nas ne bosta presedlala v boljšo smer. Žal mi je, da imaš tako n

    • chicar 08:14 12.marec 2018.

      negativen pogled na stvari, v veliko tvojih odgovorih to prepoznam, ampak mislim da si boljši - verjamem da si.

    • Avatar praufo
      praufo 09:49 12.marec 2018.

      ne vem kaj hočeš povedat, moje mnenje je realno, dejstvo je, da se stalno govori o neki prepoznavnosti in fehtanju za visoke obiske, pa sej nismo z marsa, ... lepo bi bilo, da fehtarji povedo kaj pričakujejo, a še bolj ...prikaži več polne sobe, morje, bazene, sploh pa še bolj polne ceste ... sej maš prav, ampak zavedat se je treba, da smo butična državica in zato je tudi turizem lahko znotraj teh meja, se pravi butičen

    • Avatar praufo
      praufo 09:52 12.marec 2018.

      pred leti so se nekateri mojstri župani ven metal z idejo o olimpijskih igrah treh držav, kmalu je vse potihnilo, ko se je začelo operirat s številkami, ... no sedaj, ko je Koreja dala skozi ta projekt, me zanima mnenje, ...prikaži več ker številke so res ogromne, tudi za tako državo, ki je svetlobna leta pred nami, pa rezultat je izguba ... toliko o prepoznavnosti

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 12:18 09.marec 2018.

    Čakam čas, ko se bo denuklearizirala največja zdraharska sila na svetu - ZDA in NATO lutka.

  • Franjo Erman 19:08 09.marec 2018.

    prišlo bo do izmenjave mnenj o frizurah

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.