Svet
8 ogledov

Sodbe ne smejo prepisati

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 10:43 30.januar 2014.

    SODNICI KLANJŠKOVI JE POTREBNO VZETI SODNIŠKO LICENCO, TAKOJ!SODNICI KLANJŠKOVI JE POTREBNO VZETI SODNIŠKO LICENCO, TAKOJ!SODNICI KLANJŠKOVI JE POTREBNO VZETI SODNIŠKO LICENCO, TAKOJ!

  • titty 10:52 30.januar 2014.

    JJ pa odvzeti opravilno sposobnost! Takoj!

  • titty 11:11 30.januar 2014.

    Ajoj, kolk vas je strah rdeče barve. Vi ste gotovo plave krvi, v črnih srajcah, s temnimi očali, klobukom - bacciamo le mani!

  • jzzzze 11:24 30.januar 2014.

    Vaše sorodstvo je biser demokracije!!!!

  • alfredo 11:29 30.januar 2014.

    To mi delaj!

  • mr.big 11:30 30.januar 2014.

    re: En BralecODLIČNO NAPISANO !!!!!

  • mph 11:36 30.januar 2014.

    "Sodišče je sicer dodalo, da čeprav ni dovolj dokazov za obsodilno sodbo, ostaja resen sum, da je prišlo do podkupovanja." Nešteto mafijcev hodi prostih, čeprav vsi vejo, ampak dokazat pa je nekaj drugega. Jasno je, da je prišlo do podkupovanja ...prikaži več in da je denar prišel do SDS.

  • EnBralec 12:37 30.januar 2014.

    Twita lahko vsak - brat pa twitov ni treba vsakemu.Časi enoumja so mimo, komunistične diktature ni več.

  • EnBralec 11:48 30.januar 2014.

    Ma nemoj

  • Ronald Reagan 11:51 30.januar 2014.

    tudi tebe peče finski feferon v riti, hehe...smrduh rdeči...

  • KLOBO 11:56 30.januar 2014.

    Tako se govori, končno pravi slovenci, ponosni in kritični, ne pa udbomafijska sodrga, ki jo vodijo srbjanski murgelaši, pod sabo pa imajo nepismene in podkupninam podvržene sodnike, ki si v nobeni drugi državi ne bi zaslužili tega naziva. Zame je ...prikaži več naziv sodnik enak samostalniku goljuf, lopov, in tat, in takšne krave kot je Klajnškova bi bilo potrebno zapreti, in jih poslati v ruska delovna taborišča, da si bo lahko v miru razmislila o poštenosti sojenja in še enkrat predelala pravo, da za obsodbo rabiš dokaze, ne pa novinarske pisune Karbo , Praprotnika in Klemenčića, ki po navodilih Murgelj pišejo abstrakcije, pravlice in humoreske, ki so za posrat !!

  • Darko 12:02 30.januar 2014.

    SUM JE DA STE TOTALNO BLESAVI - a ti je jasno mph

  • KLOBO 12:02 30.januar 2014.

    ***+++***

  • KLOBO 12:02 30.januar 2014.

    ***+++***

  • Darko 12:04 30.januar 2014.

    a tebi iz ust smrdi

  • KLOBO 12:05 30.januar 2014.

    mph - pomeni : mentalno posran homić , njim je jasno, čeprav jim v glavi ni nič jasno !!

  • KLOBO 12:05 30.januar 2014.

    mph - pomeni : mentalno posran homić , njim je jasno, čeprav jim v glavi ni nič jasno !!

  • apt 12:09 30.januar 2014.

    Who the fuck is Janez Janša? Jaz gledam samo na to da preživim sebe in familijo, žal pa nimam dovolj materije da bi po tekočem traku pisal knjige in se na ta način preživljal. Kot JJ.

  • pesekinmorje 12:18 30.januar 2014.

    Ali lahko zakonsko politikom prepovemo twitanje? Nisem jih namreč volil, da cel dan visijo na mobitelih in se obmetavajo z gnojnico. Nas, navadne ljudi s tem početjem vedno bolj razdvajajo ... pa še plačani so za to, narobe svet.

  • Mr.Nighthawk 12:24 30.januar 2014.

    Od kdaj velja pravilo "če nisi za Janšo si komunist" ??Sem za slovenijo, za pravično, enakopravnost,... pa mi je vseeno katere barve sem.vsekakor pa nisem tako ozkogleden, da bi bil samo ene barve

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.