Slovenija
16875 ogledov

So vas med epidemijo kaznovali? Denar vam morajo vrniti!

Komentarjev 83
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 12:53 29.julij 2022.

    Točno to, smo tukaj trdili "teoretiki zarot" , da je vse skupaj neustavno in nezakonito..in bili seveda popljuvani od prikletnih zarukancev...Pričakujem opravičilo, verjetno zaman,,:))...Se pa sedaj poraja drugo vprašanje in sicer kdo bo odgovarjal za nezakonito torturo in grožnje, ter ...prikaži več posledice le tega ?! Gre seveda za retorično vprašanje...

    • blayo 15:24 29.julij 2022.

      Ne, teoretiki zarot ste trdili da je korona neustavna in nezakonita. Kar je neustavno in nezakonito je pa povedalo ustavno sodišče in sicer, da so bili odloki premalo in da je potrebna zakonska podlaga. Odgovarjali bomo državljani. To da ti ...prikaži več praviš "Saj sem vam govoril!" nima nobene teže, ker si to govoril samo na tem forumu.

    • Ender3 15:40 29.julij 2022.

      blayo zavajaš @luckyss je, aktiven tudi na drugih forumih . Ima trdna, realna stališča in od njih ne odstopa.

    • blayo 15:46 29.julij 2022.

      Saj to je problem, kaj ti flancaš po forumih nima nobene teže. Lahko pa vidva oba skupaj seštejeta vse svoje pluse po forumih in jih gresta h notarju overit ter potem na podlagi tega poskusita prevzeti oziroma nastaviti svojo oblast, ...prikaži več ki pa bo čisto nekaj drugega in pred katero se bo korona sama skrila.

    • Avatar luckyss
      luckyss 17:18 29.julij 2022.

      Če sva (smo) pripomogli, da so vsaj nekateri posamezniki začeli razmišljati s svojo glavo, smo naredili veliko, ker se resnica širi tudi ali predvsem po spletu..Seveda določeni ste pač preveč zarukani, da bi videli širše, ampak tudi takšni morate biti, ...prikaži več, da ne bosta župnik in Janez osamljena..

    • Ender3 18:37 29.julij 2022.

      blayo ti si svoje maloumje in politično indokrinacijo že overovil na forumih. Midva vsaj nisva politična agitatorja, predvsem pa nisva rekrutirana, da širiva protiplačilu enoumno propagando jajoševe klike .

    • blayo 19:21 29.julij 2022.

      Kaj pa ti vidiš širše laki? Zate je 1 + 1 = 3 ker razmišljaš s svojo glavo. Ender, seveda ne, vaju nihče nikoli ne bo rekrutiral, vidva sta brezposelna, vama jaz plačujem internet, da lahko afne guncata.

    • Boschtjan Zupanchich 20:42 29.julij 2022.

      Luckyass, ja, meni si sicer hotel pomagati odpreti oči, ker se te še spomnim od drugje, samo, vidiš, mi ni uspelo z tvojo pomočjo, ker sem rabil več kot eno leto in pol, da sem prišel do Spoznanja Koronaprevare . ...prikaži več So mi tudi drugi pomagali, pa je bilo tudi od njih bolj malo učinka. Na koncu mi je največ pomagala ravno Zloba od Janšota in njegovih Zlobnoneumnih Antislovenskih ukrepov , da sem Sprevidel to Prevaro Človeštva !!! ! !!!

    • blayo 12:00 30.julij 2022.

      Vi rabite pomoč šamanov🙈😂😂

  • Avatar Leon
    Leon 12:29 29.julij 2022.

    Država mora posamezniku, kaznovanemu na podlagi 39. člena Zakona o nalezljivih boleznih, vrniti že plačano globo, so sporočili iz Pravne mreže za varstvo demokracije (PMVD). Država smo davkoplačevalci ,ki se nismo strinjali s kaznovanjem . Kdaj bodo kaznovali odgovorne ?

    • blayo 15:20 29.julij 2022.

      Pa saj ti si odgovoren, ker si državljan. Če nočeš biti odgovoren vrni državljanstvo in se preseli kam kjer ne boš odgovoren.

    • Ender3 15:42 29.julij 2022.

      blayo, naprazno nabijaš, žališ, zganjaš demagojijo in šovinizem. Bedno početje !

    • blayo 15:48 29.julij 2022.

      ? Od kod si pa zdaj to privlekel? Saj vem ,vročina te zdela...

    • Ender3 18:44 29.julij 2022.

      blayo, biti šovinist pomeni širit kulturno, versko in nacionalno mržnjo, kot primer posta naperjen proti @luckyss, @Leon..

    • blayo 19:28 29.julij 2022.

      Ja boščki kako ste prizadeti zaradi mojih postov. Tukaj jokate non-stop pa grozite z nekimi pučističnimi idejami, ko vam povem da tako ne gre in ne bo šlo, ste pa užaljeni. Kulturno, versko in nacionalno sem vas zgleda čisto polomil.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 12:23 29.julij 2022.

    Pameten policaj ni tega počel (kaznoval) še omenil ne,tisti ki je, je pa utelešen SDS-ovec

  • marko345 13:03 29.julij 2022.

    Ma je treba en referendum za to, da se kaznuje Sds in Nsi, ter vso bivšo vlado, za nezakonitost, in nevestno ravnanje, ter, da se jim prepove kadarkoli še biti na javnih funkcijah, ker obstaja velika verjetnost, da bi nezakonitosti ...prikaži več počeli ponovno. Amen

    • blayo 15:18 29.julij 2022.

      Ne bo šlo. Na referendumu se odloča o ustavi in ostalih pravnih aktih. Torej kakšno naj bi bilo po tvoje referendumsko vprašanje?

    • Ender3 15:48 29.julij 2022.

      blayo, vprašanje za pravno stroko bi bilo, če lahko pravnomočno obsojeni sedi v DZ in vodi politično stranko, ki si jo osebno prisvaja, za rušenje parlamentarne demokracije.

    • blayo 16:00 29.julij 2022.

      Ne razumem kaj imaš v mislih z "rušenjem parlamentarne demokracije"? Kdo jo ruši? S čim? Poleg tega, kolikor jaz vem, po ZPos poslancu preneha mandat, če je bil v tekočem mandatu pravnomočno obsojen na nepogojno kazen daljšo od šest mesecev.

    • Ender3 19:01 29.julij 2022.

      blayo sprenevedaš se, če misliš da ne obstaja tudi parlamentarna avtokracija, kot želja sektaške klike. To bi bilo v praksi, da bi o vsem odločal posameznik , pravnomočni kazenski obsojenec in še psihosocialni bolnik povrhu. Kazenska neoporečnost bi morala biti ...prikaži več tudi moralni predpogoj . Tega očitno nihče ne spoštuje, ko gre za primer JJ. Pa upam, da mu ne pripisuješ dosmrtne imunitete do vsega kar dela in počne že 30 let in več..

    • blayo 19:35 29.julij 2022.

      Pa kaj zdaj JJja po zobeh vlačiš? Kolikor vem ni več premje in ni v vladi, poleg tega pa nima večine. In še vedno ti nekaj ni prav. Zahtevaš torej od novih parlamentarcev, da naj kršijo zakon in ga vržejejo ...prikaži več ven? Kaj točno bi zdaj rad, sploh te ne štekam? A si ti mislil, da ko bodo novi/stari spet prišli na oblast, da ga bodo pa kar kastrirali? Kaj pa on takega počne, česar drugi ne?

    • Boschtjan Zupanchich 20:35 29.julij 2022.

      Vse - ta nove in tastare Bo treba "kas3rat" !!! ! !!! Očitno ne bo druge rešitve.

    • blayo 12:03 30.julij 2022.

      Ne gre to v demokraciji, boš moral sistem najprej szamenjati v kakšnega bolj autoritarnega. Če si pa tega res močno želiš, se pa preseli na ukrajinsko fronto.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:59 29.julij 2022.

    No pa da vidimo, če bo šlo tako zlahka kot se bere.

  • Ivo 15:53 29.julij 2022.

    Sodišča dobro vedo po katerih členih je bil kdo kaznovan in naj avtomatsko vrnejo kazni. Vmes pa naj se tožilstvo posveti pisanju ovadb zoper odgovorne osebe. Gre za s strani sodišča prepoznano HUDO kršitev Ustave RS, kar ne more iti mimo nekaznovano!

  • rd2dmk2 13:32 29.julij 2022.

    mene na žačost skrbi nekaj drugega. ok je prav da se nepravilnosti vrnejo, samo kazen je bila 100 € recimo, sedaj pa bo mogoče treba najet advokata, pa naredit tožbo pa še kaj in bo celoten strošek 200 € in ...prikaži več kdo bo plačal razliko. žal mi državljani, SPET. veste včasih bi bilo bolje tole pustit tako kot je bilo, pa nekoga, ki je res kriv zato pošteno namahat. saj zato pa imajo nekateri pendreke. pa naj jih porabijo zdej.. sapralot, a nima noben neke komande in jajc da reče našeškat lumpe.

    • blayo 15:31 29.julij 2022.

      Za komando rabiš tudi zakonsko podlago. Za šeskanje tudi.

    • Ender3 15:54 29.julij 2022.

      blayo👎 očitno je bilo, da so inkasanti pretekle vlade niso imeli nobene pravne niti racionalne podlage. Popravljati sedaj nekaj za nazaj je, fikcija.

    • blayo 16:07 29.julij 2022.

      Pravna podlaga je bil odlok. To da odlok ni zadostna pravna podlaga je ustavno sodišče presodilo, ko je bilo vsega že zdavnaj konec.

    • Ender3 19:31 29.julij 2022.

      blayo res je, zakonitost ukrepov je bila namenoma obravnavana post festum. Če bi odločali promptno bi jih precejšni obdolžila da rušijo lastno vlado. JJ bi twiter dobesedno pregorel, ko je na takšen način vodil vlado.

    • blayo 19:52 29.julij 2022.

      Kurči se potem na US, ne vem kaj ima Janša s tem. Ti želiš mene prepričat kako zelo si bil prikrajšan do ne vem česa in kakšna krivica se ti je godila, hkrati pa pojma nimaš kako je bilo v ...prikaži več drugih demokratičnih državah.

    • Boschtjan Zupanchich 20:32 29.julij 2022.

      Blayo, vse dokler se boš moral po drugih zgledovati ker sam ne veš kako bi sploh Moralo biti, boš še na Slabšem kot v slepoti teme !!! ! !!!

    • blayo 12:10 30.julij 2022.

      Jaz sem precej samosvoj, malo jih je po katerih se zgledujem. Nihče v bistvu ne ve kako bi moralo biti, ima pa jasno vsak svoja pričakovanja. Jaz vem, da se moja pričakovanja nikoli ne bodo uresničila, vem pa tudi, da se tvoja ne bodo.

    • Boschtjan Zupanchich 23:36 07.avgust 2022.

      Zbloyo, ... ne sodi drugih po sebi, ker boš izpadel samo še bolj Zbloyen ... :-P

    • blayo 03:29 08.avgust 2022.

      Tele besedne igrice ti ne ratujejo ravno...

  • dani5 18:20 29.julij 2022.

    Saj to še lahko povrnejo, samo cepiva se pa ne da odstranit s telesa, ker se je prilepil na celice.

    • Ender3 19:44 29.julij 2022.

      dani5 👍 prav imaš !

    • Boschtjan Zupanchich 20:20 29.julij 2022.

      TOČNO TO !!! KAKO BODO TO POVRNILI , AKR NITI MILIJONI IN MILIJARDE NE ODTEHTAJO ??? !!! ??? IN TO ŠE PRI TOLIKIH NAIVNIH LJUDEH !!! ! !!!

    • dani5 21:17 29.julij 2022.

      Ender3 Ko bi spoštovali trdno znanost in dejstva , bi lahko normalno živeli naprej.

  • QSprm 13:49 29.julij 2022.

    Kaj ko bi ob tem vrnili se vse prejete dodatke in dvojne place. Pa kaznovali to zalego rezimskih placancev, ki si drznejo maltretirat lastno ljudstvo. Pravicno bi bilo in spodobilo bi se ce ze oblacimo in placujemo to falango izrojenih degenerirancev.

    • blayo 15:28 29.julij 2022.

      Vse ne, ker eni dejansko so delali več. Boš pa sedaj verjetno zelo težko dokazoval kdo je delal in kdo ne.

    • Boschtjan Zupanchich 20:28 29.julij 2022.

      Blayo, ne gre se samo za Delo, temveč za Načrtno Uničevanje ljudi z onemogočanjem Preživetja , in Uničevanjem narodnega Zdravja !!! ! !!!

    • blayo 12:12 30.julij 2022.

      O čem govoriš? O izsekavanju amazonskega pragozdu? Čisto tako mimogrede, narodno zdravje ne obstaja.

    • Boschtjan Zupanchich 23:35 07.avgust 2022.

      Zbloyo , .... pod " narodno zdravje" sem mislil Zdravje naroda . A je zdaj vsaj malo bolj razumljivejše ?

    • blayo 03:33 08.avgust 2022.

      A drugi narodi imajo pa drugo zdravje, ki ne more vplivati na naše? Daj zbudi se.

  • Željko 15:50 29.julij 2022.

    Draga vlada sedaj si mi povedala da od sedaj naprej ne rabim upoštevati nobenega pravila in ukaza več. Ker bo tako ali tako vsaka zadeva padla. Še enkrat več si PLUNILA v obraz ljudem ki so se trudili upoštevati in ...prikaži več pomagati pri reševanju krize. SRAMOTA

    • Ender3 19:36 29.julij 2022.

      Željko ti zagovarjaš, da po toči zvoniti je, prepozno ?

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 14:28 29.julij 2022.

    Od tožilstva čimprej pričakujem obtožnico za fašista Janšo in za Hujsa pujsa!

    • blayo 15:14 29.julij 2022.

      Kaj naj bi pa v njej pisalo?

    • PaPajapopi 15:48 29.julij 2022.

      blayo...obtožnica za izdajstvo domovine, koruptivna dejanja, kraja izposojenega denarja ( 8 milijard evrov ) in še bi lahko našteval.

    • blayo 15:50 29.julij 2022.

      Vse kar si naštel bi takoj padlo. Kdo je komu ukradel 8 mrd evrov?

    • Ender3 16:02 29.julij 2022.

      blayo zloraba oblasti, položaja in krizne situacije za ustrahovanje, represijo kot podlago za avtoritarno oblast bolanega posameznika. Po ustavi ima oblast ljudstvo in to je zloraba politikov na / v škodo državljanov.

    • blayo 16:12 29.julij 2022.

      Pa kdo je bil ustrahovan in nad kom se je vršila represija? A si ti malo blentav? A te slučajno niso pustili na sekret ko si imel drisko pa si zdaj užaljen? A nisi mogel v Špar po kilo kolerabe? ...prikaži več Praktično najmilejše pogoje V EU smo imeli.

    • Ender3 19:22 29.julij 2022.

      blayo, kaj si v informacijski blokadi, kaj nisi slišal za uživanje roglička, ki je bil na javnem mestu obračunan s 400€ kazni?. Če ne bi bilo nezakonite represije, potem ne bi bilo pričujočega prispevka in oškodovancev. Ne vem, kaj si ...prikaži več blentav ali ne veš kaj pomeni represija. Zaradi ukrepa PTC smo bili mnogi omejeni in ne zgolj zaradi kolerabe iz Špara. Kar se tiče milih ukrepov mi naštej države, ki so imeli policijsko uro kot, najbolj bizaren ukrep pretekle vlade.

    • blayo 19:43 29.julij 2022.

      Mnogi ste omejeni še zdaj. Policijske ure nikoli ni bilo. Zgleda sploh ne veš kaj je to policijska ura in je nikoli niti nisi bil deležen. Ti si še zdaj prepričan da je šlo za policijsko uro zato ker je ...prikaži več RTVSLO tako napisal. Drugače pa omejitev gibanja je bila vsaj v Italiji, Španiji, Nemčiji, Avstriji, naprej niti ne bom našteval. Zgleda kod da si ti v informacijski blokadi oziroma tvoj internet provider ti očitno blokira določene informacije.

    • Boschtjan Zupanchich 20:25 29.julij 2022.

      Blayo , ne bodi še bolj Zbloyen kot si že . Skoraj sigurno si še Cepec za povrhu. Šlo se je za prisiljevanje v cepivske strupe, samo, ti tega očitno še nisi sposoben razumeti.

    • blayo 12:15 30.julij 2022.

      Strupe? Naštej mi strupene substance v cepivu ter njihovo koncentracijo in mi povej še katerih od teh ni v Nutelli ali kremi za sončenje.

    • Boschtjan Zupanchich 23:33 07.avgust 2022.

      Zbloyo : Grafen Hidroksid, pa še nedavno nazaj so razkrili, da so za osnovne celice vseeno uporabili zarodke abortusov ... tako, da , če vsega tega še nisi vedel, si zelo podoben nepoučen Slep Zlobnež kot farmacevtske združbe Peklenskih Zlobnežev ...prikaži večv ki si pravijo da so neki "doktorji" !!! ! !!!

    • blayo 04:15 08.avgust 2022.

      Ne budali. Grafena v cepivih ni, ne vem kdo te je nategnil. Sem mislil, da boš omenil vsaj amino lipide, aluminij, fenol, formaldehid, ki dejansko so strupeni vendar v tako majhnih količinah za naše telo niso nevarni oziroma so manj ...prikaži več nevarno od etanola, ki ga zavžiješ recimo z enim pivom.

    • blayo 04:17 08.avgust 2022.

      Misliš abortirane zarodke? Kaj ima to veze s strupi? Bo po moje bolje da o rečeh, ki jih ne razumeš preprosto ne govoriš in ne pišeš.

    • Boschtjan Zupanchich 16:19 08.avgust 2022.

      @Zbloyo: Če so tebi všeč mrhovine in Človeška trupla pod Avro, potem tudi sam Duševno Nisi več daleč od trupla, materijalno-telesno pa ti itak sledi za duševnim, tako, da predvidevam, da si tudi dobro cepljen cepec.

    • blayo 23:20 08.avgust 2022.

      Skratka govoril si o nekih strupih v cepivu, naštel pa niti enega. Potem se pa ven vadiš z nekimi abortiranimi zarodki. To o čemer govoriš je bilo že zdavnaj ovrženo. Ni mi jasno kako nekateri po enem letu še vedno ...prikaži več na iste fore padate.

    • Boschtjan Zupanchich 14:17 09.avgust 2022.

      @ Zbloyo, če se ti zdi, da Grafen Hidroksid ni dovolj Škodljiv, potem zgleda tebi lahko samo še truga pomaga do spoznanja.

    • blayo 02:03 10.avgust 2022.

      Kje si ti grafen hidroksid dobil zdaj? Govora je bilo kvečjemu o grafen oksidu in tega ni notri, je bilo že 100x debunkano, ti pa še kar nasedaš ponavljajočim se pravljicam.

    • Boschtjan Zupanchich 07:24 10.avgust 2022.

      @ Zbloyo, ti žal še vedno Naivno nasedaš prevarantskim pravljicam o debunkanju . Skoraj sigurno si tudi sam cepljen cepec.

    • blayo 11:02 10.avgust 2022.

      Sigurno. In sigurno sem že večkrat mrtev.

    • Boschtjan Zupanchich 22:50 15.avgust 2022.

      @ Zbloyo : ja, če še nisi telesno mrtev, si pa Duhovno res Žal že Večkrat mrtev, zato se pa tega lastnega Problema nisi več sposoben Zavedati !!! ! !!!

    • blayo 23:58 15.avgust 2022.

      Daj še kakšen klicaj dodaj. Pa vse besede bi lahko začel z veliko, bi zgledalo bolj verodostojno...

  • Ivo 15:55 29.julij 2022.

    Sedaj je čas, da tisti, ki so odredili nezakonite ukrepe, tudi pokrijejo stroške izvajanja teh ukrepov. Jaša, prinesi položnice, da približno izračunamo koliko je to naneslo... Bo zemljišče ob obali dovolj??

  • vzev 17:01 29.julij 2022.

    Pravično, bi bilo, da prejšnja vlada iz lastnega žepa povrne vse kazni in tudi odškodnino, ter sodne stroške. Zakaj bi to plačevali iz davkoplačevalskega denarja, če pa so že navadni laiki vedeli, da je to neustavno in nima nobenega pogoja za kaznovanje.

    • Avatar torolino
      torolino 17:48 29.julij 2022.

      Pametnjakovič, počakajmo do jeseni, vlage, hladnega , teme...pa , da udari kovid in boste prosili za red in rešitve. Po vseh okoliških državah so bili lani še strožji ukrepi, vendar pri nas pa deluje primitivna jugo mentaliteta, ki se naslaja ...prikaži več na staro obenem pa se je fajn izkoristilo za prihod svobode .🤮

    • Ender3 19:50 29.julij 2022.

      trotolino boste prikletni pametnjakoviči zdržali do jeseni, bojda živite v polmraku, kot je tarnal veliki vodja v Bovcu. Če vam vzamejo še elektriko potem bo izgledalo kot, da ste v riti.

    • vzev 22:07 29.julij 2022.

      Sloveniji smo imeli ene najstrožjih ukrepov (ni enako ali zapreš, par milijonsko pokrajino, ali pa neko vas). Celo najdaljšo policijsko uro smo imeli, pa ni ta imela nobene zveze z epidemijo. In kar je najbolj važno, vsi ukrepi so bili ...prikaži več neustavni, kar smo že vsi pisali od samega začetka. Zato pa naj prejšnja vlada vrne vsak cen, za škodo ki jo je povzročila ljudem, samo da je sama kazala svojo moč.

    • vzev 22:08 29.julij 2022.

      Brez skrbi, da ne bomo nič prosili red in rešitve. Upam, da bo ta vlada dovolj pametna in bo pustila, da se ljudje prkužijo, kar je edina rešitev. To bi že morali narediti pred dvema letoma, pa bi bilo precej bolje.

    • Avatar torolino
      torolino 22:37 29.julij 2022.

      Daj matura yugo nostalgik. Enver. Kupi si yugota v streho zapiči jugo zastavo, na radio nabij čobane, pa kroži po Ljubljani, da se izživiš v svojih potrebah. Sicer pa prave klene Slovence najdeš v naravi...tudi v Bovcu. V betonu in ...prikaži večn kleti si pa ti😂, ko te baba spodi...

    • Avatar torolino
      torolino 22:43 29.julij 2022.

      In kako škodo si imel Vzev. Verjetno te je bolelo po bonih, verjetno po ceni bencina 1€,..Bo pa zanimivo, boš še imel kaj pisati v svobodi. Pride čas krize, pa bomo videli..

    • vzev 09:55 30.julij 2022.

      Boni so tako ali tako totalna neumnost. Cena bencina pa ni imela nobeno zvezo s prejšnjo vlado, temveč je bila nafta v tistem času izredno poceni. Škodo? Kazni za neustavne ukrepe. In pa sto in ena prepoved, ki so jo ...prikaži več uvedli, da so kazali svojo moč. V glavnem naj vrnejo vsak cent, za vso škodo, ki so jo povzročili. Nasploh pa v gospodarstvu in turizmu.

  • mirror 16:19 29.julij 2022.

    Podelam se na pravno mrežo.

    • Ender3 19:42 29.julij 2022.

      mirror, takšni kot si sam, se po defoltu podelate na vse, kar nima posebne podpore velikega kolovodja. Veliko sranja gre na njegov račun čistiti pa, ga moramo vsi državljani.

  • lily2 16:33 29.julij 2022.

    To pomeni,da se nam tudi moralnih pravil ni treba držat,ker je vse nezakonito?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.