Avto /avto/na-strom
14335 ogledov

Sodišče odločilo: Kupec lahko v tem primeru vrne električni avto

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrej85 17:08 31.januar 2022.

    Potem pa še naj bo cena zgolj informativna. Tam do +-25%.

  • SamCam 20:19 31.januar 2022.

    No, potem bi lahko tudi vsa druga vozila na bencin ali dizel vrnili prodajalcu, saj je poraba goriva pri takšni vožnji bistveno večja. Odstotek odstopanja bi bil verjetno enak.

  • Toma 16:58 31.januar 2022.

    Das jaja!

  • dizelcek 08:11 01.februar 2022.

    Pozdravljeni, tudi sam sem testiral dosti električnih vozil pri boljših znamkah kot so mercedes bmw in vw, lahko vam samo povem da so električni avtomobili po domače povedano en sam nateg ljudi, avtomobili so ze v osnovi 50-60.procentov dražji, in ...prikaži več tudi njihovo polnenje je danes v osnovi že dražje od bencinskega motorja V6. Elek. Avtomobili vsi dejansko prevozijo polovico manj kot jim piše pri štartu s polno baterijo, da ne govorimo o štirih osebah v avtu, 75.procentov manjši domet.

  • peter4 10:04 02.februar 2022.

    Naj naredijo mali mestni oplehovani mopedek za 5k eur in doseg 150-200 km, pa garancijo na baterijo 10 let. Toliko bi bil pripravljen dat in niti centa več. Ta precenjena jajca pa lahko prodajajo glupim skandinavcem.

  • peter4 10:06 02.februar 2022.

    Za se prepeljat 20 km po mestu ne rabim multimedije not. Majmuni. Vecina v avtu se zmigavca ne uporabi. A das pa 10k vec za glupo elektroniko ki je potem nihce res ne uporablja.

  • peter4 10:13 02.februar 2022.

    Meni je tecen ze 12 let star avto ki piska ko se ne privezem za se prestavit izpred ene trgovine do druge v btc ju. Pa piska za luci, pa piska za rikverc, pa piska za tankat.... Pa satan bolj ...prikaži več piska ko sodnik na fuzbalski tekmi. Tile novi pa lucka lucka bling bling. Osvetlitev tu, osvetlitev tam, ekrani vsepovsod, ja kdo bo pa potem skoncentrirano vozil? Avtopilot. E pri meni ne bo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.